Na topie

Uncharted 4 jest już bogatszy o tryb King of the Hill

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji przygodowa Producenci: Naughty Dog

To tryb, który dedykowany jest zmaganiom wieloosobowym.

 • Uncharted 4 jest już bogatszy o tryb King of the Hill
A A

Jeśli znaleźliście w weekend chwilę czasu na zabawę z Uncharted 4: Kres Złodzieja to być może zauważyliście, że dostępny jest już dodatkowy tryb rozgrywki.

Twórcy udostępnili aktualizację oznaczoną numerkiem 1.21. Jest ona o tyle istotna, iż przynosi nie tylko poprawki błędów, ale również nową zawartość mającą urozmaicić zabawę. Na pierwszy plan bezapelacyjnie wysuwa się King of the Hill.

To tryb, który dedykowany jest zmaganiom wieloosobowym. Zasady w nim panujące nie są szczególnie skomplikowane. Celem każdej z drużyn jest przejmowanie kontroli nad kolejnymi punktami ulokowanymi na mapie. Urozmaiceniem będzie tu Victory Hill. Specjalny punkt, który przegrywający team będzie mógł zdobyć w ostatniej chwili (tuż przed wiszącą nad nim porażką) i tym samym kontynuować zmagania.

Poza tym wśród nowych elementów pojawia się kilka broni czy elementów pozwalających na szerszą personalizację postaci. King of the Hill bardzo dokładnie pokazany został przez samych twórców. Poniżej zapis ich prezentacji.


Źródło: PlayStation Blog, Naughty Dog

Odsłon: 2187 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. typ71
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-03-20 00:10

  niech rozwijaja bo multi jest swietne

  Skomentuj

  1. Naleśnik z serem
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-03-20 06:30

   Ja osobiście lubie tryb Łowca Nagród, czyli komputer losuje kapitana i się na niego poluje. Fajne jest to, ze samo zabicie przeciwnika nie daje punktów, a dopiero poniesienie nagrody (miecze), dlatego mecze mogą trwać dość długo.
   Ogólnie multi jest mega wciągające no i stałe 60fps. Animacje to majstersztyk, są momenty, ze mi szczęka opada do ziemi gdy się "duzo dzieje" ale to wiedzą tylko Ci którzy grali w multi pare dni..

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!