Na topie

Warto odwiedzić stoisko Logitech na PGA 2016

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Sprzęt do gier

Czekają tam na nas nowe sprzęty, promocje i myszka G502 proteus Spectrum do zagarnięcia co godzinę.

 • Warto odwiedzić stoisko Logitech na PGA 2016
A A

W piątek rusza dziesiąta edycja Poznań Game Arena. Swoją obecność potwierdziła właśnie firma Logitech, która przygotowała dla odwiedzających kilka niezłych atrakcji. Co konkretnie?

Na stanowisku firmy Logitech pojawią się najnowsze urządzenia dla graczy, które będzie można na miejscu przetestować. To między innymi klawiatura G810, myszki G PRO i G900 oraz cały zestaw peryferiów Prodigy. Kierownicę G920 będzie można natomiast sprawdzić siedząc w fotelu rajdowym PlaySeat i grając w Forza Horizon 3.

Do tego wszystkie urządzenia Logitech z serii G będzie można w czasie trwania imprezy kupić w niższych cenach, na stoisku Media Markt. Ale wróćmy jeszcze do samych atrakcji.

Każdego dnia imprezy odbywać będzie się konkurs dla najszybszych klikaczy na klawiaturze i myszce. Wziąć udział będzie mógł każdy, a najszybszy uczestnik co godzinę zgarnie myszkę G502 Proteus Spectrum. Trzech najlepszych zawodników targów otrzyma zaś zestawy sprzętu o wartości 2500 złotych. Warto? Pewnie, że warto!

Wolniejsi miłośnicy elektronicznej rozrywki będą mogli natomiast zdobyć gadżety i koszulki podczas spotkań z polskimi youtuberami – Sitr0xem i Vojtazem. 

Impreza Poznań Game Arena 2016 odbędzie się w dniach 21-23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Szczegóły wydarzenia (i informacje o biletach) znajdziecie na oficjalnej stronie PGA.

Uwaga: mamy do rozlosowania 16 wejściówek na tegoroczne PGA. Jacyś chętni? W takim razie koniecznie sprawdźcie stronę konkursową. Powodzenia!

Źródło: Logitech, PGA

Odsłon: 3417 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. sebos80
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2016-10-19 16:37

  Sitr0x i Vojtaz, kto to ?

  Skomentuj

  1. gieteiks
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2016-10-19 18:29

   Też nie znam tych youtuberow ale dziwi mnie ten konkurs na najszybszych klikaczy wtf? Nie lepiej byłoby mjerzyc czas okrążenia w Forza apex np na de spa francorchamps... Pokazali by możliwości swojej kierownicy...

   Skomentuj

   1. BluePandoraBox
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-10-19 19:16

    szybciej i więcej osób sprawdzą licząc ilość kliknięć na minutę
    za kierownicą zanim ktoś usiądzie, ustawi, dopyta się co i jak, zrobi rundkę, wstanie to tylko kilka osób na godzinę mogliby przetestować, także pomysł z klikaniem sensowny

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!