Na topie

Tak wyglądają zmagania w V-RALLY 4

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ostatnie materiały wideo pokazują nam, czego można się spodziewać po etapach w Malezji oraz Kenii. Wedle zapowiedzi, zabawa w V-RALLY 4 będzie wymagająca.

  • Tak wyglądają zmagania w V-RALLY 4
A A

Twórcy V-RALLY 4 pokazali już sporo zwiastunów promujących grę. Gorzej było z fragmentami rozgrywki, ale ostatnio się to zmieniło.

Dzięki temu sympatycy gier rajdowych mają okazję zobaczyć, jak wygląda tutaj zabawa. A ta, przynajmniej wedle zapowiedzi, będzie wymagająca. Zwłaszcza na trudnych trasach.

Do tych zaliczać mają się zaprezentowane etapy w Malezji oraz Kenii. Stanowią one dobry przykład tego, jak różnorodne będą tutaj zmagania. W pierwszym przypadku mowa o rywalizacji w deszczu, drugi etap to już jazda przez pustynię.


 


Przypomnijmy, iż V-RALLY 4 zadebiutuje we wrześniu. Gra zmierza na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. W późniejszym czasie trafić ma także na Nintendo Switch.

Źródło: Bigben Games

Odsłon: 3234 Skomentuj newsa
Komentarze

13

Udostępnij
  1. raffal81
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-08-08 20:14

    Wygląda jak RALLY z 2000 roku :D

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-08-08 20:19

      specjalnie taki downgrade żeby posiadacze switcha nie płakali ze mają najgorszą grafikę :)

      Skomentuj

    2. LuckyNumber888
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-08 23:33

      Grafika ujdzie, a dla mnie i tak najważniejsze, że gameplay przypomina te najlepsze rajdówki z czasów około właśnie 2000 roku. Poprzednie odsłony vrally, coliny mcrae, WRC (z czasów PS2), mobil 1 rally (rally championship w Polsce), wszystkie te gry miały arcadowy model jazdy i dziś trudno szukać nowych zamienników. Ostatnie WRC to niegrwyalny kicz, a dirt rally zbyt wymagające, aby czerpać z gry przyjemność na padzie.

      Skomentuj

      1. kosq83
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-08-09 08:12

        Dlatego trzeba kupić kierownicę.

        Skomentuj

      2. sztuczna_inteligencja
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-08-09 09:34

        "dirt rally zbyt wymagające, aby czerpać z gry przyjemność na padzie"

        Toś kiepski jest i tyle. No chyba, że masz pada od snesa - to zwracam honor.

        Co do gry... Wygląda kiepsko, ciekawe jak prowadzenie faktycznie się zachowuje. Ale jak dojechał od kałuż to jakby ich w ogóle nie było. Pomijam, że nie było żadnego efektu graficznego, rozprysków itd.

        Skomentuj Historia edycji

        1. Smuga
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2018-08-09 12:28

          Nie musi być kiepski. Sam zacząłem grać w Dirta Rally na padzie i szło to tak sobie. Za dużo nerwów to kosztowało, pad jest zbyt mało precyzyjnym urządzeniem (szczerze mówiąc już chyba klawira się spisze lepiej bo wciśnięcie klawiszy A i D będzie zawsze szybsze niż odchylenie gałki z lewej do prawej). Po przesiadce na kierę palnąłem się w cymbał i zadałem sobie pytanie jak ja mogłem grać na czymś innym...

          Skomentuj

          1. sztuczna_inteligencja
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-08-09 12:38

            Wiadomo, że kierownica najlepiej - ale nie powiedziałbym, że na padzie nie czerpałem przyjemności z gry.

            Skomentuj

        2. LuckyNumber888
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-08-09 17:23

          Miałem przez długi czas G29 i dostrzegam dziś doskonale, które wyścigi są grywalne jest na padzie, a która nie. Dirt Rally nie był dla mnie grywalne na padzie, brak precyzji, która jest w tej grze potrzebna. W grach natomiast pokroju ColinMcrae czy WRC z czasów PS2 pad zapewniał IDEALNĄ precyzję i tym samym FUN gry na padzie.

          Każda gra ma swojego adresata. Dirst rally czerpie zbyt dużo z symulacji i jest moim zdaniem to gra głównie pod kierownicę. Ja natomiast z chęcią zagram w rajdy czerpiącą garściami z magii colina czy starego dobrego WRC. Po prostu lubię dużo bardziej takie gry i nie chce mi się za każdym razem wyciągać i montować kierownicy, aby sobie pograć (z tego względu sprzedałem miesiąc temu G29).

          Skomentuj Historia edycji

  2. xbk123
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-08 21:37

    Nie powinno być problemów z wydajnością na smartfonach.

    Skomentuj

  3. Diuran
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-08-09 00:46

    Ja do tej pory pogrywam w Richard Burns Rally ta gra jest mega.

    Skomentuj

    1. xbk123
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-09 09:43

      Też. Od 14 lat najlepszy.

      Skomentuj

  4. Bartek5035
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-08-09 07:56

    po gameplayach stwierdziłem, że gdzieś to już widziałem... i doszedłem do wniosku że...
    przecież to durna kontynuacja WRC.. zresztą ten sam producent.. Kylotonn... serio nie spodziewajcie się po tej grze czegoś super.. nie mają już praw do WRC to robią v-rally...