Na topie

God of War i Horizon: Zero Dawn wpłyną na jakość The Last of Us Part 2

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji przygodowa Producenci: Naughty Dog SONY

Przedstawiciele Naughty Dog tłumaczyli w ostatnim wywiadzie, iż w przypadku tak doskonałych gier warto przyglądać się pracy innych ekip i wyciągać odpowiednie wnioski.

  • God of War i Horizon: Zero Dawn wpłyną na jakość The Last of Us Part 2
A A

Nie ulega wątpliwości, że The Last of Us Part 2 to jedna z najgoręcej wyczekiwanych gier nowego, 2019 roku. Chociaż studio Naughty Dog cieszy się u graczy ogromnym zaufaniem to mimo tego od czasu do czasu decyduje się na dobrze brzmiące obietnice.

Ostatnie miesiące przyniosły właścicielom PlayStation 4 wiele hitów. Wysoko oceniane były także tytuły na wyłączność wspomnianej platformy, między innymi God of War i Horizon: Zero Dawn. Nie uszło to uwadze Naughty Dog.

John Sweeney (dyrektor artystyczny studia) oraz Arne Meyer (dyrektor do spraw komunikacji) tłumaczyli w ostatnim wywiadzie, iż w przypadku tak doskonałych gier warto przyglądać się pracy innych ekip i wyciągać odpowiednie wnioski. God of War i Horizon: Zero Dawn mają być w kontekście The Last of Us Part 2 czynnikami stanowiącymi dodatkową motywację, wywoływać chęć pozytywnej rywalizacji.

Jest to o tyle łatwiejsze, że wszystkie drogi prowadzą tutaj do Sony. Dlatego też pozytywna rywalizacja przeradza się niekiedy we współpracę i ekipy pracujące nad innymi grami nie mają problemów z tym, aby dzielić się swoimi doświadczeniami.


Przypomnijmy, że The Last of Us Part 2 trafi na konsole PlayStation 4. Premiera gry planowana jest na ten rok, ale dokładnego terminu twórcy jeszcze nie ujawnili.

Źródło: PlayStation, gamingbolt

Odsłon: 2586 Skomentuj newsa
Komentarze

47

Udostępnij
  1. bleblebleble
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-02 08:17

    Twórcy A Way Out porównują PlayStation 4 do 5-letniego PC. Przez konsole deweloperzy mają problemy.

    „Chcesz szczerej prawdy? Ta maszyna nie jest tak silna, jak myślisz. Sprzęt jest jak pięcioletni PC. Gdyby konsole były tak potężne jak komputery, to zobaczyłbyś zupełnie inne gry”

    Skomentuj

    1. gameforever
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-01-02 08:37

      teraz już chyba nawet 7 letniego, ale z drugiej strony to nigdy nie miało znaczenia i nigdy mieć nie będzie
      jak sięgnąć pamięcią konsole były słabsze, ale co z tego, że pecety miały pierwsze akceleratory od 3Dfx jak na starym szaraku ludzie ogrywali Tekken 3 który przez lata nie miał odpowiednika na pececie
      teraz sytuacja jest bardzo podobna, PS4 na końcu drogi, wydajności brakuje, pecety o lata z przodu, ale nie gra się w parametry tylko w tytułu, a tutaj przepraszam bardzo, sam jako zagorzały pecetowiec w tym roku poleciałem kupiłem PS4 bo niestety innego wyjścia nie ma, God of Wara przeżyje bo nie grałem w poprzednie części, ale Spidermana i RDR2 już darować sobie nie mogłem
      z konsolami trochę jak ze starymi samochodami, wolisz jeździć fajnym kilkuletni BMW mimo, że na szybie już 2011, a gwarancja skończyła się kilka lat temu, czy wolisz nówkę sztukę KIA prosto z salonu bo na szybie 2018 ;)?

