Na topie

Ergonomia za (stosunkowo) nieduże pieniądze - nowe myszki do biura Trust

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Myszki

Kategoria: Komputery Peryferia Technologie i Firma Myszki Tematyka: Sprzęt do firmy Producenci: Trust

Firma Trust International wprowadziła do sprzedaży trzy nowe myszki stworzone z myślą o zastosowaniach biurowych – to Yvi FX oraz Verto w wersji przewodowej i bezprzewodowej.

 • Ergonomia za (stosunkowo) nieduże pieniądze - nowe myszki do biura Trust
A A

Verto i Yvi FX – tak nazywają się nowe myszki do biura zaprezentowane przez Trust International. Ta pierwsza cechuje się przede wszystkim wysokim poziomem ergonomii, druga zaś to propozycja dla miłośników i miłośniczek funkcjonalnego minimalizmu.

Już na pierwszy rzut oka widać, że Trust Verto (z sensorem 1600 DPI i dwoma dodatkowymi przyciskami) nie jest typową myszką. Ma przechyloną konstrukcję (podobnie, choć nie aż tak bardzo jak pokazany niedawno model Logitech MX Vertical). Jest tak po to, by zadbać o naturalne ułożenie dłoni i nadgarstka, a przez to eliminować zmęczenie i minimalizować ryzyko wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych.

Trust Verto 

„Naturalne ułożenie dłoni i nadgarstka zapobiega zmęczeniu nawet po kilku godzinach użytkowania. Takie rozwiązanie cenią sobie m.in. graficy i projektanci, dla których komfort pracy jest szczególnie ważny” – tłumaczy producent i dodaje, że „mysz pokryto specjalną gumową powłoką gwarantującą pewny i stabilny chwyt”. Ogłosił on także, że do wyboru będzie wariant bezprzewodowy i z ogonkiem.

Znacznie bardziej klasyczny wygląd ma Trust Yvi FX – gryzoń, który powinien sprawdzić się zarówno w biurze, jak i poza nim. W gruncie rzeczy jest to bowiem mobilna myszka bezprzewodowa, która na jednej baterii działać może do 6 miesięcy. Jej sensor optyczny pozwala na pracę ze śledzeniem na poziomie 800 lub 1600 DPI, a charakteru całości dodaje boczne podświetlenie. 

Trust Yvi FX

Ceny tych nowych myszek to:

 • Trust Verto Wireless – 34,99 euro
 • Trust Verto – 19,99 euro
 • Trust Yvi FX – 12,99 euro

Źródło: Trust International, Galaktus PR

Odsłon: 4452 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. jaredj
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-09-01 16:41

  To zdjęcie główne ... takich myszek są setki na amazonie, od różnych chińskich producentów, ceny od kilkunastu dolarów, do kilkudziesięciu. Trust pewnie przykleił tylko swoją nalepkę.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!