Na topie

Nie tylko dzieci i basenów zabraknie w The Sims 4

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry komputerowe Tematyka: Maxis The Sims Producenci: EA

Około 80 funkcji i elementów dostępnych w poprzednich odsłonach serii czwórka nie będzie oferować.

The Sims 4 postacie

AA

Gdy w lipcu okazało się, że w The Sims 4 zabraknie możliwości budowania basenów, a etap „małych dzieci” zostanie pominięty, fani serii zdecydowanie nie byli zadowoleni. Teraz okazuje się, że elementów, których czwórka nie będzie oferowała, choć poprzednie trzy odsłony (lub jedna z nich) je zawierały, jest znacznie więcej. Na forum The Sims zgromadzona została lista około 80 funkcji i obiektów, których w najnowszej części zabraknie.

Twórcy od początku nie ukrywali, że aby The Sims 4 mogło wyglądać tak, jak sobie tego życzą, trzeba iść na pewne ustępstwa. Okazuje się jednak, że ograniczeń będzie znacznie więcej niż przypuszczaliśmy. Zacznijmy od tego, że rozmiar parceli został zmniejszony z 64x64 na 50x50. Co więcej postawić możemy na niej wyłącznie jeden budynek – zapomnijcie więc o osobnych garażach. Poza tym, wszystkie plansze będą całkowicie płaskie.

Inną ważną zmianą jest to, że miasto będzie… martwe. Objawiać będzie się to między innymi tym, że simowie w okolicy nie będą się rozwijać (zakładać rodzin, zmieniać pracy itp.). Ponadto wszystko co zobaczymy w tle będzie jedynie grafiką – widoczne w oddali budynki nie będą grywalne. Do tego dodać trzeba, że światy będą oferowały zaledwie około 25 działek budowlanych, podczas gdy w trójce liczba ta przekraczała 125.

Nasi simowie nie będą już mieli także swoich ulubionych kolorów czy potraw, jak również znaku zodiaku. Choroby też będą ich omijać szerokim łukiem. Nie wybiorą kariery policjanta, lekarza czy biznesmena. I nie umieszczą w domu zmywarki lub wanny z hydromasażem. A elementy już obecne będą mogły mieć tylko jeden z 20 predefiniowanych kolorów (brak koła barw). pełna lista (w języku angielskim dostępna na forum).

Braki – choć może dla wielu nieistotne – bez wątpienia zirytują fanów serii. Czy to na pewno dobry pomysł, aby usuwać te elementy z gry? A może chwilę po premierze powrócą? W formie DLC…

Dodajmy jeszcze tylko na koniec, że oficjalna premiera gry The Sims 4 planowana jest na 4 września bieżącego roku.

Źródło: TheSims

Odsłon: 15299 Skomentuj newsa
Komentarze

73

Udostępnij
  1. KENJI512
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-17 19:28

    W artykule błąd "potraf", bo potrawy :)

    Skomentuj

  2. Dazuo
    Oceń komentarz:

    46    

    Opublikowano: 2014-08-17 19:32

    Jak już mówiłem, spokojnie, to wszystko będzie "innowacjami" w kolejnych i kolejnych DLC...

    Skomentuj

    1. Tomecek
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2014-08-17 20:24

      Nie będzie. Chodzi o związki homoseksualne. The Sims 4 są pierwszą częścią, w której będzie można zawierać związki homoseksualne. Pary heteroseksualne miałyby razem dzieci, a homoseksualne nie, co według twórców oznaczałoby dyskryminację. Zrezygnowano więc z dzieci, aby nie drażnić LGBT.

      Skomentuj

      1. blgns
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2014-08-17 20:44

        Jedna z lepszych "teorii spiskowych" ktore ostatnio czytalem :D

        Skomentuj

      2. phillosoff
        Oceń komentarz:

        43    

        Opublikowano: 2014-08-17 20:48

        Czy was też to irytuje, że 2 procentowa mniejszość zaczyna narzucać swoją wolę większości? No przecież homoseksualiści musieli mieć rodziców hetero bo inaczej nie przyszliby na świat. I nawet dzieci lesbijek z in vitro nie pojawiłyby się z pary czysto lesbijskiej, bo potrzeba jak na razie nadal męskich plemników. Choć jak znam życie to mniejszości seksualne zaraz się oburzą, że przecież można pobrać materiał od geja. Czyli zdrowa Polska rodzina, dwie lesbijki i jeden gej ;)

        Skomentuj

        1. Hedrox
          Oceń komentarz:

          -24    

          Opublikowano: 2014-08-17 22:32

          Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

          No ja też się dziwię, że w ogóle kobiety mają prawo głosu i czarna mniejszość zresztą też. W ogóle nikt myślący inaczej niż ja nie powinien mieć prawa głosu. Tylko ja mam rację. A jak czegoś nie rozumiem to i tak się wypowiem. Bo tu jest POLSKA!

