Na topie

Taktyka wojny podjazdowej na nowym zwiastunie Homefront: The Revolution

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W Homefront: The Revolution trzeba liczyć się z przewagą wroga. Jak mimo tego skutecznie z nim walczyć?

Homefront The Revolution

AA

Czekacie na Homefront: The Revolution? Nowy zwiastun gry powinien was zatem zainteresować, tym bardziej, że koncentruje się na bardziej istotnych aspektach.

Jak zapewne wiecie, chociażby z naszych wcześniejszych zapowiedzi, ponownie pokazany zostanie nam konflikt pomiędzy USA i Koreą Północną. W serii Homefront jest to o tyle interesujące, iż w roli agresora i okupanta występuje to drugie państwo. Ruch oporu z Filadelfii chce wreszcie skutecznie przeciwstawić się wrogowi, aczkolwiek musi liczyć się z jego przewagą - nie tylko liczebną, ale również tą dotyczącą uzbrojenia.

„Oni mają nad nami przewagę. Gigantyczną. W broni, dronach, technologii i możliwościach wsparcia na polu walki. Ale my nie jesteśmy bez szans. Mamy swoje wypracowane sposoby, taktykę, mamy pomysłowość i rozwiązania techniczne, które dają nam szansę na nawiązanie skutecznej walki z okupantem. Za to wszystko zapłaciliśmy daniną krwi poległych. Zatem nie zmarnuj swojej szansy, świeżaku!”


Homefront: The Revolution zadebiutować ma 20 maja - na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: youtube - Techland Wydawnictwo, game-insider

Odsłon: 3756 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
 1. kubas246
  Oceń komentarz:

  10    

  Opublikowano: 2016-03-26 11:18

  Ahahah :D AI na najwyższym poziomie. NPC biegnie prosto na nas i strzela, jest dosłownie 2 metry od nas, rzucamy jakieś urządzenie dywersyjne i co robi NPC? Zawraca. Olewa nas. Zamiast do nas strzelać biegnie zobaczyć co to za ustrojstwo rzuciliśmy za jego plecy.

  Skomentuj

 2. MaxDamageDA
  Oceń komentarz:

  5    

  Opublikowano: 2016-03-26 13:18

  Pierwsza część miała fajny klimat, zwłaszcza sam początek. Potem było coraz gorzej, aż w końcu z grupki zwykłych bojowników o wolność ekipa stała się zbieraniną rambo herosów zdolnych do wybicia całych legionów wojsk. Do tego gra starczyła na niespełna 5 godzin, a to jednak przegięcie...

  Skomentuj

 3. Mofixil
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2016-03-26 17:43

  Śmiesznie wygląda ten nowy Far Cry.

  Skomentuj

 4. michalinos1390
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2016-03-27 06:46

  Ja tam wolę poczekać do recenzji. Nie oczekuję po niej cudów, ale jeśli ktoś lubi wolność wyboru i sposobu eliminacji przeciwników + dużo modyfikacji wyposażenia gra będzie spoko.

  Skomentuj Historia edycji

 5. Snake73
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2016-03-27 19:27

  Nie wiedziałem że Korea Północna to potęga zdolna opanować Us&A. Kraj który ma około 25 mln mieszkańców pokonuje i opanowuje kraj który ma około 320 mln mieszkańców. Scenariusze gier są coraz bardziej debilne.

  Skomentuj

 6. Hans Olo
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2016-03-28 11:14

  Koło wojny podjazdowej nie leżało.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!