Na topie

W Cyberpunk 2077 można będzie uniknąć bezpośrednich starć

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

CD Projekt RED chce zapewnić graczom dużą swobodę działania. Odnajdą się tutaj także sympatycy skradania się i cichego działania.

 • W Cyberpunk 2077 można będzie uniknąć bezpośrednich starć
A A

Nie da się ukryć, że oczekiwania związane z Cyberpunk 2077 są bardzo duże. W ostatnich tygodniach mówi się o tej grze zdecydowanie więcej, dzięki czemu mamy coraz wyraźniejszy obraz rozgrywki, jaką przygotowuje dla nas polski producent. Właśnie potwierdzono, iż można spodziewać się tutaj sporej swobody działania.

I nie chodzi o duży i otwarty świat, o którym wspominano już wcześniej. Cyberpunk 2077 stanowić ma połącznie gry akcji i RPG (z widokiem FPP). Chociaż walka ma być istotną częścią rozgrywki, można będzie uniknąć bezpośrednich starć. Dzięki oficjalnemu profilowi gry w serwisie Facebook dowiedzieliśmy się, iż odnajdą się tutaj także sympatycy skradania się i cichego działania.

„Wrogowie nie zawsze będą świadomi gracza. Można to wykorzystać na swoją korzyść, np. skradając się do niczego niespodziewających się wrogów, zakładając pułapki lub implementując wirusy. Plan ataku jest równie ważny, jak jego wykonanie. Nigdy nie zmuszamy graczy do przyjmowania określonego stylu walki, zawsze mogą używać tego, co uważają za najlepsze możliwe rozwiązanie w danym momencie.”

Kilka innych informacji dotyczących rozgrywki prezentowaliśmy już w jednej z wcześniejszych publikacji. Data premiery gry pozostaje zagadką.

Źródło: wccftech

Odsłon: 5268 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. sabaru
  Oceń komentarz:

  -12    

  Opublikowano: 2018-07-05 21:32

  Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

  Cyberpunk to Cyberpunk tamto ale jak gameplayu nie było tak nie ma.

  Skomentuj

  1. trojan116
   Oceń komentarz:

   -5    

   Opublikowano: 2018-07-05 22:16

   Nie ma bo i kampania promująca ma być długa. Hype będzie budowany do granic mozliwości [oby nie przesadzili i nie pokazali/powiedzieli za dużo bo jednak opadnie i mniej chętnych będzie do grania] i za jakieś pół roku / rok mamy gre [tak wiem długo a szkoda]

   Skomentuj

   1. echnat0n
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2018-07-06 09:19

    Długa kampania marketingowa ma być też okazją dla graczy na zapoznanie się z lore Cyberpunka 2077, ponieważ to uniwersum (podobnie jak w Wiedźminie) ma swój klimat, swoją historię, bohaterów i całą masę złożoności składających się na całość. Wystarczy popatrzeć na filmy analizujące trailer, ile tam jest treści zaczerpniętych z oryginalnej gry CP2020.
    Bez tej kampanii gracze mogą być tego wszystkiego nieświadomi i znowu zacznie się lament, że to nie wygląda jak Bladerunner.

    Skomentuj

  2. Eternal1
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-07-06 00:51

   I dobrze, im mniej pokazują przed premierą, tym lepiej się pracuje.

   Skomentuj

   1. sabaru
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-07-06 20:11

    Tu raczej chodzi o to że oni pokażą to a za dwa lata gra się zmieni i będzie i gracze będą mieli pretensje. Tak jak to było ostatnio.

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!