Na topie

Warhammer: Vermintide 2 jeszcze w tym roku trafi na PS4

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Premiera Warhammer: Vermintide 2 na PlayStation 4 odbędzie się 18 grudnia. Już teraz można zamówić grę w przedsprzedaży.

  • Warhammer: Vermintide 2 jeszcze w tym roku trafi na PS4
A A

Fatshark przygotowuje się do zauważalnego poszerzenia grona potencjalnych odbiorców Warhammer: Vermintide 2. Gra jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4.

Początkowo Warhammer: Vermintide 2 zadebiutował na PC, gdzie zaliczył całkiem dobry start. W lipcu grę oddano w ręce posiadaczy Xbox One, teraz przyjdzie czas na podbicie platformy Sony. Premiera Warhammer: Vermintide 2 na PlayStation 4 odbędzie się 18 grudnia.

Poprzedzą ją beta testy. Aby uzyskać do nich dostęp trzeba będzie jednak mieć szczęście w losowaniu wolnych miejsc (tutaj trwają zpaisy) lub zamówić grę w przedsprzedaży. Cena wynosi 49.99 dolarów. Poza dostępem do beta testów wcześniejsze zamówienie pozwoli cieszyć się kilkoma innymi bonusami.

Poniżej możecie zobaczyć krótki zwiastun zapowiadający premierę na PlayStation 4. Zawiera on fragmenty rozgrywki, które najlepiej oddają to czego można się tutaj spodziewać.


Źródło: Fatshark

Odsłon: 2461 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!