Gry komputerowe

Oto UBOAT - polski symulator okrętu podwodnego

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2019-03-12

Premiera wczesnej wersji gry UBOAT jest już naprawdę blisko. Spójrzcie na nowy materiał wideo, by dowiedzieć się więcej na jej temat.

Życie na pokładzie okrętu podwodnego to ogromne obciążenie – tak fizyczne, jak i psychiczne. Polska gra UBOAT pozwoli się o tym (przynajmniej w pewnym sensie) przekonać.

UBOAT to tworzony przez polskie Deep Water Studio symulator okrętu podwodnego z czasów II wojny światowej. Poza samą walką podstawowym zadaniem gracza będzie zarządzanie załogą: przydzielanie funkcji i dbanie o to, by marynarze pozostawali w dobrej kondycji – zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Muszą, bo do zrealizowania będzie wiele (nawiązujących do rzeczywistych wydarzeń) misji.

UBOAT screen

Równocześnie UBOAT to opowieść o psychologicznym aspekcie życia na pokładzie okrętu, który staje się dla marynarzy domem, ale w każdej chwili może zmienić się w ich grób. Każda postać będzie miała własną osobowość, historię i umiejętności, ale też słabości. Każda też inaczej będzie reagować na rozkazy i aktualną sytuację.

Najnowszy materiał daje solidne spojrzenie na to, jak wyglądać będzie rozgrywka w UBOAT i na czym tak naprawdę polegać będzie nasze zadanie. Rzućcie okiem, jeśli macie ochotę…

UBOAT – gameplay trailer:

Premiera wczesnej wersji gry UBOAT na PC powinna odbyć się lada chwila.

Źródło: PlayWay

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Żołnierzy? Wy czy producent popisał się taką wtopą? Bo to chyba marynarze ewentualnie podwodniacy...
  Zaloguj się
 • avatar
  Przez chwile myślałem że uber świadczy nowe usługi .
 • avatar
  Gra zapowiada się naprawdę ciekawie, mam nadzieje że twórcom starczy wyobraźni (i środków finansowych) żeby zrobić kampanie innymi nacjami np jednym z polskich okrętów podwodnych, albo choć angielskich.