      Skomentuj

    2. gameforever
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-01-02 08:41

      poza tym deweloperzy nie mają problemów, łatwiej jest zrobić gra na jeden konkretny system niż na setki pecetowych konfiguracji, przykładem tutaj jest Batman, którego nawet patche po kilka GB nie uratowały, na konsoli chodził i wyglądał znakomicie, na pececie był tak zły, że pierwszy raz od lat zdecydowano się oddawać pieniądze za zakup gry, taki to był bubel
      póki gry się sprzedają, póki zarabiają to nie mam mowy o problemach, problemem było piractwo w PSX i PS2, dziś na konsolach to margines szacuje się, że koło 2-3% :D userów ma przerobione konsole, także problem piractwa przestał istnieć

      Skomentuj

      1. Adrian Waleczny
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-01-02 19:06

        Daj spokój, nie widzisz, komu odpisujesz? :)

        Skomentuj

    3. sebmania
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-01-02 08:54

      Od PS 3 widać zatrzymanie rozwoju, co jest spowodowane popularnością konsol, a każdy wie że rzadko wprowadzają nowe konsole co powoduje brak potrzeby rozwijania sprzętu.

      Skomentuj

      1. gameforever
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-01-02 09:05

        niby tak, ale z drugiej strony chciałbyś konsole zmieniać co 2-3 lata, to nie grafika w kompie ;)
        według mnie cykl życia konosli 7-8 lat jest idealny, pierwszy rok czy dwa i tak idą na zbicie ceny i kupują tylko fanatycy, najlepsze gry i wygodne ceny to około 3 lata po premierze, 2018 dobitnie pokazał, że ograniczenia sprzętowe nie są problemem, stara konsola TAK STARA bo tak trzeba PS4 nazywać praktycznie pozamiatała rynek, bo nie powiesz mi, że wyżej cenisz HIT roku Fornite niż SPidermana czy RDR2 ;)

        Skomentuj

    4. Zwis88
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-01-02 18:51

      Co jest złego w 5 letnim PC, nadal na 5 letnim sprzęcie można zrobić kombain do mielenia gier gdzie konsola jest jak zapałka przy empire state building , weź sobie i7-5960X na lga 2011, wpakuj 16GB RAM DDR4 (już miał support pełen), dowal jakieś sli z GTX 980ti, do tego szybkie SSD, dobry sound blaster, odpal ten komp i postaw obok jakiegoś sprzętu z 2018 roku, wstaw tam 8700k do tego 16GB ram, RTX 2080, ssd itp, włącz z 20 gier na ultra w fhd nie poznasz różnicy na czym grasz

      Skomentuj

  2. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-02 09:50

    Mimo że na moim PC wszystko śmiga w ultra, to nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem na PC ;] bo po prostu nie ma w co grać ;]

    Następnym krokiem będzie PS5, a PC będę upgrade robił nadal, tylko już bez głupiego wymieniania kart graficznych, bo po co ;]

    Skomentuj

    1. gameforever
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2019-01-02 13:04

      to poniekąd dobra sytuacja, bo mój dwuletni 1070 jeśli pożyje to posiedzi w piecu jeszcze kilka lat, absolutnie nie czuje potrzeby zmieny bo i mocy wystarczy i dosłownie nie ma w co grać

      Skomentuj

      1. JanuszJestem
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-01-02 16:47

        Przestań już się ośmieszać Krzysiu.

        Skomentuj

  3. RockyBalboa
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2019-01-02 11:48

    raffal81 jak ty nie masz w co grać na PC to sorry ale chyba jesteś w Afryce na sawannie w jaskini lwa gdzie dostępność gier jest zerowa.
    Na tych twoich wielbionych konsolach nie ma w co grać przez cały rok 2018 zagrałem w 3 gry na PS4 były to HZD,RDR2 i GOW i tyle jeśli chodzi o konsole reszta roku ogrywałem wszystko na PC.
    Nie widzę sensu kupowania konsol dla trzech gier to była ogromna porażka z mojej strony na szczęście nie byłem stratny bo sprzedałem tego ps4 za tyle samo co kupiłem i tylko to mnie pociesza druga sprawa po co mi jakieś exlusivy które mnie nudzą.Dla mnie konsola to porażka.

