Na topie

Tak wygląda odkrywanie tajemnic w Twin Mirror

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Twin Mirror to nowy thriller psychologiczny ekipy Dontnod, która dała nam wcześniej między innymi Life is Strange. Tym razem znów mamy otrzymać mocną fabułę i rozgrywkę z decyzjami na pierwszym planie, ale będzie też coś jeszcze…

  • Tak wygląda odkrywanie tajemnic w Twin Mirror
A A

Po raz pierwszy o Twin Mirror mogliśmy usłyszeć w czerwcu, ale to, jak wyglądać będzie rozgrywka w tym interaktywnym thrillerze psychologicznym autorów Life is Strange, pozostawało tajemnicą. Wreszcie jednak uchylono rąbka tajemnicy

Nowy materiał wideo poświęcony grze Twin Mirror pozwala przyjrzeć się temu, jak będzie przebiegać zabawa, a także poznać podstawowe zasady, jakimi rządzić będzie się ten tytuł. Przy okazji otrzymujemy kilka podstawowych informacji na temat świata, do którego trafimy i postaci, której decyzje będą tematem tej opowieści.

Twin Mirror screen

Protagonistą Twin Mirror jest Sam Higgs mogący pochwalić się niemal doskonałą pamięcią wizualną (co będzie wykorzystane podczas zabawy). Samowi towarzyszy jego alter-ego, niemal fizyczna reprezentacja wewnętrznego głosu, który zapewnia odmienne spojrzenie na świat. – „To pojęcie dwoistości leży u serca fabuły, a także innowacyjnej rozgrywki Twin Mirror” – tłumaczą twórcy.

Zabawa będzie polegać na odtwarzaniu krok po kroku wydarzeń z nieodległej przeszłości. Odpowiedź na pytanie o to, jak będzie to wyglądać, znajdziecie na filmie poniżej:

Ekipa Dontnod ma aktualnie w planach wydanie trzech odcinków Twin Mirror. Pierwszy z nich – Lost on Arival – zadebiutuje w przyszłym roku. Platformy docelowe to komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Cenega, Bandai Namco

Odsłon: 2853 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!