Na topie

TP-Link TL-WA820RE - kompaktowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Akcesoria sieciowe

Kategoria: Komputery Sieci Akcesoria sieciowe Producenci: TP-LINK

Urządzenie wyróżnia się kompaktową budową, a także intuicyjną obsługą z poziomu smatfonu i niewygórowaną ceną.

 • TP-Link TL-WA820RE - kompaktowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi
A A

W ofercie firmy TP-Link pojawił się kompaktowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi. Urządzenie sprawdzi się w sytuacjach, gdy zasięg obecnej sieci jest niewystarczający, a przy okazji chcemy uniknąć plątaniny kabli ciągnących się od gniazda do routera.

TL-WA820RE swoim rozmiarem przypomina klasyczny pendrive. Mimo niewielkich gabarytów, urządzenie zostało wyposażone w dwie anteny, które są odpowiedzialne za zwiększenie zasięgu i stabilną pracę. Dzięki wzmacniaczowi sieć osiąga prędkości do 300Mb/s w miejscach, do których wcześniej nie docierała.

W określeniu odpowiedniego miejsca, w którym powinien znaleźć się wzmacniacz sygnału, pomaga dioda umieszczona na obudowie: kolor niebieski oznacza odpowiednią moc sygnału z routera, czerwony – moc jest zbyt słaba. Dalsza konfiguracja urządzenia jest łatwa i szybka. Jeśli nasz router posiada przycisk WPS, należy najpierw wcisnąć go na routerze a następnie na wzmacniaczu. Drugim sposobem jest konfiguracja za pomocą smartfonu z zainstalowaną aplikacją TP-Link Tether (dostępnej dla Androida i iOS). Aplikacja jest intuicyjna i pozwala również monitorować stan wzmacniacza.

TP-Link TL-WA820RE

Warto dodać, że TL-WA820RE to pierwszy wzmacniacz sygnału zasilany poprzez port USB. Zapewnia to większą elastyczność w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji dla urządzenia. Można je podłączyć bezpośrednio do komputera, power banka, huba USB czy do gniazdka elektrycznego za pomocą zasilacza.

TP-Link TL-WA820RE

Wzmacniacz jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi około 50 złotych. Produkt objęty zostały 3-letnią gwarancją.

Źródło: TP-Link

Odsłon: 5665 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Akcesoria sieciowe w marketplace

 1. Fenio
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-27 17:01

  Jeśli nasz router posiada funkcję WPS należy... tą funkcję szybko wyłączyć.

  Skomentuj

  1. Damian Szymański
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-10-27 17:39

   Tak swoją drogą sprawdzałeś może jak jakie masz osiągi internetu na tym Xiaomi? Chodzi mi o ile zwolnił internet czy wzrosły opóźnienia. Model, który ja miałem powodował, że internet działał do max 5 megabitów i pingi wzrosły o 50ms. Dlatego zrezygnowałem z niego. Może ten Xiaomi ma lepsze osiągi?

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!