Na topie

Uzupełnij wiosenną stylizację o Forever SB-310

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Opaski fitness

Kategoria: Mobile Opaski fitness Tematyka: wearables

Forever SB-310 odbiega od większości opasek fitness, przede wszystkim z racji stylistyki. Sprawdzi się nie tylko podczas ćwiczeń, ale również jako dodatek do eleganckiego stroju.

  • Uzupełnij wiosenną stylizację o Forever SB-310
A A

Wiosna powoli zaczyna się rozkręcać. Dla jednych to okazja do przydomowych porządków, dla innych do zwiększenia aktywności fizycznej, a dla niektórych do odświeżenia swojej garderoby. Jeśli za jej część uznamy urządzenia wearables to, jak sugeruje sam producent, warto wziąć pod uwagę Forever SB-310.

Nie da się ukryć, że Forever SB-310 odbiega od większości opasek fitness i tzw. smart bransoletek. Wyglądem blisko jej do zegarka. Stylowy design to w sporej mierze zasługa stonowanej, dobrze dopasowanej kolorystyki (dwa kolory - czarny i różowo-złoty). Wykorzystano tu fakturowane aluminium oraz pasek o długości 240 mm z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o przyjemnej fakturze oraz metalową klamrę. Forever SB-310 spełnia przy tym wymagania normy IP65. Nie trzeba zatem obawiać się, że zaszkodzą jej intensywne ćwiczenia i pot, ale też deszcz.

Forever SB-310

Co z funkcjonalnością? Forever SB-310 rejestrują codzienną aktywność fizyczną użytkownika, mierzy liczbę kroków, przebyty dystans oraz spalone kalorie. Potrafi też monitorować i analizować sen. Po sparowaniu ze smartfonem, Forever SB-310 powiadamia o nadchodzących połączeniach, wiadomościach, e-mailach czy aktywnościach na portalach społecznościowych. Umożliwia też sterowanie muzyką i wybieranie swoich ulubionych utworów ze smartfona.

Wbudowany akumulator o pojemności 65 mAh pozwala na pracę przez aż 5-7 dni. Co warte podkreślenia, gdy już zabraknie energii wystarczy położyć Forever SB-310 na podstawce bezprzewodowej ładowarki dołączonej do zestawu. Wbudowany magnes sprawia, że ładowarka może być umieszczona na dowolnym metalowym przedmiocie i ładować bransoletkę w pozycji pionowej.

Forever SB-310 znajdziemy w polskich sklepach w cenie około 130 złotych.

Źródło: inf. prasowa

Odsłon: 5143 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Opaski fitness w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!