Na topie

Testujemy Galaxy S8+, spójrzcie na kilka funkcji flagowca

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Galaxy S8+ to większy wariant tegorocznego flagowca firmy Samsung. Pierwsze wrażenia z nim związane są pozytywne.

  • Testujemy Galaxy S8+, spójrzcie na kilka funkcji flagowca
A A

Jeśli smartfony Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ wpadły Wam w oko, zapewne z uwagą zapoznacie się z ich recenzjami. Nasza już powstaje, sprawdzamy możliwości większego modelu.

Niestety wszystkiego zdradzać jeszcze nie możemy, a po kilku dniach wiemy już między innymi jak wypada czas pracy na baterii czy wydajność. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie ku temu, aby zaprezentować Wam kilka wybranych funkcji flagowca.

Zobaczyć możecie je na poniższym materiale, dobrze pokazuje on także to, jak smartfon leży w dłoni. Nie będzie przy tym przesadą stwierdzenie, iż pierwsze wrażenia są pozytywne, niemniej kilka zastrzeżeń na pewno znajdzie się w pełnej recenzji.


Ostatnio prezentowaliśmy pierwsze zdjęcia wykonane Galaxy S8+. Wywołały one dość sporo dyskusji, komentujących zainteresować może zatem kilka kolejnych fotografii.

Galaxy S8+ aparat głównyGalaxy S8+ aparat główny

Galaxy S8+ aparat główny

Źródło: inf. własna

Samsung Galaxy S8+

Cena od 3 999 do 3 999

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 6989 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. deel77
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2017-04-04 19:02

    Cieniutkie ramki, zakrzywiony ekran, brak fizycznych przycisków, szkło z obu stron obudowy i cena. Nie kupię tego telefonu, choć miałem wszystkie wersje Galaxy S (z wyjątkiem tych z krzywymi ekranami).

    Skomentuj

    1. PoetaX
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-04-04 21:41

      To jest twoje zdanie, ale prawda taka że Samsung nie zapłacze nad utratą 1 klienta bo na jego miejsce znajdzie kilku innych. Marketing Panie... a ludzie to pelikany

      Skomentuj

    2. kaalus
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-04-07 13:49

      Cieniutkie ramki, brak fizycznych przycisków. Być może to będzie pierwszy telefon Samsung jaki kupię. Jedynie ta mikroskopijna bateria wygląda na problem.

      Skomentuj

  2. TruGeek
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2017-04-04 19:08

    Miałem S6 edge plus potem S7edge ale nauczyłem się już, że nie ważne ile bym nie zapłacił za Samsunga będzie lagować po kilku miesiącach.

    Skomentuj

    1. ckmckm
      Oceń komentarz:

      -6    

      Opublikowano: 2017-04-04 19:29

      Zgadzam się, przesiadłem się z LG G4 na S7 i się zawiodłem :/

      Skomentuj Historia edycji

    2. ggrzes1
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-04-08 22:58

      Dziwne bo mój ma już rok i nie laguje...

      Skomentuj

  3. kronic
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-04-04 19:13

    Ja dorzucę kolejną wadę edge.Totalna bezużyteczność na co dzień (tylko ładnie wygląda) i poooorażka z zabezpieczeniem ekranu foliami czy też kpiną zwaną szkłem hartowanym .Wyje... na to z 200zł i dalej na rogach non top sie odkleja.Mój Galaxy Edge 3 miesięczny na dniach dostaje kopa na Allegro i nigdy więcej nigdy zakrzywionego szitu marketingowego never more.

    Skomentuj

    1. Dudzio993
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-04-18 15:25

      Przecież na zaokrąglonych ekranach folia nie obejmuje całego ekranu.

      Skomentuj

  4. drcocaina
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-04 19:42

    Samsung to już klasa sama w sobie bo przecież teraz to już normą jest, że za nowości z roku na rok trzeba płacić więcej.

    Skomentuj

  5. Rhavir
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-05 11:54

    Cóż - dla mnie od zakrzywionego ekranu, znacznie ważniejszy był Dual SIM oraz równoczesne użycie Karty Pamięci. Do tego dobry aparat i ekran, oraz w miarę mocne podzespoły, wyższa średnia pólka i lepsza.

    W efekcie tego NIESTETY odpadło prawie 100% telefonów z Androidem - albo hybrydowy Dual Sim, czyli karta pamięci lub karta SIM. Albo paściaste podzespoły.

    Nie wiem czy moje wymagania są takie dziwne ?

    Flagowiec lub coś trochę słabsze z Dual SIM i kartą pamięci - to za duże wymagania ?

    Skomentuj

    1. ggrzes1
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-04-08 22:56

      Prawdopodobnie tak, masz za duże wymagania... ;)
      Z obu sam co prawda nie korzystam, bo mam S6 edge+ 64GB, które wystarcza mi w zupełności, a i z 2 nr nigdy nie miałem potrzeby korzystać, nie mam np. dodatkowego nr służbowego

      Skomentuj

  6. zine5
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-04-05 15:04

    fotki robi jak moja nokia n79 !:(

    Skomentuj

  7. BluePandoraBox
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-04-05 15:26

    kogo popieściło i gdzie go można ... kop... szturchnąć w ... d ... kuper za ten głośny dźwięk na początku każdego filmu?
    przecież szału można dostać zwłaszcza wieczorem wrrr

    Skomentuj

  8. ryhard
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-04-07 16:47

    Co to takiego "dioda podczerwona? Jakaś nowa kosmiczna technologia ;-)

    Skomentuj

  9. Kieresz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-12 08:36

    #4thefrajers