    Skomentuj

    1. JanuszJestem
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-01-02 13:00

      Konsola została stworzona właśnie dla tych co grają w 2-3 gry rocznie. Jak ktoś szuka tytułów multiplayer przy których rozgrywka nie nudzi się nawet po 500h gry to na konsoli nie ma czego szukać. Takie gierki fabularne na kilkanaście godzin w najlepszym wypadku to po paru dniach nie ma w co grać. Co robić przez resztę roku? (Grać na PC)

      Skomentuj

      1. gameforever
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2019-01-02 13:12

        nie do końca się zgodzę, bo tych gier jednak jest więcej niż 2-3, 2-3 to masz typowe perły ex-y do tego wychodzi masa multiplatformowych, poza tym są gracze dla których multi może nieistnieć, ja osobiście multi to tylko od lata fifa i czasami forza aby poprawić czasy na ulubionej trasie

        Skomentuj

      2. gameforever
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2019-01-02 13:15

        2018 dobitnie pokazał jak wielki problem mają pecety, kiedyś ex-ów było mało ale jednak były, dziś praktycznie pojecię gra stricte pecetowa nieistatnieje, albo mamy ex-y z konsol, albo gry multiplatformowe
        największą produkcją tego roku jest fornite, czy sie lubi czy nie, to jest to porazka pecetow, co jak co nie tego czlowiek oczekuje kupujac np. kompa za 5tys, kupujac konsole za 1500 masz RDR2 i Spidermana ;)

        Skomentuj

        1. JanuszJestem
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2019-01-02 14:55

          PC nie potrzebują ex'ów, żeby się sprzedawały. Gry ekskluzywne to sztuczny wytwór pod konsole, żeby uargumentować kupno dedykowanego sprzętu. Są gry dostępne tylko na PC, jest ich mnóstwo. Tylko nie ma marketingowej potrzeby podkreślania tego faktu.

          Fortnite nie jest największą produkcją tylko produkcją, która odniosła największy finansowy sukces. Jest przecież dużo innych gier, w które można grać na PC, czemu w związku z tym finansowy sukces Fortnite'a to porażka?

          No masz tych parę singlowych gierek na PS4... no i co z tego? Co robisz przez pozostałe miesiące w roku, kiedy nie ma premier? Biegasz pająkiem po mieście dwusetną godzinę?

          W każdym gatunku znajdziesz na PC coś dla siebie i nawet więcej, bo sterowanie nie jest ograniczone do pada.

          Skomentuj

    2. gameforever
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-01-02 13:03

      dla Ciebie to porażka, dla mnie porażką są ostatnie lata na pececie, kolejne dodatki do SIMSów, kolejne symulatory farm
      tytuły które ograłem na piecu w tym roku można policzyć na palcach jednej ręki
      Kingdom Come: Deliverance, A Way Out,Shadow of the Tomb Raider i aktualnie cisnę w Battlefielda 5, ogralem te tytuły tylko dlatego, że wyglądają lepiej na piecu niż na konsoli, a Battlefielda lepiej się gra na myszce i klawie, to jest dosłownie porażka pecetów, że nie mają w tym roku ani jednej perły na wyłączność, przy czym PS4 przywalił 4 exami z najwyższej półki
      Yakuza 6, Spider, God of War, Zero Dawn, RDR2 każdy z tych tytułów to perełka, która pozamiatała rynek zarówno sprzedażą jak i recenzjami, brak mi w tym roku choćby JEDNEJ TAKIEJ GRY na piec, a mówie to jako z krwi i kości pecetowiec dobrze po 30 urodzinach pamiętający Pentiuma MMX 200Mhz ;) także już trochę w tym siędzę
      Microsoft trochę uratował pecety wydając gry z Xboxa na Windows 10, ale wyobraź sobie porażkę jakabyłaby gdyby także i exy z X-a jak Forza czy Gearsy omijały pecety

      Skomentuj

    3. gameforever
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-01-02 14:54

      do 3 tytułów jakie wymieniłeś trzeba dodać Spidermana, teraz na spokojnie odpowiedz sobie na pytanie w ile tak konkretnych gier grałeś w 2018 na piecu ;) ?
      niestety ale ciężko będzie choćby dwie gry na takim poziomie wymienić a co dopiero 4

      Skomentuj

      1. blebleble
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-01-02 15:22

        gameforever.

