| 2013-08-14

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Zabijając potwory - zobacz zwiastun gry

Wiedźmin 3 odliczanie

Już tylko godziny pozostały do zakończenia odliczania na oficjalnej stronie najbardziej cenionej polskiej serii gier – Wiedźmin. Wygląda na to, że studio CD Projekt RED przygotowało coś niesamowitego i jeszcze dzisiaj ujrzy to światło dzienne. Nowy zwiastun, intro, demo, szczegóły? Nie wiadomo. Licznik jednak bez wątpienia zapowiada bardzo miłą niespodziankę.

Trzecia część serii Wiedźmin powstaje – tyle wiemy na pewno. Do jej premiery pozostało jeszcze jednak sporo czasu – prawdopodobnie produkcja CD Projekt RED zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. Ostatnia część przygód Geralta z Rivii ma oszołomić rozmachem oraz jakością silnika graficznego – o samą fabułę raczej się martwić nie musimy.

Więcej informacji na temat samej produkcji znajdziecie w naszej strefie tematycznej poświęconej właśnie grze Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Co do odliczania natomiast – pozostańcie czujni!
 

Aktualizacja [14.08.2013, 10.30]:

Chociaż licznik na stronie zapowiadał, że wielka prezentacja odbędzie się o godzinie 20:00, twórcy zdecydowali się na wcześniejszą premierę. Już teraz (10 godzin przed czasem) licznik zniknął, a w jego miejscu pojawił się świeżutki zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Filmik zatytułowany Zabijając Potwory jest uzupełnieniem pokazanych podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles fragmentów. Słowa jednak słowami – zobaczcie sami:

Źródło: TheWitcher

Nie przegap

Komentarze (58)

  1. Numik
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2013-08-14 10:25

    Nie wiem kiedy autor ostatnio zaglądał na http://thewitcher.com/killingmonsters/ , ale Cinematic Trailer pokazał się już z godzinę temu. Komuś chyba się palec omsknął.

    Skomentuj

  2. JohnWoo
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2013-08-14 10:25

    Fajnie jakby udostępnili demo do pobrania :D

    Skomentuj

  3. vilku664
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-08-14 10:30

    Tik-tak, tik-tak "zegar tyka czas umyka biorę następnego łyka..." ja stawiam na krótki gameplay z gry i pokazanie fizyki silnika oraz directx11 :D

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2013-08-14 15:08

      Direct 11. W takim razie polecam etuzjastom kupienie grafy Nvidii, może 680? (Cicho. Może ktoś jeszcze nie wie, że nie pełnej obsługi DX 11 ;p)

      Sam trailer jest rzeczywiście klimatyczny. Zobaczymy jednak jak to wyjdzie w praniu ;)

      Skomentuj

  4. Próba
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-08-14 10:31

    Nie ma na co czekać, bo już wyciekło: http://www.youtube.com/watch?v=WY5Sw4oa-kk

    Skomentuj

  5. topiq
    Oceń komentarz:

    17    

    Opublikowano: 2013-08-14 10:43

    Nie wiem jak będzie wyglądała gra ale na trailer zrobiłem :O Aż żonie pokaże :D Niech się przyzwyczaja, że zniknę na kilkadziesiąt godzin ;)

    Skomentuj

  6. 19bond96
    Oceń komentarz:

    16    

    Opublikowano: 2013-08-14 10:53

    Bez wątpienia gra będzie hitem.

    Skomentuj

  7. Keifanel
    Oceń komentarz:

    14    

    Opublikowano: 2013-08-14 10:54

    czyli już wiem że na 100% kupie nowa kartę graficzną

    Skomentuj

    1. Pioyer
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2013-08-14 15:30

      bedziesz kupowal quadro i robil wlasne rendery ?

      Skomentuj

      1. Q'bot
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2013-08-14 19:50

        To nie było renderowane na GPU... a nawet jeśli, to quadro jest wolniejsze podczas renderingu aniżeli dźifors.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2013-08-14 20:31

          nom, ale dżiforsa to musisz wodą z wiadra polewać co by się podczas renderingu nie zapalił ;)

          Skomentuj

  8. Vyzygota
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2013-08-14 10:58

    No to poszli po bandzie.
    Tylko żeby nie próbowano mi tego czasem ocenzurować. W takiej Australii mogą mieć problemy z wydaniem FULL Pełnym!!!

