Na topie

UberEATS wystartowało w Poznaniu

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Osoby mieszkające i pracujące w Poznaniu mogą już zamawiać jedzenie z dostawą do drzwi za pośrednictwem aplikacji UberEATS.

UberEATS wystartowało w Poznaniu

A A

Na dostawę jedzenia Warszawianie muszą czekać średnio 35 minut. Jeśli mieszkacie w Poznaniu i zazdrościliście im usługi UberEATS, to już nie musicie. Od dzisiaj jest ona dostępna także w stolicy Wielkopolski.

UberEATS w Poznaniu…

...działa dokładnie tak jak w Warszawie. Oznacza to, że użytkownicy Ubera mogą liczyć na dowóz jedzenia codziennie w godzinach od 11 do 23, co wiąże się z wydatkiem 7,99 zł (niezależnie od tego, jaka jest kwota zamówienia czy odległość). Dostawa może zostać zrealizowana nawet w czasie krótszym niż 30 minut, a przeważnie proces nie trwa dłużej niż godzinę. 

Aby skorzystać z UberEATS trzeba jednak najpierw pobrać i zainstalować aplikację na Androida lub iOS. Zalogować można się z tego samego konta, co w usłudze transportowej.

Pobierz UberEATS na Androida
Pobierz UberEATS na Androida
Pobierz UberEATS na iOS
Pobierz UberEATS na iOS

Jak to działa?

Na początek ok. 90 restauracji

Wśród 90 restauracji dostępnych w UberEATS w Poznaniu znajdują się także takie, które dotąd nie oferowały dostawy do domu czy budynku firmy. Najważniejsze jednak, ze oferta jest dość różnorodna, dzięki czemu każdy, niezależnie od preferencji smakowych, powinien znaleźć coś, czym się naje. 

Najprawdopodobniej liczba restauracji będzie się dynamicznie zwiększać. Nie jest to bezpodstawne stwierdzenie – w Warszawie na start pojawiła się możliwość zamówienia jedzenia w 150 punktach gastronomicznych, a dziś (czyli pół roku później) lista ta wydłużyła się do 500 pozycji.

Pozostaje nam tylko życzyć smacznego!

Źródło: Wyborcza, Uber

Odsłon: 3374 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

 1. brusss
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-09-14 16:08

  Ten filmik jest rasistowski. Sugeruje, że czarnoskórzy są leniwi i nie chce im się nawet pojechać po jedzenie. W dodatku imputuje, że to grubasy, bo ciemna ręka jest grubsza niż bielsza.

  Skomentuj

  1. Silver
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-09-14 19:36

   W Londynie większość rowerzystów ubera to czarni. A że są leniwi to fakt i z autopsji mogę potwierdzić i nie tylko podczas jazdy autobusem ale i w pracy. Sorry - sami na to zapracowali (nie chodzi o pakowanie wszystkich do jednego worka, bo to częste sytuacje).

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!