          Skomentuj

          1. phillosoff
            Oceń komentarz:

            17    

            Opublikowano: 2014-08-18 00:49

            Współczuję Ci naprawdę. Nie dość, że plujesz jadem, to jeszcze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a cały komentarz to marna próba przypisania mi poglądów których nie podzielam.

            Rozumiem, że jakaś tam para gejów, czy lesbijek jest ze sobą i nie mam nic do tego. Nie obchodzi mnie to, co kto robi w zaciszu swojej sypialni. Kiedy jednak wychodzi z tym na ulice, to już jest propaganda, a na to się nie zgadzam. Skoro w Polsce jest demokracja to znaczy, że mamy rządy WIĘKSZOŚCI, a nie mniejszości i nie ma ona prawa narzucać jej swoich racji. Niech sobie geje i lesbijki robią ze swoim życiem co chcą, to ich życie, ja się w nie nie wtrącam. I życzę sobie by nie wtrącano się w moje. Pod żadną przykrywką. Także opacznie rozumianej tolerancji, czy to seksualnej, czy religijnej czy jakiejkolwiek innej.

            Skomentuj

          2. Hedrox
            Oceń komentarz:

            -17    

            Opublikowano: 2014-08-18 01:14

            Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

            Widać masz wielkie problemy by właśnie zrozumieć pewne rzeczy. Nawet nie wiesz na czym polega demokracja. Sobie dajesz prawo do mówienia każdej bzdury, ale innym zabraniasz głoszenia własnych poglądów publicznie. Polska - kraj z zaścianka pełen cebuli.

            Skomentuj

          3. phillosoff
            Oceń komentarz:

            11    

            Opublikowano: 2014-08-18 02:01

            A Ty lubisz pluć na własny kraj i nazywać go cebulandią?

            Nie możesz zakładać, że nie wiem czym jest demokracja, ani też uzurpować sobie prawo do tego że ty akurat wiesz, a inni nie. Przeczytaj Państwo Platona, albo Politykę Arystotelesa, po czym wróć to może będziemy mieli o czym pogadać. Jak na razie widzę, żeś mocny w gębie a słaby w rozumie.

            P.S. Znowu popełniasz ten sam błąd: insynuujesz zdania których nie powiedziałem. Jest to najniższa możliwa figura retoryczna, godna co najwyżej sofisty, a nie dyskutanta. Doucz się, to może wezmę twoje poglądy na serio.

            Skomentuj

          4. Hedrox
            Oceń komentarz:

            -6    

            Opublikowano: 2014-08-18 13:04

            Mogę zakładać, że nie wiesz an czym polega demokracja, bo wyraziłeś to w poprzednim komentarzu gadając bzdury na temat właśnie działania demokracji. Gdy nie wprost wyjaśniłem na czym polega błąd to nadal nie dotarło. Cóż... typowy Polak i jego problemy z rozumowaniem.

            Skomentuj

          5. phillosoff
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2014-08-18 13:28

            Skoro podajesz argument, że nie wiem na czym polega demokracja to na tobie ciąży obowiązek jego udowodnienia. Słucham na czym polega demokracja jeśli nie na rządach większości? (możesz sprawdzić na Wikipedii).

            Jak pamiętam miałeś przeczytać Państwo Platona i Politykę Arystotelesa. Szybko ci to zajęło. Skoro tak, to powiedz jaką jest definicja demokracji u Platona i na jakim miejscu hierarchii ustrojów politycznych ją umieścił. Jeśli nie wiesz to moja dyskusja z tobą nie ma już najmniejszego sensu i niniejszym ją kończę panie troll.

