Na topie

W Call of Duty: WWII rozpoczął się Blitzkrieg

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Blitzkrieg to kolejne wydarzenie społecznościowe. Dzięki niemu sprawdzić można tryb Wojna Naziemna, który przygotowano z myślą o starciach 9 na 9. Są też inne nowości.

 • W Call of Duty: WWII rozpoczął się Blitzkrieg
A A

Bawiący się przy Call of Duty: WWII dość systematycznie otrzymują dodatkowe atrakcje. Tym razem udostępniono Blitzkrieg, kolejne wydarzenie społecznościowe.

Najważniejszym elementem jest tutaj bez wątpienia nowy tryb rozgrywki - Wojna Naziemna, który przygotowano z myślą o starciach 9 na 9. Poza tym liczyć można na dodatkową mapę w trybach Polowanie na Rekwizyty i Zabawa Bronią, a także kilka nowych broni oraz dodatków do nich. Całości dopełnia nowe wyzwanie społecznościowe.

„Wróg puka do drzwi, więc dowództwo wystosowało nowe rozkazy: zbierz oddział, ruszaj na front i zdobądź dodatkowe nagrody za swoje starania. Kapitan Butcher powrócił, aby ci pomóc, i ma na składzie sześć całkiem nowych broni, których możesz użyć w Wojnie Naziemnej, nowym trybie 9 na 9 graczy.”

Blitzkrieg potrwa do 8 maja, a zatem jest całkiem sporo czasu na sprawdzenie przygotowanych przez twórców elementów.


Źródło: Call of Duty PL

Odsłon: 2358 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Shifted92
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-04-18 16:00

  najważniejszym elementem jest chyba jednak kompletna zmiana w uzbrojeniu i klasach. Teraz jest nieograniczony sprint, inne bonusy od dywizji co kompletnie zmienia dotychczasową rozgrywkę... jak dla mnie na plus, jest dużo bardziej dynamicznie

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)