Na topie

Toyota zaprasza po ostatnie modele rocznika 2015

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Motoryzacja

Kategoria: Ciekawostki Motoryzacja Motoryzacja Producenci: Toyota

Toyota organizuje Dni Otwarte, które będą jednocześnie ostatnią okazją na sięgniecie po przecenione modele rocznika 2015.

Toyota

AA

Zakup nowego samochodu stanowi spory wydatek, w związku z czym wszelkie rabaty są zawsze mile widziane. Jest jeszcze szansa na takowe w przypadku modeli Toyota.

Jeszcze, ponieważ wyprzedaż rocznika 2015 dobiega już końca. Producent zdecydował się w związku z tym na Dni Otwarte, które będą jednocześnie zakończeniem wyprzedaży.

Odbędą się one w najbliższy weekend - 12 i 13 marca. W salonach Toyota można będzie poznać wszystkie szczegóły związane z oferowanymi modelami, przyjrzeć im się z bliska i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zapewne wiele z nich dotyczyć będzie cen. Rabaty są znaczące, różnią się w zależności od modelu i poszczególnych pakietów wyposażenia. W najbardziej korzystnej opcji zaoszczędzić można aż 24 000 złotych.

Wstępnie z ofertą zapoznać można się już teraz - na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Źródło: Toyota

Odsłon: 2860 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
  1. Pardek
    Oceń komentarz:

    23    

    Opublikowano: 2016-03-07 17:17

    To komputerowy portal czy samochodowy? Bez jaj

    Skomentuj

    1. dolph
      Oceń komentarz:

      13    

      Opublikowano: 2016-03-07 18:08

      To jak tablica ogłoszeń, kupujesz powierzchnię i to wszystko.

      Skomentuj

  2. Jericho
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2016-03-07 18:09

    Publikacja tego, za co lepiej zapłacą i tyle.

    Skomentuj Historia edycji

  3. TheEquinoxe
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2016-03-07 18:28

    To co, od dzisiaj jesteście portalem motoryzacyjnym a nie informatycznym?

    Skomentuj

  4. SpioH
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-03-07 22:34

    Rozumiem że portal utrzymuje się z reklam ale poważnie? Jak już mają być takie sponsory to choć wysilcie się by wpleść to trochę tematyki portalu?! Toyota może i robi hybrydy itp ale tak rzucone TOYOTA nie wystarczy -,-

    Skomentuj

  5. Lord_NeReVaR
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-03-07 22:51

    A ja słyszałem że w biedrze jaja są w promocji...

    Skomentuj

  6. randallandhopkirk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-03-08 12:45

    Ostatnia zjadliwa Toyota to była Supra mk III GT, dla przypomnienia to było zaledwie 27 lat temu.

    Skomentuj Historia edycji

  7. Jakub121212
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-03-10 13:48

    Fajnie, że organizowane są takie dni.
    Rozglądam się właśnie za nowym autem ponieważ ostatnie uległo wypadkowi na szkodę całkowitą i chyba czas na zmiany.
    Myślę o RAV4 miałem kiedyś taką, ale bardzo starą generację.
    Obecne modele jednak są już bardziej zaawansowane technologicznie. Pewnie wybiorę się zapoznać z ofertą.