Na topie

Toster dla graczy - Razer naprawdę go stworzy

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Producenci: Razer

Wygląda na to, że firma Razer spełni marzenie swoich fanów i rzeczywiście wprowadzi do sprzedaży gamingowy toster BreadWinner. ...A miał to być tylko primaaprilisowy żart.

  • Toster dla graczy - Razer naprawdę go stworzy
A A

Z tego, że dziś wszystko już może być gamingowe (wystarczy dodać LED-y), żartuje się od dłuższego czasu. Razer zażartował sobie tak na Prima Aprilis w 2016 roku, prezentując BreadWinner, czyli toster dla graczy. Rzecz w tym, że ten pomysł tak bardzo spodobał się fanom amerykańskiego producenta, że wyprosili u niego faktyczne przemienienie tej koncepcji w produkt.

Fani przez wiele miesięcy naciskali na firmę Razer, by BreadWinner rzeczywiście powstał. Najbardziej zależało na tym Markowi Withersowi, który stworzył w tym celu fanpage na Facebooku, który zgromadził kilkadziesiąt tysięcy obserwujących. Do tych ostatnich dołączył ostatnio dyrektor generalny, Min-Liang Tan.

Razer BreadWinner toster

Jak napisał Tan, „Cóż… co mogę powiedzieć? Właśnie polubiłem tę stronę i zamierzam powołać zespół projektantów i inżynierów”. Przyznał też, że produkcja może zająć trochę czasu, ale ostatecznie gamingowy toster powstanie, a o postępach zobowiązał się informować na bieżąco. Najbardziej przekonało go 12 fanów, którzy zdecydowali się na zrobienie sobie tatuaży nawiązujących do tej akcji.

Przypomnijmy, że BreadWinner to toster z charakterystycznym zielonym podświetleniem. To jednak, co jest najistotniejsze, to fakt, że owocami jego działania są tosty z logo marki. Ciekawostką jest też wyświetlanie powiadomienia na ekranie telewizora lub monitora, gdy kromka jest już gotowa. A to już zwiastun (z 2016 roku):

Źródło: TechRadar, Razer

Odsłon: 7946 Skomentuj newsa
Komentarze

21

Udostępnij
  1. voxcordi
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-05-03 11:44

    Cóż... Co mogę powiedzieć? Właśnie jestem świadkiem rozkwitu afirmacji głupoty i fanatyzmu symboliki. :-(

    Skomentuj

    1. Michał 06
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-05-03 14:47

      I ten toster będzie dwa razy droższy od normalnego ,ale młodzież kupi, bo dzisiejsze młode pokolenie ma tylko jedną zaletę jest uległe i pasywne w sferze nie tylko seksualnej ale też rynkowej , w modzie i trendzie , nie potrafi się postawić i zbojkotować czegoś ,i takich ludzi się rąbie na kasę bo się nie opierają ,i to jest prawidłowe zachowanie z ekonomicznego punktu widzenia ,firmy z tego korzystają, co się dziwicie? :D

      Skomentuj

      1. awesome1337
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2019-05-03 18:53

        >I ten toster będzie dwa razy droższy od normalnego

        no i co z tego? to ma być gadżet a nie toster
        nikt nie będzie go kupował tylko po to żeby sobie kanapki robić


        poza tym piszesz młode pokolenie a sam 13lat masz, matka wie że głupoty w necie piszesz?

        Skomentuj Historia edycji

        1. Michał 06
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2019-05-03 23:46

          A czy ja napisałem że ten toster kupią tylko i wyłącznie do kanapek , nie przypisuj mi tego czego nie napisałem bo to
          taktyka ludzi słabych, takich z resztą jak opisałem wyżej .

          PS: To chyba ty masz te 13 lat skoro musisz edytować swoje myśli :P historia edycji pokazuje że wyskoczył z ciebie cham, pokazałeś swoje ja, nie wytrzymałeś bo jesteś słaby.

          Skomentuj

          1. awesome1337
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2019-05-03 23:58

            nie wytrzymałem czego?

            przypomniałem sobie ze 06 w twoim nicku to rok urodzenia

            porównałeś ten toster z normalnym
            co jest kompletnie bez sensu

            Skomentuj

          2. noizebeat
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2019-05-06 09:31

            Przed kropką również jak i przed przecinkiem nie stawiamy spacji. Stawiamy przecinek przed "że".

            Skomentuj

  2. Betonowy Druid
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-05-03 12:18

    Jak wyjdzie to kupię jeden na pewno.
    Pomysł głupi, ale kolekcjonerki dla figurek się kupuje, potem są tylko kurzołapy, a tu się zrobi tosta, naładuje telefon.
    Bajerancki wygląd i ledy.

    Będzie się sprzedawać jak szalone.

    Skomentuj

    1. Kuciem
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-05-03 13:49

      Dlatego nie kupuję ani takich bzdur ani kolekcjonerek. Ani nawet gadżetów, pomimo że czasem na prawdę kuszą mocno.

