Na topie

Magiczna rzeczywistość wirtualna - dziś premiera polskiej gry The Wizards

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Dzisiaj w sprzedaży zadebiutowała pełna wersja The Wizards – gry, która pozwala właścicielowi Oculus Rift lub HTC Vive poczuć się jak czarodziej w rzeczywistości wirtualnej. Premierowy zwiastun może się podobać.

 • Magiczna rzeczywistość wirtualna - dziś premiera polskiej gry The Wizards
A A

The Wizards zamienia graczy w czarodziejów, którzy gestami rąk zsyłają na wrogów gromy i ogniste kule oraz rzucają różnorakie inne zaklęcia. Ta nietypowa produkcja prosto z Polski debiutuje dziś w pełnej wersji.

Dziś premiera The Wizards - gra opuszcza Wczesny Dostęp

Ekipa Carbon Studio pozwalała graczom mającym odpowiednie gogle VR bawić się przy The Wizards już od dłuższego czasu – w ramach Wczesnego Dostępu na Steamie. Dzięki ich pomocy udało się dopracować tę produkcję, co doprowadziło do tego, że dziś gotowa jest już jej pełna wersja.

The Wizards screen

Wraz z jej udostępnieniem pojawiły się kolejne rozdziały historii, dodatkowe ulepszenia i mnóstwo nowych pojedynków do stoczenia. Pełna wersja to także ulepszenia z zakresu grafiki i optymalizacji.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim graczom, którzy zaufali nam i podzielili się swoimi uwagami w trakcie Wczesnego Dostępu. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak wielu graczy zdecydowało się wyruszyć z nami w tę ekscytującą podróż i mamy nadzieję, że pełna wersja gry sprosta oczekiwaniom naszych fanów” – napisali członkowie zespołu z Gliwic.

The Wizards - premierowy zwiastun polskiej gry VR

Aktualnie gra The Wizards jest dostępna na Oculus Rift i HTC Vive. Jeszcze w tym roku tytuł ten trafić ma również na PlayStation VR.

Źródło: Carbon Studio

Odsłon: 4002 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. mutissj
  Oceń komentarz:

  -4    

  Opublikowano: 2018-03-08 16:28

  znowu budżetówka

  Skomentuj

 2. HomeAudio
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-03-08 17:38

  No no no.. bardzo fajnie zapowiadający się tytuł. Trzeba docenić starania polskich twórców - już wylądowało na samej górze mojej listy tytułów do kupienia :D Brawo Panowie/Panie z Carbon Studio!

  Skomentuj

 3. M.K.1984
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-10-10 10:44

  No i się zaczyna, zakładamy okulary! Z córką będę grał za kilka lat.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!