Na topie

Ukończenie Red Dead Redemption 2 zajmie około 65 godzin

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji przygodowa Producenci: Rockstar

Oczywiście trzeba tu podkreślić, iż mowa o ukończeniu zadań związanych z fabułą. Dodatkowe aktywności pochłaniać mogą kolejne godziny. Premiera Red Dead Redemption 2 już 26 października.

  • Ukończenie Red Dead Redemption 2 zajmie około 65 godzin
A A

Czekacie na Red Dead Redemption 2? Zarezerwowaliście sobie już długie jesienne i zimowe wieczory na ten tytuł? Przydadzą się.

W ostatnim wywiadzie Dan Houser ze studia Rockstar zdradził, iż ukończenie Red Dead Redemption 2 zajmie około 65 godzin. Co ciekawe, pierwotnie zanosiło się na nieco dłuższą zabawę, ale ostatecznie zrezygnowano z jednego, około pięciogodzinnego wątku.

Oczywiście trzeba tu podkreślić, iż mowa o ukończeniu zadań związanych z fabułą. Dodatkowe aktywności pochłaniać mogą kolejne godziny, zwłaszcza, że nie będzie tu nudno. Red Dead Redemption 2 zaoferuje największą mapę w historii gier Rockstar, spodziewać można się też szeregu rozrywek. Chociażby polowań, a przecież spotkamy tu około 200 gatunków zwierząt.

Red Dead Redemption 2

W tym samym wywiadzie Dan Houser podzielił się też innymi ciekawymi informacjami. Okazuje się, że na Red Dead Redemption 2 składać będzie się około 300 tysięcy animacji oraz około 500 000 linii dialogowych.

Przypomnijmy, że premiera Red Dead Redemption 2 już 26 października. Platformami docelowymi gry są konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: vulture

Odsłon: 3717 Skomentuj newsa
Komentarze

24

Udostępnij
  1. Sharimsejn
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-18 13:33

    Ten wątek co wycięli w DLC będzie? :D

    Skomentuj Historia edycji

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-18 23:52

      jak tam, petycja juz napisana ? :)

      Skomentuj

  2. Sander Cohen
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-18 13:41

    Moze i byc 10 DLC. Jesli beda tak dobre jak The Lost and Damned i Ballad of Gay Tony do GTA 4 to prosze bardzo. Tam lezy moja karta/portfel. Online DLC niech sobie tez będzie ale moim najwiekszym zarzutem do R* jest brak fabularnych rozszerzen do GTA 5. Undead Nightmare do pierwszego Red Dead Redemption tez bylo swietne. Jak tylko chca to potrafia zrobic dobre DLC na ktore nie szkoda pieniedzy. To co innego niz zwyczajne wycięcie zawartosci i przesuniecie do DLC jak robi 80% developerow.
    Juz nie moge sie doczekac RDR2 :-)

    Skomentuj

  3. HomeAudio
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-18 14:30

    "Czekacie na Red Dead Redemption 2? Zarezerwowaliście sobie już długie jesienne i zimowe wieczory na ten tytuł? Przydadzą się."

    Nie przydadzą się. Gra tylko na konsole.

    Skomentuj

    1. Sander Cohen
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-10-18 15:21

      Coz. Wystarczy miec konsole. RTX nie jest potrzebny a funu bedzie więcej niz w 5 innych grach jesli gra bedzie minimum tak dobra jak RDR 1.

      Skomentuj

    2. ilovethisgame
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-10-18 15:36

      A co za problem kupić konsole?!?, już bez przesady, nie każdy musi mieć PRO czy ONE X, zwykłe PS4 można kupić mocno poniżej tysiaka, ONE S osobiście kupiłem pół roku temu za 600zł :D z lombardu, a jeszcze w środku była forza horizon 3 :D. Ograłem i sprzedałem za 100 z allegro, nikt mi nie powie, że 500zł to jest problem na konsole, ludzie bez przesady, kupujesz, ogrywasz i jak nie potrzebujesz to dalej do klienta

      Skomentuj

      1. joker5513
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-10-18 16:23

        I na koślawym padzie ćwiczyć kciuki przy zawrotnych 30fps w 720p. Thank you but no thank you. Ja Rockstara bojkotuje już od prawie dekady za olewanie rynku PC. Niech sobie tą grę wsadzą.....

