Na topie

Wikingowie przybędą w marcu - nowy zwiastun Vikings: Wolves of Midgard

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Gra Wikins: Wolves of Midgard zaprasza nas do świata nordyckiej mitologii i proponuje zabawę w uwielbianym przez wielu stylu Diablo.

 • Wikingowie przybędą w marcu - nowy zwiastun Vikings: Wolves of Midgard
A A

Wczoraj na rynku zadebiutowało For Honor, ale to nie jedyna gratka dla fanów nordyckich klimatów w pierwszej połowie tego roku. Oficjalnie potwierdzono, że już pod koniec marca do sklepów trafi Vikings: Wolves of Midgard, czyli opisywane już przez nas „Diablo w epoce wikingów”.

To hack-and-slash, którego twórcy nie byliby raczej w stanie ukryć inspiracji Diablo, ale nie jest to tylko kolejny klon. Jest tutaj sporo świeżości, a w oczy od razu rzuca się przeniesienie akcji do fascynującego świata mitologii nordyckiej. 

W Vikings: Wolves of Midgard wcielimy się w tytułowego Wilka z Midgardu, a naszym zadaniem będzie ocalenie świata przed Jotunem. W misji tej pomóc będzie nam mógł znajomy, który połączy się z nami w trybie online. 

Pokierujemy wojownikiem (lub wojowniczką), który będzie musiał opanować kilka stylów walki i umiejętności magicznych. Samego „sprzętu” w grze ma być całkiem sporo, a do tego jeszcze otrzymamy system rzemieślnictwa, dzięki któremu usprawnimy swoje narzędzia.

Zobaczcie na nowym zwiastunie jak to wygląda i przygotujcie się na premierę, która odbędzie się już 24 marca 2017 roku. Platformy docelowe to PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: PlayStation Blog

Odsłon: 2785 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. KORGAN
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2017-02-15 14:35

  Wygląda lepiej niż Diablo.

  Skomentuj

  1. silvver
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-02-15 22:01

   Ja tam czekam na Lost Ark i Lineage 3

   Skomentuj

  2. Sharimsejn
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-02-15 23:01

   No tak to tylko 5 lat różnicy.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!