    Skomentuj

  9. Dawid0ss_z
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2013-08-14 10:59

    Holy shit ! Tego właśnie oczekiwałem :-)
    Pzdr

    Skomentuj

  10. gieteiks
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2013-08-14 11:04

    Super gdyby można było zobaczyć film o grze wiedźmin 3 dziki gon wykonany z taką samą jakością co ten trailer. O samym filmiku moge powiedzieć tyle Polak potrafi. Co jest najgorsze po obejrzeniu takiego kilkuminutowego cuda ? To, że gra jednak nie będzie tak cudowna. Dobrze by było zobaczyć takie przerywniki filmowe w grze mogą być na silniku gry, ale żeby prezentowały wysoką jakość animacji jak na filmiku powyżej.

    Skomentuj

    1. Kieresz
      Oceń komentarz:

      13    

      Opublikowano: 2013-08-14 11:07

      "Dobrze by było zobaczyć takie przerywniki filmowe w grze mogą być na silniku gry" - translate please.....

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2013-08-14 20:36

        on ma nadzieje ze silnik gry pozwoli na takie realtimowe przerywniki ;)

        Skomentuj

    2. savater
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2013-08-14 13:02

      Wiesz ile trwa wykonanie takiego filmiku dwuminutowego? i ty chcesz zobaczyć pełnometrażowy film?

      Skomentuj

      1. xfire25
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-08-14 20:39

        Chciałoby się ujrzeć kiedyś film ew. serial w świecie wiedźmina ale z efektami jak z Hollywood/

        Skomentuj

  11. Yorge
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-08-14 11:14

    To trailer? Z opisu wynika ze raczej nie, a nie mam mozliwosci teraz obejrzec...

    Skomentuj

  12. gieteiks
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-08-14 11:22

    Z opisu wynika ze to trailer, mówię o opisie na YT.

    Skomentuj

  13. benchman2k
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-08-14 12:56

    Super już się nie mogę doczekać !

    Skomentuj

  14. kremowykac
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-08-14 12:56

    Już odkładam pieniądze na nowego kompa :)

    Skomentuj

  15. kosq83
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-08-14 12:58

    Opad szczeny 100%.

    Skomentuj

  16. SoltysGamingPL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-08-14 13:25

    Świetnie pokazana walka, o której w poście o niej była spora dyskusja. Walka miała być spowolniona, bo wiedźmini byli szybcy, a tutaj sam w trakcie walki poza spowolnionymi fragmentami prawie nic nie zobaczyłem. Sam zwiastun to po prostu mistrzostwo, może konkurować ze zwiastunami filmów i z każdym by wygrał. Wgniata w fotel, a szczena ląduje w piwnicy nawet jak mieszkasz na ostatnim piętrze wieżowca. A od momentu jak Geralt zsiadł z konia i zaczął walczyć to ciary mnie przechodziły jeszcze przez minutę po końcu zwiastuna. Po obejrzeniu tego wiem, że to będzie chyba najlepszy RPG jaki kiedykolwiek powstał, i że muszę kupić nowy komputer ; )

    Skomentuj

    1. Yorge
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-08-14 17:12

      Gdyby rzeczywiście byłaby taka walka jak pokazana to by cała gra była słabo grywalna. Wydaje mi się że CDR w tym trailerze ominęli walkę jako mało znaczącą wstawkę dla samej istoty fabuły, czyli questów odwołujących się do moralności osoby gracza, a nie Geralta: pomóc dziewczynie, czy nie pomóc - co ma być (i mam nadzieje że będzie) gwoździem do trumny konkurencji.

      Ale wyjątkowo klimatyczne.

      Skomentuj

      1. SoltysGamingPL
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2013-08-14 20:16

        Chodziło mi bardziej o tempo walki ; ) A z klimatem to masz rację, przede wszystkim klimat bardziej przypomina jedynkę i ten z książek.

        Skomentuj

  17. Fen-X
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2013-08-14 13:32

    CDPRed jestem z Was dumny! Chociaż w głupim gamingu Polacy potrafią jeszcze pokazać JAJA! I to takie, że troll by leciał w długą zobaczywszy ich ogrom!!! Szacun!

    Skomentuj

  18. eryk1310
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2013-08-14 13:48

    ta gra to totalny odlot :)epicka !

    Skomentuj

    1. gboor
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-08-14 14:41

      Skąd wiesz, skoro jeszcze jej nie ma.

      Skomentuj

      1. hujoleks
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-08-14 15:06

        O, widzę, że już dostajesz minusiki za to, że nie podzielasz hurra-optymizmu innych. Ode mnie dostaniesz plusika, byś zbyt szybko nie został zakopany.