        Skomentuj

        1. Sander Cohen
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2018-10-18 18:26

          Coz. Mimo twojego bojkotu Rockstar ma sie nadzwyczaj dobrze. Widocznie wiedza co robia i nie zwracaja uwagi na koneserow twojego pokroju. Coz. A czy GTA 5 tez zbojkotowales? Bo skoro robisz to od dekady to raczej tak. A na PC wyszlo, no chyba ze bojkot wyniknal z tego ze optymalizacja nie pozwolila Ci pograc. Ale rozumiem, czasem taki bojkot to sztuka dla sztuki.

          Skomentuj

        2. HardCorak
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-10-18 21:12

          Oni to mają wszystko dokładnie wyliczone najpierw konsole i później pc żeby wycisnąć jak najwięcej się da.

          O ile w przypadku GTA5 można była narzekać bo tam było marne 720p z dość dużymi spadkami tak w najnowszej generacji konsol jest już wybór.
          XO 900p PS4 1080p PS4-PRO skalowane 4K XOX 4K

          Skomentuj Historia edycji

        3. ilovethisgame
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-10-19 10:02

          zdajesz sobie sprawę, że taki bojkot to żart :D robisz z siebie bohatera, walczącego o lepsze jutro, oni i tak sprzedają w milionach, jedynym co na tym traci jesteś Ty

          Skomentuj

      2. raffal81
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-10-18 18:04

        Kupują karty graficzne za ponad 2.5tyś zł, komputery za 10 tyś, a płacz o RDR2 na konsolach, matko bosko, petycje od 2 czy 3 lat by na PC wyszło, tracą czas na takie głupoty, zamiast kupic konsole, pograć, sprzedać i żyć dalej ;))))))
        Nigdy mnie to nie przestanie zadziwiać ;)))

        Skomentuj

        1. Sander Cohen
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-10-18 18:22

          Mnie tez to nigdy nie przestanie zadziwiac. Przeciez kazdy z tych najbardziej placzacych ma 1080/1080 ti, juz zlozyl pre-order na 2080/2080ti a w zeszlym tygodniu nabyl minimum 8600k intela. I bidoki nie maja na glupia konsole. Ale natura Polaka jest taka zeby pitulic bez sensu i wrzucac innym pokazujac przy okazji jakim to sie jest panem i koneserem. Tu gdzie mieszkam ludzie maja rozne platformy, kupione nowe, czy uzywane, wszystko jedno. Wojenki miedzy platformami sa, owszem ale PS4pro czy xone x w cenie samego gtx 1060 to nie jest problem. A wymieniac nie trzeba do nastepnej generacji. Mówię oczywiscie o nowych bo uzywki sa o wiele tansze. A jak kogos naprawdę nie stac to jest jeszcze zwykly xone i ps4. I tak naprawde prawdziwemu fanowi z malo zasobnym portfelem wystarczy i to. Za to nie piep..y sie tak bo szkoda czasu na to bo lepiej go spedzic inaczej.

          Skomentuj

          1. joker5513
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-18 19:27

            Widzę nie rozumiesz - nie jest to kwestia pieniędzy.Tak zgadza się - mam w pc'cie 1080 ti. Mierzi mnie celowanie debilnym kołeczkiem na joysticku zamiast porządną mychą. Gdyby grających na pc i konsolach w byle jaką grę FPS wpuścić na jeden serwer, pc' towcy zrobili by konsolowcom z tyłka jesień średniowiecza....

            GTA V z premedytacją olałem - wydali je sobie na pc po 2 latach od premiery na przedpotopowym ps3 i x360 które w 720p nie dawały rady utrzymać 30 klatek. Jeżeli konsolowy "target" godzi się na granie w takich warunkach to spoko, ale to zupełnie nie dla mnie.

            Skomentuj

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2018-10-18 23:56

            wiesz i tu jest wlasnie kolego Twój problem - zamiast przyjąć rynek takim jakim jest to narzekasz.
            Narzekasz też podczas gry w piłke nożną że piłka jest jedna a zawodników 22?