        Ponad 30 lat a jesteś głupi jak but.

        Te twoje perełki Anczarty Spajdermeny God of Łory Horizony zrobiły studia które należą do Sony. Myślisz że takie Naułty Dog robiło by Unczarted tylko na PlayStation gdyby nie należało do Sony?

        Pomyśl resztkami synaps zanim jeszcze raz napiszesz te bzdury o perełkach.

        Skomentuj

        1. gameforever
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-01-02 16:55

          co Ty teraz za bzdury gadasz, od kiedy to ND należy do SONY :D fakt tworzenia gier na platformę SONY od czasów PSXa i serii Crash B. nie znaczy, że to firma SONY
          człowieku jak czegoś nie wiesz to sie nie wypowiadaj, bo strzeliłeś teraz takiego babola, że ciężko to komentować

          Skomentuj

          1. JanuszJestem
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2019-01-02 17:01

            Może nie należy w 100% do Sony, ale Sony to główny udziałowiec mający wystarczającą ilość udziałów, aby wpływać bezpośrednio na kształt firmy. Myślę, że w związku z tym można by było powiedzieć, że na dzień dzisiejszy Naughty Dog bez Sony przestałoby istnieć - musieliby się sprzedać komuś innemu.

            Skomentuj

          2. bleblebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-01-02 17:33

            gameforever

            Exclusive to sztucznie stworzone pojęcie dla konsol żeby się lepiej sprzedawały. Połowa osób które kupiły konsole to kupiły je tylko dla kilku gier.

            Jeśli tego nie rozumiesz to znaczy, że serio masz rozum 10 latka.

            Skomentuj

        2. Adrian Waleczny
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-01-02 20:14

          A ty jesteś bardzo mądry. Ciekawe, ile razy jeszcze będziesz wklejał pod prawie każdym artykułem na temat gier konsolowych tekst o twórcach A Way Out, tępa pało.
          Widać na każdym kroku, że robisz z siebie idiotę, chyba to lubisz.

          Skomentuj

          1. bleblebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-01-02 21:30

            Adrian Waleczny

            Tyle razy ile razy będziesz pitolił głupoty.

            Skomentuj

          2. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-01-02 21:39

            Jakie to głupoty?

            Skomentuj

          3. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-01-02 23:09

            Jakie to głupoty, nie wiesz, co wymyślić?

            Skomentuj

          4. bleblebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-01-03 08:14

            Adrian Waleczny

            Ja nie muszę nic wymyślać. Wystarczą twoje komentarze.

            Skomentuj

          5. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-01-03 12:52

            Jakie? Podaj jakiś konkretny.
            Założyłeś drugie konto cwaniaku?

            Skomentuj

          6. Eyesofthesouth
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-01-03 13:55

            ten blebleble to jeleń który po dzis dzien marzy żeby zagrac GOW ale ni ma na czym, szkoda na niego liter

            Skomentuj

          7. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-01-03 14:01

            Są dwa trolle, bleblebleble i blebleble, w sumie, jeden...

            Skomentuj Historia edycji

          8. Eyesofthesouth
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2019-01-04 12:29

            jedno licho

            Skomentuj

      2. RockyBalboa
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2019-01-02 15:48

        gameforever jak mogę sobie dodać spiedrmana jak w niego nie grałem i nie zamierzałem napisałem jasno jak byk że w tej wielbionej przez was konsoli ps4 ograłem przez cały rok 2018 tylko 3 tytuły(HZD,RDR2,GOW) reszta to dla mnie dno i nuda i gry całkowicie zbędne których nigdy bym nie kupił.

