Na topie

Dziś premiera gry The Crew 2 - jest lepiej niż poprzednio, ale…

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

...ciągle czegoś brakuje. Mamy duży świat, wiele maszyn i kilka ciekawych pomysłów, ale to wszystko nie sprawia, że chce się wpatrywać w ekran godzinami. Tak wynika z pierwszych recenzji gry The Crew 2.

 • Dziś premiera gry The Crew 2 - jest lepiej niż poprzednio, ale…
A A

Kilka dni temu Ubisoft opublikował premierowy zwiastun The Crew 2, a dzisiaj w końcu gra oficjalnie ląduje na półkach sklepowych – tych prawdziwych, jak i wirtualnych.

The Crew 2 - dziś premiera gry 

Po niezłym The Crew i poważnie rozszerzającym go dodatku Wild Run, Ubisoft przygotował zupełnie nowe wyścigi, które jednak są zgodne z pierwotną koncepcją. Mamy więc w pełni otwarty świat, luźne podejście do realizmu oraz rozmaite maszyny do dyspozycji – tym razem są to nie tylko samochody i motocykle, ale też samoloty i łodzie.

The Crew 2 moto

Każda recenzja The Crew 2 jest podobna

Czy (dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One) gra The Crew 2 daje radę? Z pierwszych recenzji wynika, że i tak, i nie. Średnia na poziomie 7/10 pokazuje, że jest lepiej niż w przypadku części pierwszej, ale wciąż daleko jest temu tytułowi do doskonałości. 

The Crew 2 auto

Krytycy doceniają ambicje twórców z Ivory Tower, ale zwracają tez uwagę na to, że choć ogromny świat można przemierzać za sterami rozmaitych maszyn, to ostatecznie niewiele jest tutaj do roboty. Jest proste założenie i dużo swobody, a do tego można liczyć na przyjemną rozgrywkę, ale wciąż brakuje „tego czegoś”, co przyciągałoby do ekranu na dłużej.

The Crew 2 las

Sympatyczny średniak, któremu można dać szansę

Z recenzji wynika, że The Crew 2 zdecydowanie nie jest złą grą, ale nie jest też produkcją, którą można by się zachwycać. To mocny, sympatyczny średniak. Tymczasem przypomnijmy sobie jeden z wcześniejszych zwiastunów:

Źródło: Metacritic, Ubisoft

Odsłon: 3819 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
  1. Tomasz Słowik
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-06-29 19:59

   Ale tak jest od bardzo dawna. Jeśli duży serwis lub gazeta daje 7/10 to gra jest przeciętna. Wszystko poniżej jest marne. Głupio, że tak jest, ale co zrobisz. W CD Action jest zakres:

   10 - wybitna gra
   8-9 - dobra gra
   7 - przeciętna
   3 - 6 - słaba lub bardzo słaba
   1 - 2 - tragedia

   Tak to widzę porównując oceny CD Action do mniejszych serwisów internetowych, których redaktorzy trochę ostrzej oceniają lub bardziej kierują się własnymi odczuciami.

   Co nie zmienia faktu, że fajnie poczytać coś, co przechodzi korektę i jest pisane przez ludzi, którzy zjedli na tym zęby. No i ogólnie kierowanie się samymi oceniam uważam za słabe.

   Skomentuj

   1. owatanka
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-30 12:11

    Kiedys malo jaka gra dostala 10 a gry 9/10 byly bliskie idealu teraz oceny sa jakies nieadekwatne do jakosci gry.

    Skomentuj

 1. majki_majk
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-06-30 01:52

  Shacknews 5/10, PC Gamer dało 55/100 na Stem też słabo to wygląda. Grałem w betę i mogę powiedzieć że ocena 7/10 jest zbyt zawyżona, bardziej bym oscylował między 5 a 5,5/10. Ogólnie to szybko nudzi, brak kompletnie fizyki, odczuwalne podczas jazdy a co za tym idzie nie ma "fun" z prowadzenia aut. etc. The Crew 2 jest bardziej chyba dla fanatyków Ubi... bym zapomniał, konsole mają podobno tylko max. 30fps. Lepiej poczekać jak będzie w jakiejś mega dobrej promocji bo na tą chwilę odradzam.

  Skomentuj

 2. raffal81
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-06-30 10:44

  Ta gra jest cienka jak du... węża, tyle w temacie. Nawet brak przyjemności z prowadzenia pojazdu, co jest kluczowe, po prostu nie cieszy sama jazda. Dlatego po godzinnej becie od razu zrezygnowałem z tej gry, może jakby była za 50zł to bym kupił.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!