Na topie

Torment: Tides of Numenera - gra, która Cię zachwyci

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Techland chwali się ocenami, jakie zebrała w mediach produkcja studia InXile Entertainment.

  • Torment: Tides of Numenera - gra, która Cię zachwyci
A A

Premiera gry Torment: Tides of Numenera już za nami. Zdecydowaliście się po nią sięgnąć? Jeśli nie, to właśnie w głównej mierze do Was kierowany jest ostatni zwiastun.

Techland, rodzimy wydawca Torment: Tides of Numenera, opublikował krótkie wideo, za pośrednictwem którego chwali się ciepłym przyjęciem gry przez branżowe media. Polskie, ale już wcześniej informowaliśmy, ze na zachodzie wystawiano równie wysokie oceny.

„RPG z przyszłości, takie jak w przeszłości, które zachwyciło teraźniejszych! Jeżeli jeszcze nie spróbowałeś, Torment czeka na Ciebie. Oto świat w którym technologia stała się magią!”


Torment: Tides of Numenera trafiło na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Czy gra rzeczywiście zachwyca? Najlepiej odpowiedzą ci, którzy po ten tytuł sięgnęli. Zapraszamy też do naszej recenzji.

Twórcy obiecują, że premiera nie oznacza dla nich wakacji, obiecują wydawać kolejne łatki eliminujące drobne błędy zgłaszane przez niektórych graczy.

Źródło: Techland Wydawnictwo

Odsłon: 5069 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. bosiur
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-03-12 21:50

    Zainstalowałem, 25min i uninstal do PoE żadnego polotu od menu po budowanie postaci i te początkowe dialogi.

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2017-03-12 22:31

      Bzdurzysz

      Skomentuj

    2. Kujawa
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-03-13 08:23

      25 min to ja postać budowałem :)

      Skomentuj

  2. guziel
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2017-03-12 22:54

    Spodziewałem się czego na styl POE lub Tyranny a okazała się na maxa nudna.
    Styl rozwijania postaci jest kompletną porażką.
    Po 3h katuszy z tą grą poszła do śmieci.

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -8    

      Opublikowano: 2017-03-13 08:40

      Po prostu to nie gra dla Ciebie.Ja mam całkowicie inne zdanie.Dla mnie tyrrany to nuda.

      Skomentuj

  3. KORGAN
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2017-03-12 23:45

    Nuda niestety. Do tego to nie gra, a książka.

    Skomentuj

  4. Alron
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2017-03-13 00:32

    To, czym się najbardziej w Tormencie zawiodłem to dubbing, a właściwie jego brak. Techland tak się chwalił niesamowitym Polskim dubbingiem, a tutaj zdubbingowane pare kwestii na krzyż. :(

    Skomentuj

    1. Marucins
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-03-13 09:19

      Poważnie? Ta gra nie ma pełnego udźwiękowianie?

      Skomentuj

    2. mebelman
      Oceń komentarz:

      9    

      Opublikowano: 2017-03-13 10:28

      Ile było zachwalania jaki to wspaniały dubbing będzie, a wyszło że poza intrem go praktycznie nie ma.
      O nieładnie tak kłamać.

      Skomentuj

  5. Marucins
    Oceń komentarz:

    -12    

    Opublikowano: 2017-03-13 09:17

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Ja ją przyjmę z otwartymi rękoma, ale najpierw muszą ją troszkę załatać.

    Spodziewam się przysiąść do niej po skończeniu serii BioShock - dziś zaczynam cz. 2.

    Skomentuj

  6. dopelfinger
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2017-03-13 10:49

    Zachwycony wydaniem gry i takimi reklamami jaki to będzie wspaniały dubbing w grze zamówiłem jak jelonek preorder.Zainstalowałem grę,intro piękny dubbing a co potem....cały czas czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj...dubbing opiera się na prostych słowach :idę: walczę: potrzebuje leczenia:,system rozbudowy postaci jest jak w JRPG.

    Dubbing w tej grze nie ma nic wspólnego z tym z Baldurs Gate.Nie grałem może 10 godzin ale spędziłem w niej jakies 3 może 4 godziny i faktycznie ta gra o zgrozo jest nuudna!!!
    Takie tyrany co było dość szybko do ukończenia maxymalnie mnie wciągało a tutaj nie można na niczym sie skupić bo trzeba czytać tony tekstu.
    Już wiem że dzisiaj bym nie kupił ponownie tormenta.

    Skomentuj

  7. prime27pl
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2017-03-13 11:02

    Dzisiejszy gracz to tylko strzelaniny bo cos do pomyslenia to juz za dużo.

    Skomentuj

  8. dopelfinger
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2017-03-13 11:31

    Grałem we Wrota Baldura gra rewelacyjna poprostu dzieło sztuki potem jak wyszło Baldur’s Gate: Opowieści z Wybrzeża Mieczy od razu poleciałem do Empiku zakupić i też się nie zawiodłem.
    Baldur’s Gate II: Cienie Amn zamówiłem 6 miesięcy przed premierą i to był kolejny strzał w dychę,potem przyszła pora na Baldur’s Gate II: Tron Bhaala i serię Icewind Dale + serce zimy + Icewind Dale II która okazała się krótsza ale trudniejsza od baldura.
    Lionheart: Legacy of the Crusader bardzo wciągająca fabuła.
    Kolejna perełka to Planescape: Torment który był wyśmienity.
    Z nowszych gier na platformie gog zakupiłem Pillars of Eternity: Royal Edition za prawie 300 stówy gra dzieło sztuki.Tyranny to kolejny zakup z którego jestem zadowolony.
    Niestety nic nie poradzę że Torment: Tides of Numenera jest dla mnie nudna i wcale nie jestem fanem strzelanin.

    Skomentuj Historia edycji

  9. Durer
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-03-13 20:12

    Niestety zgadzam sie co kilka dni probuje wrocic i nie mogę sie wkręcic .Na pewno jeszcze poprobuje ,bo nieraz tak było ze trzeba sie było przebić p początek .Mam jeszcze nadziei resztkę ze i tym razem tak bedzie

    Skomentuj

  10. Irrlicht
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-14 10:44

    Czy jakbym chciał pograć pod Linuksem to jestem skazany na wydania online za 190-200zł, czy jest jakaś droga od wersji pudełkowej (gdzie wspominają tylko Windows) do Linuksa?

    Skomentuj

    1. Irrlicht
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-04-10 22:34

      Sam sobie odpowiem: pod czystym steamem działało ale było trochę dłubania z obchodzeniem niedoróbek pakietu steam na Fedorze (jedno wyzwanie to dojść, które 32-bitowe biblioteki doinstalować, żeby steam działał z driverami nVidii a nie tylko nouveau a drugie to znalezienie na forum triku z przestawianiem locale na LANG='en_US.UTF-8' żeby się pasek postępu nie zacinał na 70%).

      Skomentuj

    2. Irrlicht
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-04-10 22:34