        Jeżeli chodzi o pieca to konkretnie grałem w 2018 roku na ponad 27 tytułach a może i więcej.
        Mam nadzieje że teraz zrozumiałeś moją wypowiedz i nie będę musiał jej ci rysować na kartce papieru kredkami bambino kolorowymi jak twój uwielbiany spider-man.

        Skomentuj Historia edycji

        1. gameforever
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2019-01-02 16:57

          to podaj choć 5 już nawet nie 27 tytułów
          inna sprawa, że trochę Cie poniosło kolejny raz ;)
          27 tytułów na 12 miesięcy to Ty masz po 2 gry na miesiąc, ogrywasz co się da? czy dodatki do simsów też zaliczasz?
          konkretnie tytuły?

          Skomentuj

          1. RockyBalboa
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2019-01-02 18:00

            gameforever proszę bardzo o to tytuły które ograłem w 2018 roku na PC ;

            1.Darksider 3
            2.Hitman 2
            3.incredible mandy
            4.Shadow of the tomb rider
            5.Pillars of eternity 2
            6.Never winters nights enchanted HD edition
            7.Star Ocean The Last Hope 4K Full HD Remaster
            8.Just Cause 4
            9.Call of Cthulhu
            10.Leisure Suit Larry Wet Dreams Dont Dry
            11.Yakuza 0
            12.Monster Hunter World
            13.Immortal Unchained
            14.For The King Into The Deep
            15.The Legend of Heroes Trails of Cold Steel II
            16.Total War WARHAMMER II Curse of the Vampire Coast
            17.Railway Empire Great Britain and Ireland
            18.Warhammer 40000 Mechanicus
            19.Kursk
            20.Crusader Kings II Holy Fury
            21.Sword Art Online Lost Song
            22.Final Fantasy 15
            23.Pathfinder Kingmaker
            24.Celeste
            25.Stellaris MegaCorp
            26.Tango The Adventure Game

            Tytuły które ograłem w 2018 na PS4
            1.GOW
            2.HZD
            3.RDR2

            A obecnie gram Mutant Year Zero Road to Eden również na PC więc jak widzisz ja mam w co grać.Nie mierz każdego swoją miarą bo to dokładnie robisz.Wbij sobie do głowy że są ludzie co na konsolach nie mają w co grać i są dla nich zbędne jak również nudne,daleko szukać nie musisz jedną z takich osób jestem ja.

            Skomentuj

          2. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-01-02 20:42

            Podaj jeszcze liczbę godzin spędzonych przy tych grach, na peceta, jak i konsole.

            Skomentuj

        2. Wiedzmin69
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2019-01-02 18:23

          Zapomniales o Red Dead Redemption 2. Co, ograles na PC?

          Skomentuj

          1. CaptainPlanet
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2019-01-02 18:38

            @Wiedzmin69 dobry jesteś...nie mam pytań...

            Przecież od pierwszego komentarza można wyczytać że facet przeszedł Red Death Redemption 2 na konsoli Ps4 i dokładnie że rdr2 było w tych trzech grach jakie jedynie go zainteresowały przez cały 2018 rok na konsoli oprócz pozycji Gow-a i Horrziona.

            Omg...żenua...

            Skomentuj

          2. Wiedzmin69
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2019-01-03 16:48

            Moze mialem na mysli Spidermana to i to czerwone

            Skomentuj

    4. Adrian Waleczny
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-01-02 19:56

      Dla mnie PS4 Pro warto było kupić dla dwóch gier, czyli Journey i The Last of Us: Remastered, Uncharted 4 kupiłem tylko po to, żeby zobaczyć, czy grafika naprawdę jest taka dobra, jak mawiają, podobnie The Order: 1886. Dwie ostatnie gry mi się po prostu nie spodobały, ale wiedziałem, że tak będzie. 1700 zł. To są groszaki.

      Skomentuj

  4. PS4Ekskluzyw
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-02 16:04

    Sony zdeklasował w tej generacji konkurencję a twój rydwan pc w cenie 5/10 konsol nie ma do tej pory podskoku do gier na wyłączność od Sony w kwestii oprawy i gameplayu.

