Gry PlayStation 4

Prace nad The Last of Us Part II idą dobrym tempem - gra ukończona w 50-60%

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2017-12-11

Spodziewać powinniśmy się sporej dawki brutalności i bardzo mrocznego klimatu.

Zapewne nie wszyscy, ale spora część właścicieli PlayStation 4 wyczekuje premiery The Last of Us Part II. Wprawdzie pozostaje do niej sporo czasu, ale twórcy uspokajają, iż na ten moment wszystko układa się po ich myśli.

Podczas PlayStation Experience 2017 zapewniał o tym Neil Druckmann, główny reżyser gry. Jak stwierdził, na ten moment jest ona ukończona w 50-60%. Zapewne nieprędko poznamy datę premiery. Wprawdzie jeszcze nie tak dawno mówiło się o przyszłym roku, ale jeśli faktycznie tak się stanie to nastawiać trzeba się na jego końcówkę.

Jednocześnie przedstawiono też kilka informacji dotyczących rozgrywki. Akcja nowej produkcji Naughty Dog osadzona zostanie, tak jak sugerowały to przecieki, w Seattle. Spodziewać powinniśmy się sporej dawki brutalności i bardzo mrocznego klimatu z fabułą, w której przewodzić ma motyw nienawiści. Żadnej z napotkanych postaci nie można będzie ufać, niepokój towarzyszyć ma graczom przez cały czas.

Solidną dawkę konkretów oraz, co najważniejsze, materiał wideo z rozgrywki zobaczymy podczas targów E3 2018.


Źródło: wccftech, PlayStation

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piekna historia a nie tylko gra.
 • avatar
  Zestaw High end PC+PS4+Switch to ULTIMATE zestaw dla gracza. Patrząc na takie gry jak TLOU2 właśnie ma się świadomość, że żaden zajebisty tytuł człowieka nie ominie :)
  Zaloguj się
 • avatar
  Najlepsza gra w jaką grałem.
 • avatar
  W drugim akapicie wkradł się błąd w wyrazie "nawiać" - powinno być chyba - nastawiać :)