Na topie

The Surge 2 z nowym zwiastunem na E3 2019

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Premiera The Surge 2 odbędzie się 24 września. To RPG z elementami gry akcji, które wedle twórców będzie cechować się wysokim poziomem trudności.

  • The Surge 2 z nowym zwiastunem na E3 2019
A A

The Surge nie zebrało szczególnie wysokich ocen, nie wygenerowało również rekordowej sprzedaży. Grę przyjęto jednak na tyle dobrze, że twórcy zdecydowali się zając pracami nad The Surge 2. Już niedługo będziemy mogli sprawdzić ich efekty.

Na chwilę przed targami E3 2019 pojawiły się informacje dotyczące daty premiery gry. W trakcie trwania imprezy zostały potwierdzone, w związku z czym teraz nie ma już żadnych wątpliwości. The Surge 2 zadebiutuje 24 września, jednocześnie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Niestety, nie zbiegło się to z prezentacją fragmentów rozgrywki. Ekipy Deck13 oraz Focus Home Interactive zdecydowały się zaprezentować jedynie zwiastun wprowadzający w klimat, z jakim będziemy mieli tu do czynienia. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie serii należy oczekiwać świata science fiction, twórcy obiecują większe tereny działań, a także lepszą oprawę wizualną. Pod względem mechaniki rozgrywki nic się jednak nie zmieni, to RPG z elementami gry akcji. Główny element zabawy to walki (także z bossami), wedle zapowiedzi The Surge 2 przyniesie wysoki poziom trudności oraz rozbudowane możliwości rozwoju postaci.

The Surge 2 zwiastun na E3 2019


Źródło: Xbox

Odsłon: 4094 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)