            Skomentuj

          6. Hedrox
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2014-08-18 15:40

            Wg ciebie demokracja to totalitaryzm większościowej grupy ludzi. Zupełnie zapominasz o tym, że inni też mają prawo głosu nawet jak są w mniejszość. Nawet jeśli jest to jeden człowiek ma święte prawo głosić swoje poglądy. Większość ludzi tutaj ma problem, bo jest krzykaczami których boli to, że w ogóle istnieją ludzie inni od nich. Wg nich życie publiczne takich ludzi powinno być zakazanie a oni powinni być zamknięci. Boli tych ludzi to, że oni w ogóle mają prawo głosu. Mało tego, boli ich to, że to co niby jest większością (oni) ogólnie rzecz biorąc jest mniejszością bo homofobia to głośna mniejszość, inaczej ludzie z którymi walczą i którym starają się odebrać prawa faktycznie mieliby te prawa odebrane a nie mieli ich coraz więcej. Tych wszystkie minusy co zarabiam to frustracja ludzie którzy ani nie mają pojęcia o czym mówią, ani nie mają pojęcia kim są ludzie o których się wypowiadają, generalnie o niczym nie mają pojęcia. Te minusy to ich jedyna broń frustrata. Krzyczą głośno, że ich boli to, że nie pozwala im się obrażać innych ludzi i jest to dyskryminacja. W ich głowie absurd goni absurd. Żywo przypomina to czasy gdy czarnoskórzy byli podludźmi, a kobiety też nie miały praw. Na szczęście tak jak tamten absurd się skończył tak i ten się skończy, a grupa plujących idiotów będzie coraz mniejsza. Tak wygląda postęp cywilizacyjny, że głupota z czasem ustępuje wiedzy i nauce. Jestem hetero na 100%. Wiele osób mnie tu oceniało jako homo. Już samo to świadczy o tym jak wygląda (nie)myślenie tutaj. Nikomu nie przyszło do głowy, że zwyczajnie lepiej znam problem i jestem po odpowiednich studiach dlatego właśnie bronię prawdy i walczę z głupotą chłopskiego rozumu. Widać jednak, że by siać mądrość to jeszcze trzeba mieć poddany grunt a tutaj większość ludzi to albo mohery albo członkowie kwejka i gimbazy a nie normalni dorośli ludzie.

            Skomentuj

          7. Hedrox
            Oceń komentarz:

            -5    

            Opublikowano: 2014-08-18 15:41

            Także wyszło na to, że się naczytałeś książek a dalej g* wiesz o świecie jak większość pseudofilozofów.

            Skomentuj

          8. phillosoff
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2014-08-18 16:29

            Miałem nie odpowiadać, ale niech tam to będzie ostatni wpis.

            Jak widzę nie czytałeś książek, ale wiedzę masz większą od tych co czytali. Pogratulować. Nie napisałeś czym jest demokracja, a suponujesz mi że wyznaję przytoczoną przez ciebie wypaczoną jej definicję. Nigdzie takiej nie podałem więc znowu trafiasz argumentem w próżnię.

            P.S. Ja nie jestem większością ludzi więc cała twoja przydługa tyrada chybiona. A taka szkoda, bo myślałem że mi się w końcu trafił godny przeciwnik w dyskusji. Cóż widać muszę poczekać.

            Dalsza dyskusja z tobą skończona gdyż wyznaję zasadę, że nie należy dyskutować z głupcem bowiem najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. Tak więc nie dam ci się sprowadzić do twojego poziomu.

            Skomentuj

          9. Hedrox
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2014-08-18 16:50

            Próbujesz sprowadzić demokrację do prostej formułki typu "rządy większości", zupełnie pomijając wszystkie jej aspekty jak choćby ten o którym wspomniałem (mniejszości nie mają mniejszych praw od większości). Problem Twój jak i wszystkich innych tutaj jest to, że wolelibyście totalitaryzm partyjny ludzi którym dalibyście mandat a nie demokrację. Niestety tak nie jest i mam nadzieję, że nie bedzie, choć niestety gimbaza krzyczy, że chce Korwina a on dążyłby do tego totalitaryzmu i zrobił z krajem to co niby chcecie zrobić w swojej krótkowzroczności. Bo potem niestety Polska by spadła jeszcze niżej niż jest. Dno dna.

