Na topie

Obejrzymy Virtusów w telewizji - na TVP Sport

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: CS:GO e-Sport TVP Virtus.pro

Na początku sierpnia na kanale TVP Sport będzie można oglądać mecze ekipy Virtus.pro, biorącej udział w turnieju CS:GO podczas IEM Shanghai. Jak widać, e-sport zaczyna być traktowany poważnie.

 • Obejrzymy Virtusów w telewizji - na TVP Sport
A A

Z miesiąca na miesiąc e-sport cieszy się nie tylko coraz większą popularnością, ale też coraz większym poważaniem. Zwiększa się również liczba okazji, by zmagania najlepszych zawodników oglądać w telewizji. Już w środę na przykład startuje IEM Shanghai i transmisje z tego wydarzenia będzie można oglądać na antenie TVP Sport.

Dlaczego Telewizja Polska zdecydowała się na transmisje meczów na żywo? Ponieważ w turnieju CS:GO, a więc też w walce o 250 tysięcy dolarów weźmie udział złożona z Polaków ekipa Virtus.pro. To właśnie jedynie ich sukces sprawi, że kolejne spotkania również będą możliwe do obejrzenia na antenie sportowego kanału TVP.

„Po raz pierwszy w historii Telewizja Polska pokaże na żywo zmagania e-sportowe polskiej drużyny na międzynarodowym turnieju. Relacja telewizyjna skupi się głównie na meczach Polaków z Virtus.pro, a także na najciekawszych spotkaniach danego dnia rozgrywek IEM Shanghai” – czytamy w zapowiedzi. Tam też odnajdujemy informację, że wszystkie mecze będą dostępne także na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Pierwsze spotkanie Polaków na dużym ekranie będzie można obejrzeć 1 sierpnia o godzinie 7.10 – Virtusi zmierzą się z zespołem HellRaisers. Jeśli wygrają, kolejny mecz (z NRG Esports lub 5POWER) odbędzie się tego samego dnia o godzinie 10.40, a kolejny – 3 sierpnia o 6.00. Półfinały zaplanowane są na 4 i 5 sierpnia, godz. 6.00, a wielki finał będzie miał miejsce 6 sierpnia o godzinie 5.00.

Źródło: TVP Sport, ESL. Foto: PublicDomainPictures/Pixabay (CC0)

Odsłon: 4711 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. Michał 06
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2018-07-31 16:34

  w tej Sondzie na końcu powinna być jeszcze jedna opcja (nie oglądam telewizji ) :P

  Skomentuj

 2. SirMichael
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-08-01 10:08

  Nie no i w tvp też będą promować syf jakim jest CS? Może niech pokażą jak toksyczne jest społeczeństwo CSa i jak ryje to bańkę najmłodszym.

  Skomentuj

  1. madith
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-08-03 12:11

   Rozwin swoja mysl prosze.

   Skomentuj

 3. BrumBrumBrum
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-08-06 12:18

  Mnie zastanawia, czemu TVP Sport finansowany z publicznej kasy, jest dostępny wyłącznie po wniesieniu dodatkowej opłaty. To abonament już tym chciwcom nie wystarcza?

  Skomentuj

  1. Madejus
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-08-06 16:35

   Przepraszam, ale jaka jest ta dodatkowa opłata?

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!