Na topie

W Cyberpunk 2077 nie będziemy prowadzić pojazdów latających

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kolejny dzień, kolejne informacje na temat Cyberpunk 2077. Po Night City poruszać będziemy się przede wszystkim pieszo, samochodami oraz rowerami.

  • W Cyberpunk 2077 nie będziemy prowadzić pojazdów latających
A A

Cyberpunk 2077 to w ostatnich dniach bardzo gorący temat. Na prezentacji podczas E3 2018 się nie skończyło i w sieci cały czas pojawiają się nowe informacji związane z tą produkcją. Co ważne, są one na tyle istotne, że przybliżają nam intrygująco zapowiadającą się rozgrywkę.

Wrażenia z zamkniętego pokazu nakazują oczekiwać tu ogromnego, a zarazem otwartego świata. Składające się z 6 głównych dzielnic Night City można będzie przemierzać na różne sposoby. Wiemy już jednak, że zabraknie wśród nich opcji prowadzenia pojazdów latających. Potwierdził to Max Pears, projektant poziomów w CD Projekt RED. Jednocześnie dał do zrozumienia, że będą one czymś więcej niż tylko „dekoracją”.

„Nie będziesz w stanie kontrolować pojazdów latających, ale będą one wykorzystywane w niektórych misjach jako kluczowe elementy.”

Obecnie można jedynie domyślać się, co to oznacza. Być może opublikowane za jakiś czas materiały z rozgrywki przybliżą tę kwestię. Można być za to pewnym, że po Night City poruszać będziemy się przede wszystkim pieszo, samochodami oraz rowerami. Również to zdradził przywoływany Max Pears.

Źródło: wccftech

Odsłon: 4879 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. cacodemon
    Oceń komentarz:

    -17    

    Opublikowano: 2018-06-22 07:13

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Brakło mocy w tabletowych procusiach w kąsolach ?

    Skomentuj

    1. Pawlus
      Oceń komentarz:

      10    

      Opublikowano: 2018-06-22 07:56

      A przyszło Ci do głowy, że to może być podyktowane designem a nie kompromisem wydajnościowym? Rozumiem, że dla Ciebie każdy sandbox bez latania jest ch***wy?

      Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      10    

      Opublikowano: 2018-06-22 10:32

      nie karmic trola

      Skomentuj

  2. wrobellito
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-06-22 08:50

    Tobie zabrakło mocy w główce

    Skomentuj

  3. djgromo
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2018-06-22 09:21

    Rowerami? Bikes =/= Bicycles.

    Skomentuj

    1. patol1984
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2018-06-22 09:30

      No właśnie rowery coś mi nie pasowały do cyberpunkowego świata ;D

      Skomentuj

    2. brigthmight
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-06-22 19:35

      niekoniecznie, ciagle jest szansa na pedalowanie, bo slowo bike jest uzywane zarowno do pojazdu z silnikiem jak i bez silnika:

      "bike
      1. A bicycle.
      2. A motorcycle.
      3. A motorbike."

      Skomentuj

  4. Vengir
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-06-22 11:24

    Coś mi się wydaje, że twórcy mieli jednak na myśli motocykle. :)

    Skomentuj

    1. d i l
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-06-22 22:43

      Był wywiad na targach w USA, który potwierdza motór. W realu wolę rower od motoru i ta zmiana zaważy na zakupie tej gry. Rowerem Salto przez Night City, to by było coś...

      Skomentuj

  5. kryspin34
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-22 11:34

    "Przywoływany Max Pears" - ciekawe z którego kręgu!

    Skomentuj

  6. brigthmight
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-22 19:21

    bedziemy jezdzic rowerami. Potem dodadza deskorolke i wrotki w dlc'ku... a serio to mnie zupelnie nie dziwi ze nie bedzie pojazdow latajacych, trudno byloby to ogarnac pod katem fabuly i bylby prawdziwy koszmar przy projektowaniu architektury. Swiat musialby byc wiekszy niz 1 miasto. Prosciej byloby zrobic latajacego bohatera z mozliwoscia robienia modyfikacji cybernetycznych. Ale jeszcze prosciej dac mu samochod po prostu... GTA 2077

    Skomentuj

  7. fitgame
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-23 00:28

    A rower będzie nosił nazwę płotka?