Na topie

Wesprzyj WOŚP oglądając Play Live Show

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Internet Tematyka: Play

13 stycznia 2019 roku – od 14.00 do 19.00. Zarezerwujcie sobie czas, bo wtedy właśnie odbędzie się Play Live Show – wydarzenie, podczas którego gwiazdy YouTube’a będą grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

 • Wesprzyj WOŚP oglądając Play Live Show
A A

Już w tę niedzielę odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zwykle pomóc będzie można na kilka różnych sposobów: od wrzucenia paru monet do puszek wolontariuszy, przez udział w licytacjach, po przyłączanie się do ciekawych akcji, takich jak Play Live Show.

Play Live Show to wyjątkowy program na żywo, którego organizatorem jest operator Play. W niedzielę, 13 stycznia, o godzinie 14.00 na jego youtube’owym kanale rozpocznie się 5-godzinna transmisja, którą swoim udziałem uświetnią znani i lubiani twórcy, tacy jak Martin Stankiewicz, Łukasz Jakóbiak, Człowiek Warga, Paulina Mikuła, Red Lipstick Monster, Rezigiusz, Ajgor Ignacy, Piotr Ogiński, Naruciak, Sitr0x, Leh, Izak, Gimper, Mandzio, Blowek, Karolek, Kaiko czy dziewczyny z kanału Szparagi. 

Play Live Show gwiazdy

Podczas transmisji będzie można między innymi zobaczyć i posłuchać wywiadów z wyżej wymienionymi oraz wziąć udział w wyjątkowych licytacjach charytatywnych. Organizator zapowiada również wiele „niecodziennych atrakcji”. Jeśli jednak potrzebujecie dodatkowej motywacji, to na koniec zostawiliśmy informację najważniejszą: im więcej osób będzie oglądać Play Live Show, tym więcej pieniędzy operator przekaże na WOŚP!

„Podczas Play Live Show można spodziewać się niecodziennych atrakcji – prowadzący oraz zaproszeni goście będą zaskakiwać, śmieszyć i rozgrzewać emocje aż do samego Finału WOŚP. W programie wezmą udział ulubieni idole z telewizji oraz Internetu, na których czeka wiele niespodziewanych pytań, wywiadów oraz rozmów” – podsumowuje organizator. Zamierzacie skorzystać z zaproszenia?

Źródło: Play

Odsłon: 3731 Skomentuj newsa
Komentarze

8

Udostępnij
 1. bandan
  Oceń komentarz:

  -5    

  Opublikowano: 2019-01-11 19:30

  Dajcie spokój z promowaniem tego gościa. Dajecie mu kase do kieszeni a ułamek z tego idzie na te postulowane cele. Promowanie go to plama na człowieczeństwie.

  Skomentuj

  1. gormar
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2019-01-11 19:53

   Zależy co rozumiesz pod stwierdzeniem ułamek. Bo 93% to również jest ułamek. Ostatnio nie przeglądałem sprawozdań finansowych WOŚP, ale jak pamiętam to ich koszty oscylowały w granicach 7%. Jest wiele fundacji, które mają je wyższe.
   Sam Caritas pochłania 4% datków, a przecież lokale i obsługę mają często darmo.

   Skomentuj

   1. DrMjut
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-01-11 22:30

    Nie ma czegoś takiego jak "mają często darmo" albo są darmo, albo nie zdecyduj się zamiast wypisywać te głupoty.

    Skomentuj

    1. trojan116
     Oceń komentarz:

     0    

     Opublikowano: 2019-01-11 23:37

     No niektóre lokale czy coś mogą mieć darmo niektórych nie nic błędnego tu nie ma

     Skomentuj

    1. chrisplbw
     Oceń komentarz:

     1    

     Opublikowano: 2019-01-12 15:11

     Po co ma pokazywać przed sądem skoro wszystko jest tutaj
     https://www.wosp.org.pl/fundacja/wazne/rozliczenia

     Skomentuj

 2. ryhard
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2019-01-12 11:56

  Wpieraj WOŚP wesprzyj złodzieja ha ha ha. Owsiak to wydmuszka WSI. Facet ma 8 prawomocnych wyroków na koncie a Benchmark wspiera przestępcę. Spadliście już na samo dno dna ha h aha

  Skomentuj

  1. chrisplbw
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2019-01-12 15:13

   W takiem razie możesz spokojnie nosić deklarację, że nie chcesz być ratowany/reanimowany, a być może i twoje dzieci przy użyciu sprzęty pocho0dzącego od WOŚP - tylko tyle i aż tyle.

   Skomentuj

   1. Michał 06
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-14 17:26

    Och prowokujecie :) a więc macie. Szpitale w grajdole są państwowe a państwu nie wystarcza pieniędzy z podatków na sprzęt? dom wariatów .
    Każda złotówka w budżecie państwa jest 40% mniej wydajna niż w kieszeni podatnika bo 40% z tej złotówki trzeba wydać na pośredników którzy nią operują z owsiakiem jest podobnie ,więc namawiam do wspierania chorych dzieci bezpośrednio czyli po wpłacie na konto poszkodowanego bardzo wydajna metoda :) wspierajmy chore dzieci!

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!