            Skomentuj

          10. Juliatodziewczyna
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2014-08-19 03:38

            A skąd wiesz że większość tutaj wolałaby jakiś totalitaryzm partyjny? Ja może wolałabym co innego. Nie ma to jak wypowiadać się za innych.

            Skomentuj

          11. kryst85
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2014-08-19 10:48

            Przeczytałem całą waszą dyskusję Hedrox byłem święcie przekonany, że popierasz Korwina masz dokładnie takie same poglądy.

            Skomentuj

        2. DelianoCarl
          Oceń komentarz:

          19    

          Opublikowano: 2014-08-18 03:29

          pedał to pedał... na co drążyć temat?

          Skomentuj

  3. premoq
    Oceń komentarz:

    22    

    Opublikowano: 2014-08-17 19:33

    Dla mnie jest to bez sensu, pewnie twórcy będą chcieli więcej zarobić dla tego zrezygnowali z paru rzeczy żeby wypuścić je później jako DLC za które oczywiście trzeba będzie płacić.

    Skomentuj

    1. Dudi4Fr
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2014-08-18 09:31

      Tak jak by od lat nie było setek dodatków (tych samych do tego) co kolejna wersja...

      I jak tu się dziwić że EA 2 razy z rzędu jest najgorsza firma w EA...

      Skomentuj

      1. Juliatodziewczyna
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2014-08-19 03:40

        Jak EA może być najgorsza w EA bo nie wiem.

        Skomentuj

  4. Detrioux
    Oceń komentarz:

    29    

    Opublikowano: 2014-08-17 19:35

    Zawsze budowałem w simach super wypasiony dom tylko po to by później popatrzeć jak ładnie wygląda. Rodzina mnie nie interesowała bo mam to na co dzień w REALNYM ŻYCIU.
    4 to dno. Słaba grafika mało możliwości kotlet malowany.

    Skomentuj

    1. xFruciuux
      Oceń komentarz:

      24    

      Opublikowano: 2014-08-17 22:00

      nawet niekompletny ten kotlet :/

      Skomentuj

  5. Skaza
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2014-08-17 19:52


    Mam wrażenie, że Sims 4 jest pierwszym skowronkiem prezentującym przyszłość gier. Będziemy otrzymywać nieprawdopodobnie okrojone wersje podstawowe, a wszelkie dodatkowe możliwości i elementy będą pojawiać się w kolejnych DLC. Alternatywnie, to samo będzie można uzyskać przy pomocy zaimplementowanych mikropłatności. Sims 4 jest nieco przemalowanym poprzednikiem, w niebywale wysokiej cenie. Porównując, za podobne pieniądze można dostać Sims 3 wraz ze sporą garścią dodatków (często są promocje nawet na 50 procent).

    Planowałem sprezentować Sims 4 siostrzenicy, jednak postanowiłem zrezygnować z zakupu.

    Skomentuj

    1. Tabalan
      Oceń komentarz:

      23    

      Opublikowano: 2014-08-17 19:59

      Pierwszym skowronkiem? Człowieku, na jak długo zablokowali ci internet że piszesz takie rzeczy?

      Skomentuj

    2. xFruciuux
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2014-08-17 22:05

      Po to powstały kochane torrenty (o których tylko słyszałem :P). Można takową gierkę spiracić, pokazując że nie jest warta swojej ceny. I TYLE.

      Skomentuj

      1. Juliatodziewczyna
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2014-08-19 03:44

        Jak gra nie jest nic warta to się w nią nie gra. Ja tam uwielbiam simy, ale teraz widzę że trzeba zostać przy obecnej części, gdzie jest wszystkiego więcej i taniej. Po co mam wydawać kasę na nowego gniota, albo nawet ściągać za darmola z torentów jak obecna część jest super.

        Skomentuj

    3. asceta
      Oceń komentarz:

      8    

      Opublikowano: 2014-08-18 08:30

      Olej Sims 4 i zagraj w prawdziwe życie! Co prawda za wszystko trzeba płacić prawdziwą kasą, co chwila wychodzi jakieś DLC, masa updatów ale wszystko śmiga w terraHD z maksymalną ilością klatek nawet na ograniczonym sprzęcie. Jak się zaczęło w to grać wcześnie i z głową to jest dostępna kariera pilota i astronauty.

