Na topie

Twórcy Get Even przypominają o swojej produkcji

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Gliwickie studio The Farm 51 kończy już prace nad Get Even – swoim intrygującycm psychologicznym thrillerem, będącym gatunkową mieszanką.

  • Twórcy Get Even przypominają o swojej produkcji
A A

Ciężki nastrój psychologicznego thrillera, ciekawe połączenie gatunków, nieliniowość oraz wciągająca i oryginalnie przedstawiona fabuła – to tylko kilka z plusów, którymi podsumowaliśmy nasze pierwsze wrażenia z Get Even, czyli ambitnej produkcji polskiego The Farm 51. Jeśli nadal pozostajecie nieprzekonani, to być może zaintrygować was zdoła najnowszy materiał wideo.

„Loose Ends” to bardzo krótki, ale konkretny zwiastun, który wprowadza w klimat Get Even i nawet trochę zahacza o opowieść. Niezwykle tajemniczą zresztą, której zakończenia nie sposób ponoć się domyślić. Nowe dzieło Gliwiczan ma być grą niedopowiedzeń, tajemnic i trudnych wyborów moralnych. Gatunkowo zaś będzie to strzelanina wymieszana z horrorem, przygodówką i skrandanką. 

Czy to wypali, okaże się pod koniec maja, jako że premiera Get Even została zaplanowana na 26. dzień tego miesiąca. Zagrają posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One oraz pecetowcy. Zanim to jednak nadejdzie, rzućmy okiem na wspomniany filmik:

Źródło: Bandai Namco

Odsłon: 1816 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!