Na topie

Watchmen: Strażnicy w serialu od HBO - trailer

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Tematyka: Film

Watchmen – serial od HBO – doczekał się pierwszego trailera. Produkcja wypada na nim nawet lepiej niż wielu się spodziewało.

  • Watchmen: Strażnicy w serialu od HBO - trailer
A A

Watchmen to zbliżający się wielkimi krokami serial od HBO, który może przyciągnąć do ekranów niemałą widownię. W sieci pojawił się już pierwszy trailer tej produkcji, skutecznie zachęcający do tego, by się jej przyglądać.

Filmy i seriale o superbohaterach cieszą się ostatnio bardzo dużą popularnością. Cechuje je też coraz wyższa jakość i pierwszy trailer Watchmen zdaje się to potwierdzać. Nie tylko tyle, że nadchodząca produkcja na tym materiale wygląda naprawdę dobrze, ale też zapowiada się na to, że będzie to zupełnie nowe podejście do tej opowieści. Twórcy chcą zachować najlepsze elementy oryginału i połączyć je ze świeżymi rozwiązaniami.

Watchmen foto

Przypomnijmy, że komiksowych Strażników mogliśmy już oglądać na ekranach – 10 lat temu do kin trafił bowiem poświęcony im film pełnometrażowy. Trwające ponad 2,5 godziny dzieło Zacka Snydera spotkało się z ciepłym przyjęciem i wysoko ustawiło poprzeczkę. Twórcy nowego serialu, a więc Damonowi Lindelofowi (odpowiedzialnemu wcześniej przede wszystkim za Lost), może się jednak udać ją przeskoczyć. Zresztą sami zobaczcie…

Watchmen – trailer serialu od HBO:

W podzielonej na odcinki, „zremiksowanej” (jak mówi sam twórca) opowieści o superbohaterach wyjętych spod prawa wystąpią między innymi Jeremy Irons, Don Johnson, Regina King i Tim Blake Nelson. Oprócz Linfelofa za produkcję odpowiadają Nicole Kassell, Tom Spezialy, Stephen Williams i Joseph Iberti. Premiera jesienią.

Źródło: HBO, The Verge, Polygon, Variety. Foto: HBO (1), Mark Hill/HBO (2)

Odsłon: 6067 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!