      Skomentuj

      1. TheDarkStarGTX
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2014-08-18 20:50

        Przecież nawet teraz w grach trzeba płacić prawdziwymi pieniędzmi, żeby coś mieć. I to nie tylko w grach Free-to-play.

        Skomentuj

  6. Polhar
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2014-08-17 19:57

    It's bullshit. Chyba sobie jaja robią rozmiar parceli jeszcze przełknę, ale reszta to lekkie przegięcie pały.

    Skomentuj

  7. TheXanvis
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2014-08-17 20:05

    A w d**ie z tymi simsami ;x 3 w porównaniu z 4 to mistrzostwo...

    Skomentuj

  8. aoxd1
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2014-08-17 20:11

    ...A za rok premiera w AppStore / Google Play :D

    Skomentuj

    1. Bo.o.t manager
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2014-08-17 23:58

      I o to może chodzić, zbyt skomplikowanej gry tablety nie uciągną.

      Skomentuj

  9. madnessmilo
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2014-08-17 21:01

    Nie będzie garaży i dzieci w których można by było je zamknąć ? ... yyy nie kupuje ;)

    Skomentuj

  10. hasati
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2014-08-17 21:56

    Totalne dno i naciąganie ludzi. Czuję że The Shit 4 będzie królem DLC. Gra bardzo brzydka jak na obecne czasy, wykastrowana, nic się nie zmienia graficznie od czasów 2 można powiedzieć, a loadingi trwają wiecznie.

    Skomentuj

  11. MrPawello
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-17 22:27

    Buahahahah...

    Nawet nie sugeruje by bojkotować tę grę, bo wydawca celuje w "niedzielnych graczy" i dziewczynki, a połowa jak nie większość nawet nie będzie wiedziała, że kupuje produkt na w pół wybrakowany.

    Niech nikt się nie martwi, że tych rzeczy nie będzie - przecież nikt tam nie jest głupi. Dobrze wiedzą, że są to kluczowe elementy. Pojawią się w formie DLC i nikogo to nie powinno w tej sytuacji dziwić. Natomiast odbiorca musi wyskakiwać z pieniędzy, bo inaczej tej gry nawet nie włączy.

    Czekam na komunikat o braku możliwości zapisania stanu gry bez odpowiedniego dodatku.
    Boże jak ten rynek gier schodzi na psy.

    Skomentuj

  12. djtiger
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2014-08-17 22:30

    Pedalstwo się szerzy, ja muszę to tolerować a z moim zdaniem nikt się nie liczy. Ta gra to dyskryminacja normalnych ludzi. Najpierw gry a co dalej ? Niestety żyjemy w czasach gdzie wynaturzenie staje się normalnością.

    Skomentuj

    1. Hedrox
      Oceń komentarz:

      -16    

      Opublikowano: 2014-08-17 22:33

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Polaczek-cebulaczek - człowiek który jęczy, że go dyskryminują, bo zabrania mu się dyskryminować innych.

      Skomentuj

      1. djtiger
        Oceń komentarz:

        8    

        Opublikowano: 2014-08-17 22:42

        Możesz mnie wyzywać od najgorszych, ale prawda jest taka, że pedały nie mogą mieć dzieci, bo jest to fizycznie nie możliwe czyli nie naturalne, PEDALSTWO JEST NIENATURALNE niema prawa bytu, gdyby na świecie zostały same pedały i lesbijki to ludzkość by wymarła.

        Skomentuj

        1. Hedrox
          Oceń komentarz:

          -11    

          Opublikowano: 2014-08-17 23:18

          Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

          a czarna rasa to podludzie. A kobiety maja niższe IQ. W ogóle naturalne jest tylko to by rządził biały mężczyzna wszystkimi innymi ludźmi.

          Skomentuj

          1. aviel
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2014-08-18 00:15

            Bawią mnie Twoje sarkastyczne komentarze, w których kpisz z innego człowieka za jego poglądy i obrażasz go. Wolałbyś, aby kolega był bardziej otwarty i bardziej tolerancyjny? Może zacznij od siebie hipokryto.

