Na topie

The Elder Scrolls VI to melodia odległej przyszłości

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Tematyka: Kiedy premiera The Elder Scrolls Producenci: Bethesda

Chcielibyście już pobawić się przy The Elder Scrolls VI? Warto uzbroić się w cierpliwość.

  • The Elder Scrolls VI to melodia odległej przyszłości
A A

Chociaż wydawało się to naprawdę mało realne, niektórzy z graczy liczyli, iż Bethesda zaskoczy i zapowie podczas E3 2017 grę The Elder Scrolls VI. Wiemy już, że do tego nie doszło. Pytanie, co dalej?

Jeśli zaliczacie się do grona czekających na nową odsłonę The Elder Scrolls to nie mamy niestety dobrych wieści. Wprawdzie The Elder Scrolls VI jest w planach, ale produkcja gry jeszcze się nie rozpoczęła i zanosi się na to, że trzeba będzie na to chwilę poczekać. Dodając do tego czas potrzeby na produkcję łatwo dojść do wniosku, że The Elder Scrolls Vi to melodia odległej przyszłości.

Pete Hines, szef marketingu studia Bethesda wyjaśnił podczas jednego z wywiadów na E3 2017, iż zespół mający zabrać się do prac nad omawianym tytułem musi jeszcze skończyć dwa wysokobudżetowe projekty. Nie zdradził jednak, o czym konkretnie tutaj mowa.


Cóż, 5 lat? To chyba optymistyczny scenariusz. 10 lat? Jak myślicie, kiedy pojawi się The Elder Scrolls VI?

Źródło: wccftech, gameslice

Odsłon: 3362 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. czorcik696
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-06-16 21:45

    Pojawi się w sam raz jak osiągnę wiek emerytalny.

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-20 12:32

      ja ledwie przeszedłem toturiala do IV :) a III nie skończyłem bo mi się gra zwieszała na pokonywaniu jakiegoś bossa, a on musi być pokonany aby się zafixowały kolejne etapy. co do V to nawet nie ruszyłem. może na emeryturze (jak dożyję przy naszej służbie zdrowia i dojarce NFZ) przejdę po całości :)

      Skomentuj

  2. Marucins
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-06-16 21:45

    Po co komu The Elder Scrolls VI? Marnować kasę aby coś stworzyć... phiii
    Lepiej pomyśleć i wydać Creation Club gdzie inni będą za ciebie zapierdzielać a ty popijając kawkę będziesz tylko nadzorował proces.

    Aha i nie zapomnijmy o wersji Online, która uważam za ogromną pomyłkę. Ale to moje zdanie. Obecnie tam poleciało troszkę sił przerobowych.

    No i fenomen E3 2017 Skyrim VR... /głową w ścianę/

    Skomentuj

    1. Fanaticous
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-16 22:23

      Dobrze, że nie jesteś dyrektorem w firmie. TES 5, w 48 sprzedano 3.5 miliona egemplarzy.
      TES online - 8.5 miliona użytkowników w lutym.

      Negatywne wypowiedzi o Skyrim VR świadczą tylko o tym, ze ludzie czekają na TES 6

      Skomentuj

      1. Marucins
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-06-17 06:53

        8 mln zagrało.
        A wracają na chwilę co jakiś czas jeśli producent wyda nowe DLC albo patch. Ta gra nie odniosła wielkiego sukcesu w kategorii MMO.

        Skomentuj

        1. supervisor
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-06-17 08:47

          Jak 1 milion kupi grę, to mówi się że "gra osiąga wielki sukces". Więc nie ma tutaj chyba problemu.

          Skomentuj

    2. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-20 12:38

      no właśnie, wersja online. miałem ochotę w to zagrać, ale nie wiem czy trzeba za to płacić więc sobie odpuściłem. mogliby dawać fory okazjonalnym graczom aby wypełnili pustkę w tej grze, bo inaczej marnie widzę by powtórzyli sukces world of warcraft (tę wersję uważam za totalną szmirę) czy second live.

      Skomentuj

  3. vektor321
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-06-16 22:43

    Prace miały ruszyć po ukończeniu ostatniego DLC do fallout 4. Także prace powinny sie rozpocząć w sierpniu. Przed 2021 nie spodziewałbym sie niczego. Pewnie nowy TES załapie sie na nową generacje :D

    Skomentuj

  4. Kropeczka
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-06-17 09:03

    Po prostu ta gra jest za droga w stosunku do oczekiwanych zysków....

    E.S. to potężny świat gdzie każdy może łazić gdzie chce, a nie wąski tunel oskryptowany do bólu.

    Gracze są przyzwyczajeni iż każdy kolejny numerek to klasa sama dla siebie.

    Ba oczekują pełnowartościowego produktu, a nie wersji alfa w sklepach...

    Także ja się nie dziwię iż firma wolały o tej grze zapomnieć...

    Za ten nakład sił i środków wydadzą jakieś 4 odgrzewane kotlety które przyniosą 10 x tyle co kolejna wersja E.S.

    Kasa rządzi, także o VI możemy zapomnieć. Chyba że klienci powiedzą basta i przestaną guano kupować....
    Wtedy firma może nie mieć wyjścia...

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-20 12:41

      dodatkowo konkurencją jest tu wieśmin, także z otwartym światem. jedynie pierwszy wiesiek to był szeregowy tunel, ale jak dla mnie o bardzo ciekawej fabule.

      Skomentuj

  5. Adrian Waleczny
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-06-17 12:36

    Czekam,ale z umiarkowanym optymizmem.Skyrim,pomimo przeciętności wylewającej się z ekranu potrafił mnie przyciągnąć klimatem,światem.Teraz wystarczy zrobić jeszcze dobrą grafikę,animacje,walkę,fabułę,dialogi,zapadających w pamięć npc,charyzmatycznego bohatera,który umie mówić i będzie w porządku:)

    Skomentuj Historia edycji

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-20 12:46

      pasowało by ożywić trochę ten świat, aby NPC nie byli tak statyczni, aby 'statyści' też zaczęli żyć własnym życiem i wypełnili ten świat.