        Skomentuj

  19. gboor
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2013-08-14 14:13

    Nie bardzo rozumiem podjarkę tym filmikiem. Wszystko się dzieje o wiele za szybko, więc nic w sumie nie widać, a skoro nic nie widać, to nie wywołuje żadnych emocji. Podobnie jak w niesławnej pamięci serialu i filmie fabularnym - pan Żebrowski przez kilka miesięcy trenował rzetelnie aikido i poruszał się naprawdę przekonująco, same sceny walki też były fajnie wymyślone, co z tego skoro zdjęcia i montaż zepsuły cały efekt, bo prawie nic nie było widać. Zbyt bliski plan, dziwaczne rozmieszczenie kamer, montaż na chybił-trafił i w efekcie po ekranie latały chaotycznie jakieś kawałki sylwetek nie wiadomo czyich. Nie ma u nas tradycji filmowania scen walk wręcz, ciągle możemy się uczyć od innych nacji. Dowolna scena walki w przeciętnym filmie kung-fu jest znacznie bardziej emocjonująca niż ten trailer.

    Skomentuj

    1. Yorge
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2013-08-14 17:05

      To niezupełnie tak - nie patrz tylko na walkę.
      IMHO autorzy chcieli pokazać jakość grafiki (naprawdę oszałamiająca i co najważniejsze nie jest przekolorowana), a po drugie - czyż nie chodziło o moralne wybory, wpływające na dalszą historię?
      Tu masz dwa wątki fabularne (questy) - zlecenie na tego jelenia od cesarskich i wtrącenie się do egzekucji.

      Moim zdaniem świetnie wpleciony ten quest egzekucji. Albo albo.
      - "Gerald, nie wtrącaj się, co ty robisz?"
      - "Zabijam potwory..."

      Piąteczka, hehehe

      Skomentuj

      1. gboor
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2013-08-16 23:05

        Owszem, pomijając walkę trailer jest w porządku. Co do grafiki - jest świetna ale chyba nie jest na silniku gry, więc nie demonstruje jakości grafiki w grze. Ten jeleń jakby trochę z okolic Czarnobyla ;) Dylematy moralne? Też za mocne stwierdzenie jak do tego typu sytuacji, wielokrotnie już przerabianej, choćby w kinie i w sumie trącącej banałem. Ogólnie - technicznie bez zarzutu, jako robota czysto filmowa - słabizna.
        Bez porównania bardziej, pod każdym możliwym względem, podobał mi się trailer do poprzedniej części Wiedźmina, z tym łysym wiedźminem-osiłkiem wdzierającym się na okręt.

        Skomentuj

  20. Szymon331
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2013-08-14 14:32

    Film na poziomie. Oby gra była tak samo dobra jak dobry jest film promujący.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-08-14 20:39

      Tu raczej sie nie zawiedziemy, choc sam mega fanem wiedzmina nie jestem to jednak gierka podoba sie.

      Ale po genialnym trailerze Dead Island gra raczej mnie troszke rozczarowala choc nie byla kiepska.

      Skomentuj

      1. Szymon331
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-08-14 22:06

        Ja zakupiłem Wiedźmina 2 w dniu premiery i przeszedłem 1/4. Zupełnie mi ta gra nie leży, za małą swoboda jak dla mnie. Może 3 będzie lepsza. Trailer fajny, oby i gra taka była.

        Skomentuj

  21. GunarDAN
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-08-14 15:08

    Bajka! Aż trollować się nie chce :)

    Skomentuj

  22. gamerrxx
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-08-14 15:11

    szkoda, że to tylko render, ale gra i tak pewnie będzie genialna :D

    Skomentuj

  23. Light56
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2013-08-14 15:38

    Na AMD 7970 i GTX 680 pewnie spokojnie się pogra na Maxa w FHD. :)

    Skomentuj

    1. Kieresz
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2013-08-14 16:19

      ta.....tak jak w w2 z właczonym ubersamplingiem......NOT!

      Skomentuj

  24. Kondzio21
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-08-14 16:49

    ciekawe jakie wymagania będą

    Skomentuj

    1. Varso
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2013-08-14 19:37

      Wymagania jak zwykle konsolowe zapewne:
      minimum Core 2 Duo 2.2GHz + 2GB RAM
      zalecane: 4x 2.6 GHz + 4 GB RAM

      A z tego co widać na filmie wizualnie w gameplayu zaiste zostanie może 30% detali :(

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-08-15 09:56

        Jak Ty to robisz ze po renderowanym filmiku jestes w stanie ocenic co bedzie w gameplayu ? heh ;)

        Skomentuj

  25. Konradzinski
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2013-08-14 17:32

    Widac w tym zwiastunie zbytni pospiech. Walka jest nienaturalna, jakby wyjeta z mangowej kreskowki. Do tego czarnobiale charaktery i kiepski voice acting na poczatku (vide tekst "albo tortury"). Umownosc, banal i szpanerskie gesty/teksty nie pasuja do serii o Wiedzminie i oby autorzy Wieska 3 (i zwiastunow gry) nie poszli tym tropem.