            Skomentuj

          2. Hedrox
            Oceń komentarz:

            -7    

            Opublikowano: 2014-08-18 01:20

            Kogo obraziłem? Nie użyłem nawet JEDNEJ INWEKTYWY. Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafią... Za to kolega wielkimi literami obraża. Ale on może nie? Co do tolerancji to jestem supertolerancyjny. Ale tolerancja ma granice i nie można tolerować zachowań pełnych przemocy i nawołujących do nienawiści. Najlepsze, że próbuję zwrócić uwagę jak kiedyś bez ograniczeń i problemów można było obrażać, bić i zabijać kobiety czy murzynów. I też były na to pseudoargumenty. Teraz też lecicie pseudoargumentami i się cieszycie:D Polska - kraj który próbuje wydostać się ze Średniowiecza, ale średnie IQ Polaka sprawia, że świat ma nas w dupie i się z nas śmieje. Co najlepsze mogę to wytykać i wytykać, ale cechą Polaka jest trwanie w gnoju. Nie znam przypadków zmądrzenia. Ci mądrzejsi spieprzają jak najdalej do normalnych krajów.

            Skomentuj

          3. Hedrox
            Oceń komentarz:

            -9    

            Opublikowano: 2014-08-18 01:31

            A jeśli nadal nie rozumiesz to już spieszę z wyjaśnieniami, że komentuję niedorzeczne poglądy a nie samych ludzi. To jaki kto się urodził to już nie jego wina. Nie każdy musi być od razu geniuszem. Ale jeśli chwali się głupotą to wręcz wypada to skontrować. W końcu to tylko jeszcze w Polsce i Rosji tacy ludzie się trafiają. Wszędzie indziej dawno wyginęli. Wiadomo, że zawsze w jakiejś tam mniejszości egzystują. Ludzie którzy nadal poniżają kobiety, rasiści, homofoby czy naziści. Wszyscy głośni, wszyscy głupi i wszyscy w generalnej mniejszości. W Polsce się to jeszcze toleruje. Ale cóż.. u nas się toleruje nawet jazdę po pijaku. Polska to po prostu taki w sumie piękny kraj tylko pełen idiotów. Niestety ludzie MYŚLĄCY są w mniejszości. Świadczy o tym to, że tylko ja tutaj piszę JAK JEST. Polska jest taka porąbana jaka jest bo większość mieszkańców to właśnie ludzie tacy jak wy. Tacy co mnie minusują i do których nic nie dociera. Tak to wygląda i to jest fakt i niepodważalny argument. Mentalnie Rosja i Polska to to samo niestety.

            Skomentuj

          4. djtiger
            Oceń komentarz:

            7    

            Opublikowano: 2014-08-18 02:01

            Może zaraz powiesz że pedofilia też jest w porządku, bo to przecież nie jest wina tego bydlaka że taki się urodził i lubi dzieci inaczej. Idąc twoim tokiem myślenia, każde wynaturzenie można usprawiedliwić i przejść nad tym do porządku dziennego.

            Skomentuj

          5. Hedrox
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2014-08-18 13:08

            Tego nie powiedziałem. Poza tym rany... wszyscy tutaj mają naprawdę poważne problemy z myśleniem. Wszystko traktują na chłopski rozum i zgodnie z zasadą "nie znam się to wypowiem". To takie polskie. To się tyczy większości komentarzy tutaj. Nie macie pojęcia o czym mówicie nawet... Co za żenada. A potem się dziwią, że Polska jest takim zjebanym krajem i każdy go dyma jak chce...

            Skomentuj

          6. Maxdamage
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2014-08-18 13:26

            Popatrz.... moim byłym szefem jest gej, pracuje w projekcie z muzułmaninem, w pokoju obok siedzi murzyn, a moim bezpośrednim przełożonym jest kobieta - ze wszystkimi się świetnie dogaduje.

            A i tak dostałeś ode mnie minusa bo jesteś żałośnie sfrustrowanym trollem.

            Skomentuj

          7. MrPawello
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2014-08-18 00:48

            Wsadź sobie pióropusz w dupę i znikaj z tego portalu.

            Skomentuj

          8. Hedrox
            Oceń komentarz:

            -5    

            Opublikowano: 2014-08-18 01:21

            Jeśli tak lubisz sobie robić to proszę bardzo. Ale ja ten portal lubię i zostanę sobie tutaj i to nie wsadzając sobie nic w odbyt:)

            Skomentuj

          9. djtiger
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2014-08-18 02:21

            Człowieku ty jesteś nienormalny, nigdzie nie napisałem że ludzie innej rasy są gorsi a kobiety są mniej inteligentne. Napisałem że nie mam tolerancji dla wynaturzeń takich jak pedofilia, przemoc, rasizm, homoseksualizm itp. Nie wciskaj mi czegoś czego nie powiedziałem.

