Gry

UCC Summer Smash – „ARCY” wciąż w grze

przeczytasz w 1 min.

Zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa wygrał dziś spotkanie z międzynarodowym składem „NoChance” w ramach turnieju UCC Summer Smash. „Artystokraci” pozostają w walce o finał.

Co prawda ekipa „rallena” obserwuje losy turnieju z koszyka przegranych,  to nadal pozostaje w grze o zwycięstwo. Dzisiejsze spotkanie z „NoChance”  wciąż daje nam nadzieję, na udział Polaków w finale.

Dust2 (16:12)

Spotkanie rozpoczęło się od Dust2. Pierwsza pistoletówka turnieju wpadła na konto „Maikelele”. Nasi przeciwnicy od początku byli skoncentrowani i doskonale wykonywali swoje zadania. Polacy nie wiedzieli jak „zabrać się” za ten mecz. Poza jednym fullem, „Arystokraci” nie pokazali nic w obronie, a przeciwnicy wyprawiali na mapie co tylko chcieli. Przed zmianą stron ekipa „TaZa” zainkasowała zaledwie dwa punkty. Krótka przerwa była wyraźnie potrzebna zawodnikom znad Wisły.  Po zmianie stron ekipa „mouza” nie pozwoliła przeciwnikom na podbudowanie finansów. Polacy szybko odrabiali straty, ale „NoChance” za nic nie chciało oddać mapy co zaowocowało wynikiem 16:12 dla zespołu Jonatana Lundberga.

Nuke (7:16)

Nuke został wybrany przez „ARCY” nie bez powodu. Na tej mapie podopieczni „Loorda” czuli się jak ryba w wodzie. Polacy perfekcyjnie bronili dostępu do BS-ów, do tego stopnia, że na przerwę schodzili z wynikiem 11:4. Druga połowa była jedynie formalnością,  a Nuke zakończył się wynikiem  16:6 dla „ARCY”

Train (16:9)

Train rozpoczął się od doskonałej gry „Aristocracy”. Po stronie terrorystów ekipa  „MINISE” wchodziła na każdy bombsite bez żadnego problemu- co przekładało się na fenomenalny wynik 12:3. Po zmianie stron zespół Kevina Amenda nieco się ożywił, ale było już za późno na odrabianie strat. Train z wynikiem 16:9 należał do Polaków.