Gry

Twórcy Dark Souls III zadowoleni z dobrej prasy

opublikowano przez w dniu 2016-04-21

Ciepłe przyjęcie Dark Souls III to dla twórców oczywisty powód do radości. Przygotowali z tego powodu nawet okolicznościowy zwiastun.

Sięgnęliście po Dark Souls III? Jak wam się podoba? W ogólnym rozrachunku zdecydowanie przeważają pozytywne komentarze na temat tego tytułu, z czego twórcy nie kryją radości.

Branżowe media przyjęły Dark Souls III bardzo ciepło i właśnie o tym przypomina opublikowany zwiastun promujący grę. Warto zaakcentować, że spodobała się ona również naszemu recenzentowi, a i sami gracze nie narzekają. Obecnie średnia ocen na Metacritic wynosi 8.4/10 w przypadku wersji PC oraz 8.6/10 i 8.8/10 w przypadku wydań na konsole Xbox OnePlayStation 4.


To jeszcze nie wszystko. Nie jest tajemnicą, iż Dark Souls III wzbogacone zostanie o dwa dodatki. Już wcześniej zapowiadano, że będą one warte uwagi, określono je nawet mianem „epickich”. Szczegóły związane z nimi nie są wciąż znane (mówi się ogólnie o nowych mapach, bossach, przeciwnikach, broniach i pancerzach), ale twórcy potwierdzili ostatnio, iż pierwsze z rozszerzeń wydane zostanie jesienią.

Źródło: youtube - Bandai Namco Entertainment America, gamespot

marketplace

Komentarze

30
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Gierka świetna
  Zaloguj się
 • avatar
  Jak zawsze duzo glupich komentow. Gra 9/10
 • avatar
  dzisiaj skonczylem ;) moze nie urwala mi cycków jak bloodborne ale kawal przyjemnej gry....teraz czas na NG+ i dowalenie punktow do INT dla Moonlight Greatsword ;D
  Zaloguj się
 • avatar
  180zl najnizsza cena, no chyba ich pogrzało.
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  wszystko fajnie, gra epicka, piękna, klimatyczna, ale spadki fps i mikroprzycięcia na niektórych konfiguracjach sprzętowych są tak wkurzające, że czasem nie chce się grać. Przykładowo, mój i5 3570k + GTX970 w niektórych lokacjach osiąga tylko 45fps, a laptopowy i7 4750hq (2Ghz)+ gtx980m trzyma spokojnie 60klatek z podpiętym reshadem. Fora aż kipią od podobnych tematów, a From optymalizuje greatswordy :/
  Zaloguj się
  -3
 • avatar
  heh prasa dawno przestała być obiektywna tylko pisze to co dostanie od marketingu firmy bo jak nie to zostaną wyłączeni z obiegu informacji trafiając na czarną liste. wiec jakości nie ma a ceny z kosmosu, to nie jest prasa tylko propaganda

  Zaloguj się
  -4
 • avatar
  Gdyby nie to, że gra jest przeciętna graficznie i ma kiepski model walki, to można by w nią dłużej pograć...
  Zaloguj się
  -8
 • avatar
  Ktoś gra padem na PC? Mam grę i czekam na patcha bo nie DS3 obsługuje sporej części kontrolerów. Nie mam za bardzo czasu zacząć grać, więc wytrzymam trochę.
  Zaloguj się