            Skomentuj

          10. Hedrox
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2014-08-18 13:02

            Kiedyś wynaturzeniem był Murzyn jadący na koniu czy kobieta która ma głos w wyborach. Ale wątpię by to co chcę powiedzieć do Ciebie dotarło.

            Skomentuj

          11. djtiger
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2014-08-18 18:51

            Rozmowa z tobą nie ma sensu, bo powtarzasz jedno i to samo, zamieniając jedynie kilka wyrazów. Brakuje ci argumentów, więc na tym koniec.

            Skomentuj

  13. Hedrox
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2014-08-17 22:31

    No ja też się dziwię, że w ogóle kobiety mają prawo głosu i czarna mniejszość zresztą też. W ogóle nikt myślący inaczej niż ja nie powinien mieć prawa głosu. Tylko ja mam rację. A jak czegoś nie rozumiem to i tak się wypowiem. Bo tu jest POLSKA!

    Skomentuj

    1. djtiger
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2014-08-17 22:46

      Nie mówię i nie decyduję o tym czy ktoś ma prawo głosu, a o tym że jedni narzucają drugim swoją wolę.

      Skomentuj

      1. Hedrox
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2014-08-17 23:19

        Lobby homosiów narzuca nam swoją wolę! Zdominowali moją wolną wolę i już nic nie mogę robić po swojemu! Zabraniają mi żyć jak chcę!

        Skomentuj

        1. cyferluu
          Oceń komentarz:

          5    

          Opublikowano: 2014-08-17 23:48

          żyć możesz, ale zabraniają ci grać w grę tak jak chcesz.

          Skomentuj

          1. Hedrox
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2014-08-18 01:23

            Mała podpowiedź bo widać mózg ma problemy by to przetworzyć: TO JEST OPCJA. A jeśli wybory ci nie pasują to po prostu nie graj. Czy to takie trudne do pojęcia?

            Skomentuj

          2. djtiger
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2014-08-18 02:07

            W pierwszym zdaniu jest napisane że "...zabraknie możliwości budowania basenów, a etap „małych dzieci” zostanie pominięty..." nie jest nigdzie wspomniane że jest to opcja, no chyba że mówisz o opcji, graj tak jak zostało to narzucone przez homoseksualistów, albo omijaj grę szerokim łukiem. Ok wtedy jest opcja.

            Skomentuj

          3. DelianoCarl
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2014-08-18 03:35

            nachapałeś się kasy od swojego kochanka to milcz.

            Skomentuj

          4. DelianoCarl
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2014-08-18 03:35

            to było do hedroxa :P

            Skomentuj

          5. Latros
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2014-08-18 09:14

            Obraź pedała to jesteś homofob, jak on cie obrazi to po prostu wyraża swoją opinię w myśl wolności słowa.

            Do gejów nic nie mam, ale do osobników np. Rafalala itd to mam wiele. Ich zachowanie i obnoszenie się swoją dewiacją jest szczytem szaleństwa.

            Normalna równość polega na tym że nikt nie wyskakuje przed szereg, tym bardziej jak stanowi się odsetek od normy społecznej.

            Skomentuj

          6. djtiger
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2014-08-18 09:45

            A ja pedałowania nie toleruję. Chciałbyś przyłapać swojego syna jak obciąga swojemu koledze ? Czy facet może zajść w ciążę jak drugi," ładuje go w kakao", a lesbijki to samo, jedna z drugą nie może mieć dzieci. "Nie wolno ci położyć się z mężczyzną tak, jak się kładziesz z kobietą. Jest to obrzydliwość" ks Kapłańska 18-22, " 'A gdy jakiś mężczyzna kładzie się z inną osobą płci męskiej, tak jak mężczyzna kładzie się z kobietą, obaj dopuszczają się obrzydliwości. Mają bezwarunkowo być uśmierceni. Spadnie na nich ich własna krew.Kapłańska 20 ; 13". Podejrzewam że zaraz ktoś wyskoczy mi z argumentem że jest nie wierzącym, niestety nie jest to żadne usprawiedliwienie.

