Gry

Vampyr jest naprawdę blisko - premierowy zwiastun gry

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-06-02

Nowa produkcja studia Dontnod ma spore szanse na przyciągniecie wielu graczy. Tym bardziej, że zadebiutuje w czasie, w którym trudno o inne głośne tytuły.

Powoli zbliżający się okres letni oznaczać będzie dla branży gier spory przestój. Zestawienie Premiery gier - czerwiec 2018 już Wam prezentowaliśmy i na podstawie wyników zamieszczonej tam sondy łatwo dojść do wniosku, że za najciekawszą premierę tego miesiąca uznajecie Vampyr.

Ekipa Dontnod borykała się z pewnymi problemami, gdyby udało się zrealizować pierwotne plany to gra już dawno trafiłaby na sklepowe półki. Ostatecznie stanie się to jednak 5 czerwca, na ewentualny zakup nastawiać mogą się posiadacze PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Polskim wydawcą zostało CDP, które najlepiej przedstawia niewtajemniczonym to, czego można się tutaj spodziewać.

„Z odmętów pandemonium wyłania się umęczony bohater. Wciel się w lekarza, który niedawno stał się wampirem, i staraj się poznać zasady, według których musisz teraz grać. Człowiek intelektu czy bestia z nocnych koszmarów? Najcięższą walkę Weź udział w przygodzie przepojonej śmiercią i dramatyzmem, i staraj się okiełznać niezaspokojony głód, który stale każe ci odbierać życie zwykłym śmiertelnikom. Jako gracz zadecydujesz, w jaki sposób ujarzmi on swoje moce poprzez rozbudowane drzewko niszczycielskich umiejętności postaci, dzięki którym wpłyniesz na tok rozgrywki.”

Z okazji nadchodzącego wielkimi krokami debiutu, wydawca przygotował zwiastun premierowy. Wprowadza on w klimat gry (Londyn z początku XX wieku), przybliża też głównego bohatera, którego czekać będą bardzo trudne wybory moralne. W zależności od nich gracze zobaczą jedno z kilku zakończeń gry.


Źródło: Focus Home Interactive, cdp

marketplace
avatar
Dodaj
  • avatar
    Podobno świetna gra :)
    Odpowiedz
  • avatar
    Miałem kupić sobie ale jak zobaczyłem cenę na konsolę to stwierdziłem, że poczekam na przeceny - 50%.