    Nowy rok a pctowcy już jęczą jak w kakao są dmuchani na podzespołach z których nic nie wynika :)

    pctowa prowizora :))) Sama karta grafiki w cenie konsoli jaja..

    https://youtu.be/GpBFEOCN0pg?t=721


    Niech porównają exy z PS4 do tej kupki co jest na pc w kwestii oprawy animacji HDR itp...To będzie większy śmiech.

    Przed PS4 kolejna deklasacja w postaci gier a pózniej kolejny nokaut w postaci nowej generacji PS5.

    Pokaż jeden z drugim lepszą grę i oprawę jaka jest w God of War w HDR. Gra roku 2018.
    HDR do tej pory na pc to syf :)))

    Januszki pctowe RDR2 na PS4 za 700 złociszy :) Konsola 1.84TF ośmiesza do tej pory rydwany pc za wielki szmal.

    https://www.youtube.com/watch?v=312jw-AmQHk&feature=youtu.be

    Kolejne perełki i ze świecą szukać tak pięknych gier na pc.

    Gameplay od 3:35min
    https://www.gamersyde.com/hqstream_the_last_of_us_part_ii_e3_2018_trailer-42327_en.html

    https://www.gamersyde.com/hqstream_ghost_of_tsushima_e3_2018_trailer-42330_en.html

    https://www.gamersyde.com/hqstream_death_stranding_e3_trailer-42329_en.html

    pctowcy kłaniać się równo bo macie z jakością do czynienia a nie z ilością :)

    Nowa generacja w postaci PS5 w gniecie jeszcze bardziej ten syf pctowy :) A wy będziecie wypluwać po 5 koła na same karty graficzne :) Ale chlew.......

    Skomentuj

    1. bleblebleble
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-01-02 16:28

      PS4Ekskluzyw

      A ty mi pokaż taką grafikę w God of Whore.

      https://youtu.be/IQZoeRv1xeg

      hue hue hue hue :D

      Jakim trzeba być deklem, żeby wklejać linki do Trailerów które nie mają nic do czynienia z rzeczywistością :D

      Skomentuj Historia edycji

      1. PS4Ekskluzyw
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-01-02 16:42

        Jakie trailery masz tam gameplay jak byk ślepoto :)))

        Skomentuj

        1. bleblebleble
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2019-01-02 17:02

          Tak z E3 jak zawsze.

          hue hue hue hue :D

          Masz pooglądaj sobie. Też z E3 :D

          https://youtu.be/ColiLBEUj2k

          Skomentuj

      2. gameforever
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-01-02 16:59

        jakie trailery?!?!?!? koleś wrzucił Ci gamplay z RDR2 z konsoli za 700zł
        a Ty wrzucasz mu pokaz z targów na piecu za 8000 :D
        wrzuc gameplay ze swojego komputera to zobaczymy ten Ray cuda :D
        to jak porównanie 25 letniego BMX do nowego SCOTTa

        Skomentuj

        1. bleblebleble
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2019-01-02 17:06

          gameforever

          Masz. Pooglądaj sobie. Też gameplay z E3 :D

          https://youtu.be/gRH91VRZQds

          Wiekowo może masz ponad 30, ale rozum chyba na poziomie 10 latka.

          Skomentuj Historia edycji

      3. gameforever
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-01-02 17:00

        na przyszłość przynajmniej looknij w to co ludzie wrzucają, bo komentujesz coś czego nie ma :D
        TAM NIE MA TRAILERA!!! tam jest gameplay ;)
        wtopiłeś, zdarza się, ale na przyszłość warto uważać bo głupio wyszło

        Skomentuj

        1. bleblebleble
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2019-01-02 17:09

          gameforever

          Tu masz więcej gamplayów z E3.


          https://youtu.be/xNter0oEYxc


          10 lat. Nie więcej.

          Skomentuj Historia edycji

  5. PS4Ekskluzyw
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-02 16:40

    fap fap.... kwik kwik....