Na topie

Wam również tak bardzo spodobał się Battlefield 1?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

EA zanotowało bardzo dobry pod względem finansów kwartał. Duża w tym zasługa Battlefield 1.

  • Wam również tak bardzo spodobał się Battlefield 1?
A A

Już przy pierwszych zapowiedziach Battlefield 1 pojawiały się sugestie, że tytuł ten będzie cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie tylko z racji popularności całej serii, co przede wszystkim powrotu do przeszłości, do czasów I wojny światowej. Wygląda na to, że tego typu przewidywania były słuszne.

EA pochwaliło się wynikami finansowymi za drugi kwartał tego roku. Ma czym, ponieważ udało się wygenerować przychody na poziomie 1,45 mld dolarów. Względem okresu rok do roku to wzrost o około 14%.

Bardzo duży udział w tak dobrym rezultacie ma właśnie Battlefield 1. Okazuje się, że gra przyciągnęła do tej pory 21 milionów graczy. EA cieszyć może też fakt, że pod koniec pierwszego kwartału tego roku mowa była o 19 milionach graczy, a zatem społeczność wciąż się powiększa.

Poza tym duże przychody gwarantuje FIFA 17, co nikogo raczej nie dziwi. Jako ciekawostkę dodać można, że w stosunku rok do roku o około 20% zwiększyła się liczba graczy The Sims 4, co jak na dość wiekowy już tytuł zasługuje na uwagę. Nic dziwnego, że właśnie zapowiedziano konsolowe wydania.

Źródło: dualshockers

Battlefield 1 (PC)

Cena od 119 do 169.99

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 3893 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij
  1. kitamo
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-07-29 15:36

    Wystarczy zobaczyć ilu graczy gra jeszcze w tą grę i jak spada ich ilość by stwierdzić ze spodobać to się spodobały preordery.

    Skomentuj

    1. Finear
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-07-29 19:07

      na pc racja

      ale na konsolach playerbase jest dużo wiekszy

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-07-30 10:19

        20k uzytkownikow na PC
        80k na ps4

        Skomentuj

        1. Marucins
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-07-31 08:00

          A w co innego mają grać na konsoli?

          Skomentuj

  2. sabaru
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-07-29 15:40

    Mi jakoś nie za bardzo. Dalej wole grać w poprzednią wersje niż w tą.

    Skomentuj

  3. gieteiks
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2017-07-29 15:52

    Twich mowi wszytsko o grach w bf1 nikt nie gram

    Skomentuj

  4. gieteiks
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2017-07-29 15:52

    Twich mowi wszytsko o grach w bf1 nikt nie gram

    Skomentuj

  5. mutissj
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-07-29 15:53

    nadaje się jako benchmark ta gra, natomiast

    single player trochę na siłę zrobiony

    multiplayer - po staremu, masa ikon i walki na dystans

    Skomentuj

  6. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2017-07-29 16:03

    Dobrze się sprzedał to fakt ale na PC dziennie jest około 20-24K graczy co jest bardzo złym wynikiem dla produkcji AAA nastawionej na multi.

    Skomentuj

  7. Pavilon
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-07-29 17:34

    zgadza sie kolejny marketingowy belkot. mp grywalnoscia nie pobije BC2

    Skomentuj

  8. Kicaj83
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-07-29 18:43

    No i pełno w BF1 aimbotów, wallhacków, itp... strasznie mi się to nie podoba, ale jakoś wracam co drugi dzień na partyjkę lub dwie. Grywalność jest.

    Skomentuj

    1. bartekmustach
      Oceń komentarz:

      8    

      Opublikowano: 2017-07-29 20:41

      Racja. Gra nadaje się na jedną lub dwie partie. Potem niestety pojawia się odpychająca nuda. W poprzednich częściach (nie wiem jak Hardline - nie grałem) takiego efektu nie było. W Trójkę albo Czwórkę można było siedzieć i grać godzinami. BF1 tak nie wciąga jak poprzednie odsłony.

      Skomentuj

      1. Yamaraj6
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-07-30 13:44

        Mam dokładnie to samo odczucie i według mnie spowodowane jest to tym że w BF1 możesz odblokować wszystko co cie interesuje na 5 poziomie i dalej nie masz większego celu żeby grać. W BF4 np. żeby odblokować wszystkie dodatki do broni którą chcesz grać zajmie ci to dużo czasu i zdaje mi się że to utrzymuje przy grze w dużym stopniu.

        Skomentuj

  9. Kieresz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-30 19:41

    zly nie jest...ale w multi to najgorszy bf w historii.....

    Skomentuj

  10. cacodemon
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-30 23:47

    Jakie 21mln graczy ?