Na topie

Vampyr jest naprawdę blisko - premierowy zwiastun gry

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Nowa produkcja studia Dontnod ma spore szanse na przyciągniecie wielu graczy. Tym bardziej, że zadebiutuje w czasie, w którym trudno o inne głośne tytuły.

 • Vampyr jest naprawdę blisko - premierowy zwiastun gry
A A

Powoli zbliżający się okres letni oznaczać będzie dla branży gier spory przestój. Zestawienie Premiery gier - czerwiec 2018 już Wam prezentowaliśmy i na podstawie wyników zamieszczonej tam sondy łatwo dojść do wniosku, że za najciekawszą premierę tego miesiąca uznajecie Vampyr.

Ekipa Dontnod borykała się z pewnymi problemami, gdyby udało się zrealizować pierwotne plany to gra już dawno trafiłaby na sklepowe półki. Ostatecznie stanie się to jednak 5 czerwca, na ewentualny zakup nastawiać mogą się posiadacze PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Polskim wydawcą zostało CDP, które najlepiej przedstawia niewtajemniczonym to, czego można się tutaj spodziewać.

„Z odmętów pandemonium wyłania się umęczony bohater. Wciel się w lekarza, który niedawno stał się wampirem, i staraj się poznać zasady, według których musisz teraz grać. Człowiek intelektu czy bestia z nocnych koszmarów? Najcięższą walkę Weź udział w przygodzie przepojonej śmiercią i dramatyzmem, i staraj się okiełznać niezaspokojony głód, który stale każe ci odbierać życie zwykłym śmiertelnikom. Jako gracz zadecydujesz, w jaki sposób ujarzmi on swoje moce poprzez rozbudowane drzewko niszczycielskich umiejętności postaci, dzięki którym wpłyniesz na tok rozgrywki.”

Z okazji nadchodzącego wielkimi krokami debiutu, wydawca przygotował zwiastun premierowy. Wprowadza on w klimat gry (Londyn z początku XX wieku), przybliża też głównego bohatera, którego czekać będą bardzo trudne wybory moralne. W zależności od nich gracze zobaczą jedno z kilku zakończeń gry.


Źródło: Focus Home Interactive, cdp

Odsłon: 3735 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Blejd
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-06-02 19:15

  Podobno świetna gra :)

  Skomentuj

  1. stach122
   Oceń komentarz:

   4    

   Opublikowano: 2018-06-03 10:21

   Coś jeszcze przepowiedziała ci szklana kula?

   Skomentuj

 2. djgromo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-06-03 11:59

  Miałem kupić sobie ale jak zobaczyłem cenę na konsolę to stwierdziłem, że poczekam na przeceny - 50%.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!