      Głupota i szczyt konsumpcjonizmu.

      A Razer (i nie tylko), niech lepiej się zajmą myszką dla leworęcznych z wyższej półki.

      Skomentuj

  3. Patyk
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2019-05-03 12:47

    WTF !!! Normalnie zacznę się wstydzić tego, że mam ich myszkę. Zresztą przez pryzmat mojej myszki widzę jak lichej jakości są ich produkty. Mój 3x starszy logitech śmiga aż miło a w tej wymieniałem już microstiki oraz sensor scroola, do tego bez przyczyny po uruchomieniu windowsa nie działa (potrzeba wypiąć i wpiąć ponownie kabel aby zatrybiła)
    Może dlatego Razer próbuje tworzyć coś z innej jak IT grupy produktów, może liczą, że to właśnie ludzie którzy nie mający wiele z IT a właśnie z gadżetami skuszą się na oryginalnie wyglądający toster.
    Ja właśnie specjalnie dla tego , że bardzo zawiodłem się na jakości ich produktów unikam kupna czegokolwiek ich marki.
    Taki przerost formy nad treścią, zamiast kusić świetną jakością to robią show z byle produktu.
    Jestem i chcę być świadomym konsumentem, mam głęboko w d**ie fajerwerki, światełka i inne pierdoły. Produkt ma być solidny, niezawodny i ergonomiczny, cena ma drugorzędne znaczenie, chociaż na tym polu Razer aspiruje do czołówki.

    Skomentuj

    1. awesome1337
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-05-03 13:04

      a ja 3 myszki logitecha wywaliłem a mój razer z 2004 roku nadal działa

      kwestia farta, wszystkie topowe firmy typu corsair logitech steelseries czy razer maja produkty praktycznie takiej samej jakości, psują się tak samo często etc

      razer po prostu sprzedaje ich najwięcej więc słyszysz o tym częściej

      Skomentuj

      1. człowiek-taboret
        Oceń komentarz:

        -4    

        Opublikowano: 2019-05-03 13:12

        Wiesz zależy też podejście do klienta - jak do Logitecha napiszesz, że coś ci się zepsuło to ci zazwyczaj pomogą. Mi się zdarzyło, że wysłali mi tak po prostu nowe głośniki, bo poprzednie zaczęły trzeszczeć. O Razerze też słyszałem, że nawet jak coś się zepsuje to można liczyć na szybki serwis gwarancyjny i też często po prostu dostać nówkę sztukę.

        Wiadomo że ich produkty to manufaktura a różne rzeczy na produkcji się zdarzają i jakiś tam procent może mieć wady.

        Skomentuj Historia edycji

        1. noizebeat
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2019-05-06 09:33

          Chyba estetyczniej byłoby napisać "o firmie Razer" a nie o "Razerze"...

          Skomentuj

          1. człowiek-taboret
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-05-07 10:52

            Komentarz to nie artykuł, napisałem dość potocznie, ale masz rację, że tak by było poprawniej, bo odmiana tych obcych słów marek jest dość kłopotliwa w języku polskim.

            Skomentuj

    2. Tomasz Słowik
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-05-03 14:52

      Mnie Black Widow zaczął padać zaraz po gwarancji, klawisze zaczęły wbijać podwójne litery. Naprawa? Nie da rady, jest po gwarancji, części zamiennych też oficjalnie brak. Lubiłem ten sprzęt, ale kumplowi dokładnie z tej samej serii padły 2, a trzecia zaczyna mieć ten sam problem (w trakcie gwarancji wymieniają bez słowa). Przełączniki green.

      Ostatecznie zalałem ją kawą i padła kompletnie. Kupiłem za 200 zł Bloody z optycznymi przełącznikami i jestem zadowolony. Jakość wykonania niższa, ale za te same pieniądze kupię takie 3.

      A problem z działaniem myszki może być spowodowany sterownikami. Oprogramowanie logitech gryzie się z Synapse i mi myszka Logitecha przestawała działać jak oba programy były obok siebie.

      Skomentuj Historia edycji

  4. człowiek-taboret
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2019-05-03 13:07

    W sumie, czemu nie...

    Skomentuj

  5. rlistek
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-05-03 13:37

    Instabuy.

    Skomentuj

  6. Kerebron
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-05-03 14:00

    Ile to wyciąga BSPS (kromek na sekundę)? ;)

    Skomentuj

  7. xxx.514
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-05-03 18:06

    Gdyby nie to, że większość wypłat w polszy to żart, już zapisałbym się na early access.

    Skomentuj

    1. człowiek-taboret
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2019-05-03 18:38

      Nie patrz na większość, patrz na swoją.

      Skomentuj

    2. awesome1337
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-05-03 18:55

      zmień prace

      ja na swoja wypłatę nie narzekam