Na topie

Twórcy Horizon: Zero Dawn chcą szybciej wydawać kolejne gry

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Producenci: Guerrilla Games

Horizon: Zero Dawn może być przełomową produkcją w historii studia Guerrilla Games. Wkrótce przeniesie się ono do nowej siedziby i znacząco zwiększy liczbę pracowników.

  • Twórcy Horizon: Zero Dawn chcą szybciej wydawać kolejne gry
A A

Być może nie wszyscy określą Horizon: Zero Dawn mianem hitu, ale trzeba zgodzić się z tym, iż jest to produkcja bardzo udana. Odpowiadające z nią Guerrilla Games zjednało sobie wielu fanów i prawdopodobnie właśnie na bazie sukcesu Horizon: Zero Dawn (sprzedaż wygląda bardzo dobrze) zdecydowano się podjąć pewne kroki.

Chodzi przede wszystkim o znaczącą rozbudowę zespołu. Obecnie mówić trzeba o 250 pracownikach, ale w przyszłym roku ich liczba wzrosnąć ma do 450. Znaleziono już nową siedzibę (w Amsterdamie), dzięki której możliwe będą kolejne zatrudnienia. Wszystko po to, aby efektywnie i szybciej przygotowywać kolejne gry.

„Chcemy wydawać gry co dwa lub trzy lata, zarówno nowe tytuły, jak i te oparte na istniejących już markach.” - Hermen Hulst, szef Guerrilla Games

Graliście w Horizon: Zero Dawn? Warto przypomnieć, że wcześniej Guerrilla Games kojarzone było przede wszystkim z racji serii Killzone, być może niektórzy gracze pamiętają też ShellShock: Nam ’67.

Źródło: videogamer

Odsłon: 1930 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. Chong-li
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-07-23 11:23

    O Horizon: Zero Dawn mogę powiedzieć że jest to naprawdę świetna gra.Dodatek The Frozen Wilds uzupełniający wątek fabularny to również pełen profesjonalizm wykonania natomiast główna fabuła jest fenomenalna gdyż została osadzona w dobrze znanym wielu fanom SFI-Ction klimacie gdzie to przez maszyny życie na naszej planecie omal nie zostało unicestwione.Zdobywanie legendarnej zbroi,próby łowieckie czy zdobywanie kolejnych kotłów PSI, KSI, RO, SIGMA i ZETA jak również dominacja maszyn to tylko kropla w morzu co może zaoferować nam gra.Graficznie HZD stoi na bardzo przyzwoitym poziomie i przy dobrym TV z HDR naprawdę cieszy oko.

    Skomentuj

    1. raffal81
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-07-23 14:39

      Z legendarną zbroją to prawie nieśmiertelni się stajemy :D ale trochę trzeba się namęczyć by ją zdobyć ;)

      Skomentuj

  2. leon-san
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-07-23 11:28

    A może by tak zrobić port na PC? Ja np konsoli nie posiadam, a w dodatku mimo prób nie jestem w stanie przestawić się na sterowanie padem.

    Skomentuj

    1. mpsk2
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2018-07-23 12:54

      Gra jest zrobiona przez wewnętrzne studio Sony, wiec nie będzie nigdy na PC.

      Skomentuj

      1. leon-san
        Oceń komentarz:

        -4    

        Opublikowano: 2018-07-23 13:56

        Ich strata. Najwyżej oglądnę skróconą historię na YT

        Skomentuj

        1. mpsk2
          Oceń komentarz:

          6    

          Opublikowano: 2018-07-23 14:14

          Jak niby stracą, skoro celem tek gry jest promowanie ich platformy, a nie sprzedaż pudełek?

          Skomentuj

        2. kitamo
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2018-07-24 08:37

          nie mają zadnej straty, wlasnie o to chodzi ze mają na tym zysk i nie ma sie co dziwic.

          Skomentuj

    2. patol1984
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-07-23 19:57

      Też bym pograł w to na PC, na konsoli to katorga, zamulony pad, spadki fpsów i wąski fov sprawiający wrażenie jakby cofnął się w czasie do ery 5:4 monitorów a nie 16:9

      Skomentuj

      1. Shifted92
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-07-23 23:30

        bez kitu patol...

        Skomentuj

      2. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-07-24 08:38

        wąski fov? :D zamulony pad?
        spadki fps ? :)

        A grałeś Ty w ogole w horizona?

        Skomentuj

        1. patol1984
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-07-27 12:49

          Tak, mały FOV, prawie wszystkie gry ps4 to mają.
          Zamulony pad w sensie chodzi mi o obracanie kamery, człowiek się przyzwyczaił do myszki, że można się obrócić w mniej niż pół sekundy ;d

          A spadki fps to chyba wiadome...
          Grałem w horizona i niestety nie da się w to grać komfortowo, zresztą to nie jedyny głośny tytuł, którego nie mogłem zdzierżyć przez te same konsolowe przypadłości.

          Skomentuj

    1. Eyesofthesouth
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-07-23 21:46

      ubisoft to gówno, guerilla games to klasa, taka mała róźnica

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-07-24 08:39

        a czy Wy czasem nie mylicie wydawcy z developerem? bo to jest roznica nieco.

        Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-07-24 08:40

      jakos nie spodziewam sie by Sony chciało zostać drugim ubisoftem.