Na topie

Tokio 2020 - SEGA zapowiada 4 gry na Igrzyska Olimpijskie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Firma SEGA wyda cztery gry na Igrzyska Olimpijskie 2020. Niby dużo, ale niepokoi trochę ograniczona lista platform docelowych.

  • Tokio 2020 - SEGA zapowiada 4 gry na Igrzyska Olimpijskie
A A

Igrzyska Olimpijskie 2020, które odbędą się w Tokio, mają olbrzymie znaczenie dla Japończyków. Zapowiadają oni, że udowodnią tą imprezą, że są technologicznymi gigantami, ale na tym nie koniec świętowania. Z okazji tego wydarzenia (japońska zresztą) firma SEGA przygotuje nie jedną, lecz aż cztery gry.

Podstawową grą poświęconą tej najważniejszej imprezie sportowej na świecie, będzie Tokyo 2020 Olympic The Official Video Game. Pozwoli ona posiadaczom konsol PlayStation 4 i Nintendo Switch już latem tego roku spróbować swoich sił w dosłownie każdej z dyscyplin składających się na Igrzyska Olimpijskie. W tym przypadku możemy liczyć na (w miarę) realistyczną rozgrywkę.

Tokyo game

Bardziej nastawiona na czystą zabawę będzie druga z zapowiedzianych gier, mianowicie Mario & Sonic at Tokyo Olympics. Jesienią trafi ona wyłącznie na Nintendo Switch i, tak jak poprzednie odsłony, będzie pewnie dawać mnóstwo frajdy. SEGA pracuje też nad odmianą z dopiskiem „Arcade Game”, która trafi do japońskich salonów z automatami.

Tokyo Mario

Ostatnim z tytułów, jakie zostały zapowiedziane, jest Sonic at the Olympic Games. Będzie to zręcznościówka, a konkretnie: zestaw uproszczonych mini-gierek nawiązujących do olimpijskich dyscyplin, w które zagramy na smartfonach i tabletach z systemami Android oraz iOS. Premiera została zaplanowana na przyszły rok.

Igrzyska Tokio 2020 – gra oficjalna razy 4:

Źródło: DualShockers, SEGA

Odsłon: 5014 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!