Laptopy

Tom Clancy's The Division na gamingowym laptopie ASUS G751JY

opublikowano przez Marcin Jaskólski w dniu 2016-03-18

Mobilny GeForce GTX 980M radzi sobie nieźle nawet z maksymalnymi ustawieniami gry

Tom Clancy's The Division na najwyższych ustawieniach graficznych potrafi zamęczyć najwydajniejsze desktopowe karty graficzne. Żeby komfortowo pograć na laptopie, potrzeba naprawdę solidnej maszyny. Sprawdziliśmy jak z grą poradzi sobie ASUS G751JY, wyposażony w układ graficzny NVIDIA GeForce GTX 980M.

Materiał z gry najgraliśmy za pomocą zewnętrznego urządzenia Avermedia LiveGamer eXtreme - aby sprawdzić maksymalne możliwości sprzętu wyłączyliśmy zarówno G-Sync jak i synchronizację pionową. Przypomnijmy, że laptop ASUSA wyposażony jest w matrycę IPS o odświeżaniu 75 Hz i technologię G-Sync, więc w rzeczywistości obraz wyświetlany na ekranie laptopa jest płynny i pozbawiony tearingu.

Benchmark wbudowany w grę w ustawieniach wysokich pokazał wynik 69 klatek na sekundę, a w ultrawysokich 58 klatek na sekundę. Jak widać na powyższym wideo, różnice jakościowe w obydwu ustawieniach są praktycznie niewidoczne.

Źródło: informacja własna

marketplace

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zrobilibyście test na różnych laptopach a nie tylko na jednym.
  Oczywiście wersje gamingowe a nie integrze intela/amd :)
 • avatar
  Poproszę o odpowiedź do ankiety: TC: TD mnie w ogóle nie interesuje.
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  Tak btw. nie istnieje coś takiego jak gamingowy laptop. Strasznie mnie bawi jak ktoś tak to nazywa. Niech sobie ta osoba odpali coś żrącego bez podpięcia się pod zasilanie dłużej niż 3 godziny.
  Zaloguj się
  -5