            Skomentuj

  14. misiek12_sdz
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2014-08-17 23:43

    Gra wyraźnie gorsza od poprzedników pod niemal każdym względem, bez żadnych nowatorskich rozwiązań z ceną +50zł na start oraz toną dodatków za mniej więcej tyle samo w drodze. Może za 4 lata i 500zł otrzymamy grę na poziomie Sims 2, bo do 3-ki sporo im brakuje.

    Skomentuj

    1. Mariano_
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-08-18 04:19

      Cena na start będzie raczej wynosić około 130 zł a nie 50, czyli standard EA...

      Skomentuj

      1. misiek12_sdz
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-08-18 15:38

        Musiałeś mnie źle zrozumieć. W momencie premiery Sims 3 cena sugerowana wynosiła 129zł, teraz na origin najtańsza wersja Sims 4 jest za 179, stąd to +50zł.

        Skomentuj

  15. SoundsGreat
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-18 07:09

    Jak dla mnie to całego The Sims 4 mogłoby zabraknąć. Może w tedy laski takie jak moja poje*ana ex wzięły by się za realne życie.

    Skomentuj

  16. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-18 08:03

    Podejrzewam że większość tego co wycieli to dojdzie w Dodatkach i akcesoriach, tym razem nie będę wywalał ponad 500 zł na wszystko jak w przypadku 3 części (no jeszcze akcesoriów paru nie mam ale i tak nie zależy mi na nich może jak będą po 10 zł gdzieś w promocji to się uzupełni kolekcję).
    Nie dość że sama podstawka tak okrojona w porównaniu do 3 to o ile droższa nie nie nie, EA nie dostanie moich pieniędzy tak łatwo, zasiadam do kochanej 3 którą mam i będę grać.

    Skomentuj

  17. Dragonik
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2014-08-18 09:15

    Proste nie kupować sciągnąć z torrentów, jak nie bedzie zysków z sims 4 to wszysto dadza za darmo w jednym patchu.

    Skomentuj

  18. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-08-18 09:38

    Ea robi z siebie coraz większe pośmiewisko... widać że klapki na oczach i tylko kasę liczą bo opinie klientów to już dawno olali...

    A z tego forum wynika że jeśli policzymy te nowości i odejmiemy to co usunęli wychodzi lepiej kupić 3 i to do tego z jakimiś dodatkami...

    GG Ea... zaczynam się martwić o SW Battlefront i Mirror's Edge 2...

    Skomentuj

  19. BS100
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-18 12:44

    Patrząc na ostatnie odsłony Simsów (czas "wsparcia" gry) mogę powiedzieć jedno: czekamy do 2019 kiedy to EA wyda ostatni innowacyjny DLC do tej gry i będzie można nazwać ją pełną wersją :D

    Skomentuj

  20. Kropeczka
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2014-08-18 15:20

    BF 5 też wypuszczą bez broni i sprzętu - bo taką mają wizję....

    Ale spoko w DLC (każdy w cenie gry) będą pakiety uzbrojenia

    Sims4 to tylko test czy idioci są na tyle głupi żeby to łyknąć...


    Pazerność i pogarda do klientów dawno przekroczyła pasmo bólu...

    Skomentuj

  21. nikt45
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-08-18 18:22

    To że gry idą w uproszczenie to jedno ale by nawet simsy tak sknocić to dno :D Co oni robią z tą mocą obliczeniową kompów ? na kopanie bit coinów wykorzystują? w tych wszystkich grach ? że wszystko trzeba upraszczać i zmniejszać jak sprzęty idą do przodu :D
    Dobrze że nie miałem zamiaru tego kupować mam 2 ( za darmo co dali ) i 3 ( z humble bundle czy jakoś tak się to zwie ) styka mi do końca życia z tej serii :)

    Skomentuj

    1. kryst85
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2014-08-21 00:13

      Wszystko będzie w $DLC$
      Dzieci - sims generacja
      Samochody - sims szybka jazda
      Baseny - sims impreza w plenerze

      to się biznes nazywa

      Skomentuj

  22. dzakuza
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-09-01 12:37

    no zobaczymy za kilka dni co to będzie za gierka:)
    Chyba nie warto przepłacać i kupic na inexus.pl