            Nie umiesz grac na padzie to konsola nie jest dla Ciebie i tyle, no nikt przeciez nie zmieni swiata tylko po to bys był zadowolony.
            W D3 gram na konsoli padem choc moge grac na PC myszką i jak wielu pecetowców jestem zachwycony tym jak dobrze i wygodnie gra sie w diablo padem.

            Skomentuj

          3. raffal81
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-10-19 07:11

            W diablo granie padem to miód, mam tak samo, nie gram myszką i klawiaturą, bo pad jest idealny do tej gry ;)

            Skomentuj

          4. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-19 08:32

            są tu i tacy co w fife myszką grają podobnie jak w ścigałki.
            Tomb raidera tez pewnie lepiej przechodzić na myszce bo przecież "porządną mychą"
            no dramat normalnie.

            Kiedys grało się kontrolerem który miał 1 pokrętło i jakoś nikt problemu nie widział.
            Joysticki były na długo przed myszkami i problem nie istniał.
            Nagle pojawia się myszka i boom, ludzie rodza się upośledzeni bo nie potrafią ogarnąc kontrolera.

            Skomentuj

          5. ilovethisgame
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-19 10:25

            "Gdyby grających na pc i konsolach w byle jaką grę FPS wpuścić na jeden serwer, pc' towcy zrobili by konsolowcom z tyłka jesień średniowiecza...."
            ale to działa w dwie strony!!! oczywiście, że gry z celowniczkiem to domena klawy i myszki i gracz na padzie nie ma podejścia
            ale w ten sam sposób powiem Ci tak, w Tekkena gram od części 2 na PSX-e, w Tekkenca 3 nawet kilka razy coś tam ugrałem w polskich turniejach, są gry na pada są gry na klawe i mysz, wiesz mi, że w fife czy tekkena to zrobiłbym z Tobą dokładnie to samo co pc'towcy zrobiliby z konsolowców na jednym serwerze, także argument bez sensu
            jeśli połączymy serwery i w tekkena pecetowcy bedą grali na klawie, nawet mechanicznej wciąż opóźnienie i brak pełnej kontroli będzie widoczny i walka będzie śmieszna

            Skomentuj

      3. HomeAudio
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-10-23 11:28

        Dla tej gry mam kupować konsole? :D No kolego... bez przesady. Poczekam na wersję PC - przynajmniej będą mieli czas aby jeszcze trochę dopieścić grafikę... albo może i nie poczekam - bo ostatnio to 99% czasu przy komputerze to jednak spędzam z nałożonym headsetem VR ;)

        Skomentuj

  4. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-18 15:35

    To mój jedyny preorder ;))) jeszcze tydzień i kilka dni zaległego urlopu ;)

    Skomentuj Historia edycji

  5. sabaru
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-18 15:54

    Wielkie światy w grach mają to do siebie że będzie dużo jeżdżenia i z stąd tyle godzin się zawsze nazbiera.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-10-18 23:57

      no wlasnie nie tym razem, tu system podróży nie polega na tym ze z punktu A do B musisz jechac 20min nie robiąc niczego po drodze.

      Skomentuj

    2. Sander Cohen
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-19 13:37

      Poza tym zazwyczaj po pierwszym przejezdzie jest opcja szybkiego transportu. Mnie nie rajcuje jazda przez 20 minut z punktu A do B, ale nawet Wiedzmin zaoferowal drogowskazy dzieki czemu nie musze od Czerwonego Barona do Novigradu dralowac na pieszo czy konno. To ma byc przyjemnosc a nie udreka. Co innego jak po drodze sa miniquesty czy inne znajdzki, wtedy czasem warto sie zapuscic i zwiedzać. Najgorzej jak sie jest zmuszonym do takiego przemieszczania sie bo wtedy, racja, to tylko niepotrzebnie wydluza i spowalnia rozgrywke, a mnie zwyczajnie nudzi i odtraca. Lubie miec wybor. Zwlaszcza ze czasem mam godzinke a czasem 2 lub 3.

      Skomentuj

  6. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-19 07:13

    Właśnie pobieram RDR2, 92,742 GB ;)))))
    Ale co by nie mówić wyjątkowo szybko idzie, jakieś 40min, myślałem że będzie o wiele dłużej, może wszyscy śpią ;)))

    Skomentuj Historia edycji

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-19 08:33

      I bonus tez się juz pobrał ;]