    Skomentuj

    1. Szymon331
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-08-14 19:36

      A czego byś oczekiwał w dwóch minutach zwiastuna?

      Rozwijające się fabuły, historii wiedźmina, rozbudowanych charakterów wraz z historią każdego z nich?

      To miał być szybki trailer do zaprezentowania całemu światu. Ma być widowiskowy i przekazywać konkretną treść (gra będzie niebawem i robią ją profesjonaliści).

      Skomentuj

      1. Konradzinski
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2013-08-14 21:54

        Spodziewalbym sie, ze nie bedzie w nim bledow, ktore opisuje powyzej. Nie tak buduje sie klimat/realizm, z ktorego slynie seria gier Wiedzmin i ich zwiastuny.

        Klimat, ktory udalo sie zbudowac tworcom tego zwiastuna, bardziej pasuje do serii Dragon Age, ktora moim zdaniem jest adresowana do mlodszych graczy i nie moze rownac sie z grami o Wiedzminie.

        Skomentuj

    2. Yorge
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2013-08-15 07:41

      Walka jest nienaturalna, bo sam Wiedźmin 3 nie ma skupiać się na walce a na fabule. Walka to dodatek, tataj na trailerze raczej zmarginalizowany.

      Klimat "ziemi niczyjej" oddany, charaktery też dobre, są naturalne. Świat nie jest radośnie przekolorowany.

      Umowności, banału nie zauważono (chyba że egzekucja "za ludożerstwo" to banał).

      Dostrzeżone błędy: dwóch żołdaków ma takie same twarze, można pomyśleć że to ten sam.

      Skomentuj

  26. szafa_23
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-08-14 19:57

    szczerze to nie miałem okazji grac w wiedźmina ale po obejrzeniu tego trailera na pewno zagram:))

    Skomentuj

  27. Mateusz5042
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-08-14 23:52

    Kurcze To bd chyba mój pierwszy wiedźmin jaki przejdę i jaki sobie zakupie ;), Bardzo mi się spodobał a grafiką też nie można pogardzić.

    Skomentuj

  28. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-08-15 00:32

    Sorki ze tak nie na temat, ale na Humble Bundle fajne pozycje ;)) ORIGIN STEAM ;) w tym DEAD SPACE 3 :) to tak jakby ktos jeszcze nie wiedzial :)

    Skomentuj

  29. wdowa94
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-08-15 00:41

    Znów chwalenie się prerenderowanymi filmikami które nie mają nic wspólnego z grą.
    Mam nadzieję że dubbing Polskiej wersj ibędzie tak dobry jak w tym Prerenderze

    Skomentuj

  30. ophiuchus
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-08-15 12:06

    O rany ale zaje!biaszczy klimat!!! Czekam z niecierpliwością! I ten lektor!!! Szkoda, że trójka będzie ostatnia.

    Skomentuj

  31. Metropolis
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-08-15 13:37

    Mam nadzieję, że w takiej tonacji kolorystycznej będzie utrzymana cała gra, a nie przejaskrawione pastele rodem z dwójki.

    Skomentuj

  32. Metropolis
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-08-15 13:38

    i mam nadzieję na więcej epickich walk z bossami :)
    tego mi brakowało.

    Skomentuj

  33. mjwhite
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-08-16 08:33

    uffff

    bałem się że zmarnują taaaaaki towar

    Skomentuj

  34. zielony_banan
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-10-01 14:11

    Sam trailer jest ok, natomiast zobaczymy jaki będzie gameplay. W przypadku np. pierwszej części było mocno średnio (patrząc obiektywnie na fabułę, dialogi, walkę, etc.), mam nadzieję, że tym razem gra będzie trzymać poziom.

    Skomentuj

  35. dudek031
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-10-09 08:19

    Pozostało tylko czeka :)

    Skomentuj

  36. berdissmerdis
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-10-13 15:01

    no to znowu bede miał conajmniej tydzień z życiorysu wycięty jak tylko ta gra wyjdzie :D