Gry PlayStation 4

Until Dawn doczekało się daty premiery - horror na wyłączność PS4 już w wakacje [AKT.]

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2015-05-28

Until Dawn to jedna z tych gier, na które gracze czekają już naprawdę długo. Wkrótce przekonamy się czy było warto.

Until Dawn gra

Until Dawn to jedna z tych gier, na które gracze czekają już naprawdę długo. Pierwotnie był to projekt na konsole PlayStation 3, ale z czasem plany uległy zmianie i zaczęto przygotowywać produkcję na wyłączność PlayStation 4. Poszło za tym znaczne wydłużenie się prac, ale wreszcie dobiegają one końca.

Sony pochwaliło się bowiem nowym zwiastunem gry, który jest jednocześnie zapowiedzią jej daty premiery. Tym sposobem dowiedzieliśmy się, iż Until Dawn pojawi się 26 sierpnia, a zatem jeszcze przed końcem wakacji.

Jednocześnie ujawniono, że Until Dawn dostępne będzie w sprzedaży w 3 edycjach - standardowej, rozszerzonej oraz steelbook. Wszystkie z nich zadebiutują na naszym rynku, ale nie ujawniono ich dokładnych zawartości.

„Będziesz w stanie ustalić losy ośmiu przyjaciół już 26 sierpnia. Jest to dla nas bardzo ekscytujący czas gdy wchodzimy w końcowe etapy produkcji, a więc w ciagu najbliższych miesięcy można spodziewać się dużo większej dawki doniesień z naszego obozu.”

Poniżej zobaczyć możecie wspomniany zwiastun. W oczy rzucić może wam się postać przypominająca Johna Abruzzi'ego z serialu „Skazany na Śmierć”. To nie przypadek, ponieważ Peter Stormare jest jednym z aktorów pracujących przy Until Dawn i wedle twórców wykonał on ogromną pracę na sesjach motion capture.


AKTUALIZACJA [28.05.2015]

Rodzimy oddział Sony ujawnił ciekawe informacje dotyczące polskiej wersji Until Dawn. Okazuje się, że w głównych rolach będzie można usłyszeć znane aktorki młodego pokolenia: Aleksandrę Szwed, Maję Bohosiewicz oraz Martę Wierzbicką. One same postanowiły zresztą opowiedzieć nieco o swoich postaciach, a także kilku elementach rozgrywki i pracach nad grą.


Źródło: blog.eu.playstation, Sony Computer Entertainment Polska

marketplace

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kolejny exclusive na ps4 na 8 godzin gry?
  Zaloguj się
 • avatar
  Zieeeew!!
 • avatar
  Łoo ciemno wszędzie paru przeciwników w śmiesznych maskach i już gra jest horrorem bitch pls
 • avatar
  Może się skuszę jak się Wiedźmin nieci znudzi.
 • avatar
  Oj denerwujące te polskie głosy będą...
 • avatar
  Będzie Joanna Jabłczyńska ??? Jej występ w Battlefield 4 bezcenny ...
  Zaloguj się