Na topie

Tak (bardzo ciekawie) wyglądać będzie Huawei Mate 10 Pro

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: Huawei

Względem poprzednika, Huawei Mate 10 Pro przyniesie między innymi znacznie odchudzone ramki wokół wyświetlacza.

  • Tak (bardzo ciekawie) wyglądać będzie Huawei Mate 10 Pro
A A

W połowie tego miesiąca odbędzie się konferencja, na której Huawei zaprezentuje kolejne flagowe smartfony. Modele Huawei Mate 10 oraz Huawei Mate 10 Pro, bo o nich mowa, będą zdaniem producenta górować nad największymi rywalami. Patrząc na kolejne pojawiające się doniesienia, mają na to szanse.

Tym razem w sieci wylądowały rendery prezentujące wygląd Huawei Mate 10 Pro. Pochodzą one z bardzo wiarygodnego źródła, a zatem z dużym prawdopodobieństwem zakładać można, że właśnie tak smartfon będzie wyglądać. Na rewolucję się nie zanosi, ale zauważalnie odchudzone ramki wielu osobom mogą się spodobać.

Poza ogólną stylistyką, uwagę zwracać mogą napisy obok aparatów. Logo Leica nie dziwi, ponieważ współpracę z tą firmą nawiązano już przy okazji zeszłorocznych propozycji. Mamy tu jednak także inne oznaczenia. Przysłona f/1.6 wygląda bardzo obiecująco, obecnie tak jasnym obiektywem może chwalić się jedynie LG V30.

Huawei Mate 10 Pro

Rendery najpewniej nieprzypadkowo naniesioną mają tapetę z literami AI. To skrót od sztucznej inteligencji (z angielskiego), z którą Huawei Mate 10 oraz Huawei Mate 10 Pro będą bardzo sympatyzować. Głównie z racji faktu, iż napędzać ma je nowy, bardzo wydajny procesor Kirin 970.

Oficjalna premiera nowych smartfonów Huawei odbędzie się 16 października.

Źródło: @evleaks, Huawei Mobile

Huawei Mate 10 Pro

Cena od 3 499.00 do 3 499.99

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 6779 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. TruGeek
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2017-10-02 08:32

    Najważniejsze i tak jest to, że nie będzie lagować jak szajsung. Bo w S7edge lagi były na porządku dziennym kiedy go miałem... w S8 to samo

    Skomentuj

    1. decrypterie
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-10-02 10:34

      Od s6 edge na samsungu siedzę i lagow nie mam, może sprzedali Ci jakiegoś Fake albo włożyłeś sobie do s8 kartę pamięci za 20zlł dlatego tel muli.

      Skomentuj

      1. TruGeek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-02 23:16

        Z karty pamięci nigdy nie korzystam bo 32gb w zupełności mi wystarcza. Jestem wybitnym pechowcem bo mnie się telefon zacinał i to w każdym momencie a zawsze dbam żeby nic nie pracowało w tle bez potrzeby i robię twardy reset co ok 3 miesiące. Zresztą w rodzinie jak ktoś ma samsunga z ciekawości sprawdzałem czy też tak jest i nie ważne czy to j3 za 500zł czy a5 za 1500 czy s7edge za 2500 wszystkie lagują. Przesiadłem się na huaweia i jest ok telefon może nie taki "bajerancki" ale działa jak należy i to się tyczy flagowców czy tanich modeli jak p8 lite

        Skomentuj

      2. TruGeek
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-10-02 23:18

        A co do S6 to miałem go przed S7 i działał naprawdę dobrze i dlatego kupiłem S7 ,którym się mocno rozczarowałem i jak z S6 korzystałem ponad rok to S7edge sprzedałem po 7 miesiącach a chciałem jeszcze szybciej no ale szkoda było tyle kasy wydanej na telefon i od razu tracić na nim z racji sprzedaży.

        Skomentuj

    2. tomacaster
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-10-02 15:27

      Ale z ciebie klamczuszek :). Piszesz nieprawde bardzo :)

      Skomentuj

    3. sambaverde
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-03 08:48

      Skąd wiesz, że nie będzie?
      To Huawei to jakiś magiczny dar bogów?

      Skomentuj

      1. TruGeek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-03 09:40

        Nie wiem ale korzystam z P9 już od ponad pół roku i działa bardzo dobrze więc wnioskuje, że ten też powinien.

        Skomentuj

  2. sambaverde
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-03 08:49

    Co tu ciekawego w wyglądzie tego smartfona?
    Jak dla mnie to dokładnie taki sam kafel jak inne tej wielkości :)

    Skomentuj

  3. sambaverde
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-10-03 08:52

    Mam pytanie: czy Huawei nadal ma taki fatalny interface bez szuflady jak reszta chińczyków? Nie wiem co jest wygodnego w pierdyliardzie ekranów z milionem naćkanych ikonek?
    Mam sobie palec złamać przy przesuwaniu, aż znajdę głupie ZEDGE?

    Skomentuj

    1. TruGeek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-03 09:39

      Normalnie jest pulpit z szufladą na aplikacje.

      Skomentuj

      1. djnango
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-05 16:12

        A w czym problem wgrać innego launchera? Ja korzystam z Evie, wszystko pięknie śmiga

        Skomentuj

  4. djnango
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-10-05 16:11

    Wygląda super, bardzo mi się podoba to, że wreszcie producenci zacznają kombinować z wyglądem smartfonów, bo jak dotąd największą innowacją były jaskrawe plecki obudów lumii (a jak się to skończyło, każdy wie). Nokia też robi ładne telefony teraz (na przykład Nokia 8 - https://matrixmedia.pl/smartfon-nokia-8-dual-sim-tempered-blue.html/) ale wciaż bez rewolucji. A ten Huawei może być początkiem nowego trednu.

    Skomentuj

    1. betho
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-09 15:00

      Ta nokia wygląda właśnie jak wszystkie inne. I phone x ma trochę inny wygląd przez ten wyświetlacz, ale czy to na plus? Ludzie niezbyt chetnie inwestują w nieznane.

      Skomentuj

  5. czorcik696
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-05 19:47

    no łaadny. 9 też była ładna