Na topie

Jakimś cudem nie kupiłeś jeszcze Wiedźmina? Jest oferta dla Ciebie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: gra akcji RPG Producenci: CD Projekt RED

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona z kolekcjonerskim steelbookiem za niespełna 50 złotych. Naprawdę trudno się oprzeć.

  • Jakimś cudem nie kupiłeś jeszcze Wiedźmina? Jest oferta dla Ciebie
A A

Fanów serii Wiedźmin nie brakuje. Być możne znajdzie się jednak ktoś, kto do tej pory nie miał z nią styczności. Takie zaległości naprawdę warto nadrobić, a właśnie pojawia się ku temu dobra okazja.

W sprzedaży pojawi się bowiem Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, a więc reedycja pierwszej odsłony cyklu studia CD Projekt RED. Gra zawierać będzie rzecz jasna wszystkie wydane do niej poprawki i sporo dodatków, między innymi interaktywny komiks, dwie nowe przygody na ponad 5 godzin rozgrywki, ścieżkę dźwiękową, poradnik czy materiały wideo z procesu tworzenia gry. Jakby tego było mało, całość oferowana będzie wraz z kolekcjonerskim steelbookiem.

Wiedźmin

Ofertę znaleźć można w sklepie muve. Dodać trzeba, iż jest to propozycja przygotowana tylko na polski rynek. Cenę ustalono na 48,90 złotych. Liczba egzemplarzy jest ograniczona. Premiera 22 września, ale już teraz składać można zamówienia przedpremierowe.

Źródło: muve

Odsłon: 9001 Skomentuj newsa
  1. d i l
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-06 11:18

    Edycja "jeleń roku" - darmowa gra w opakowaniu za prawie 5 dych.

    Skomentuj

    1. Marucins
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-06 12:38

      Zgadzam się.
      Ale to dlatego że nie widzę sensu zbierania tych pudełek.

      Skomentuj

    2. Zwis88
      Oceń komentarz:

      8    

      Opublikowano: 2017-08-06 13:09

      Dokładnie, przecież ta gra kosztuje w porywach 7 zł

      Skomentuj

      1. d i l
        Oceń komentarz:

        10    

        Opublikowano: 2017-08-06 15:01

        Swego czasu rozdawali klucze. Nikt bogatemu nie broni, ale napisać, że to "dobra okazja" - bez komentarza.

        Skomentuj

        1. Zwis88
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2017-08-06 16:12

          Pamiętam, ze 2 miechy temu na gog-u dawali za free, dają ją do gwinta, i praktycznie co chwila gdzieś wiesiek jest wpychany jako gratis. (mogli cokolwiek chociaż grzebnąć przy grze, poprawić grafikę, dodać questy, i wtedy opychać)

          Skomentuj Historia edycji

          1. WhiteDrag0n
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2017-08-06 16:26

            Akurat Wiedźmin zestarzał się (moim zdaniem) bardzo dobrze. Wciąż jest też super grywalny. Jedyne co boli to powtarzające się modele postaci

            Skomentuj

          2. Zwis88
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-08-08 21:49

            Nie no gra jest prima sorcik, nikt jej tego nie odbiera. Klimat nadal nieziemski, wciąż jak dla mnie najlepsza mechanika walki, (wiem że wielu tego nienawidziło) ale dla mnie 3 style + rytmiczne klikanie było mega kozackie. Najlepiej przemyślana alchemia ze wszystkich części, mniej receptur ale każda się przydawała (niestety w trójce skończyłem z ekwipunkiem z 200 odwarami i eliksirami a używałem tylko czterech na zmianę) i najbardziej podobał mi się system rozwoju oparty na talentach, jedynka najbardziej RPG-owa i taka klasyczna. Dla mnie największą wadą było to, że od płonącej wyzimy gra galopowała do końca i robiła się mega liniowa, już się nie dało tak swobodnie pozwiedzać i cofać się do poprzednich lokacji.

            Skomentuj

          3. Sharimsejn
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-08-06 20:24

            Dodali jakieś questy na pięć godzin. Chociaż lekki remaster tekstur by się przydał przy tej cenie.

            Skomentuj

    3. drcocaina
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-06 15:58

      Chwila moment ale wersja rozszerzona jest dostępna za darmo przy rejestracji konta do GWINT-a (beta).

      Skomentuj

      1. Mroczny_Brokul
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-08-06 22:45

        Dziwne, ja za rejestracje do bety dostałem klucz do Wiedźmina II.

        Skomentuj

        1. Sharimsejn
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-08-07 02:34

          No bo dodawany jest Wiedźmin 2.

          Skomentuj

  2. Hans2016
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2017-08-06 11:56

    Ja tam mam wszystkie wersję ale premierowe 1,2 ,3

    Skomentuj

  3. vide cui fidas
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-06 13:50

    Nikt tego nie kupi ,chyba,że jakiś frajer.Mogli by taką akcję zrobić z trzecią częścią,no ale jasne ,że nie...

    Skomentuj

    1. Gornik312
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-08-06 13:54

      Z tego co mi obiło się o uszy, mają być wszystkie 3 części, tylko że odpowiednio droższe oraz troszkę później chyba

      Skomentuj

    2. sabaru
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2017-08-06 18:42

      Zdziwił byś się ilu jest frajerów na tym świecie.

      Skomentuj

      1. sabaru
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-08-06 18:43

        Pomijając tych co się nie znają ale i tak są tacy co nawet jak wiedzą że jest za darmo to kupują.

        Skomentuj

  4. KENJI512
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-08-06 14:04

    za 50zł to chyba 1,2 i 3 podstawka.

    Powinni zrobić 79-99zł wszystie czesci i wszystkie dodatki, to moznaby nazwac promocja, ciekawym marketingiem.

    Skomentuj

  5. pablo11
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2017-08-06 14:33

    Taka gra za 50zł ??Jaja sobie robicie ?? Ja za 10zł czy za 5zł kupiłem i żałowałem, animacje bicia są tak śmieszne i jak dla mnie gra niegrywalna. To mogło robić wrażenie 9 lat temu(2008) jak wyszła ta gra i Polskie studio dało radę zrobić RPG podobnego do Gothica 2 (2002).
    Może to moję przyzwyczajenie do Gothica zdecydowało, że nie odnalazłem się w 1 części. Ostatnio zakupiłem Wiedźmina 3, mam nadzieje, że kiedyś się zdecyduje na zagranie, bo czas niestety płynie nieubłaganie.

    Skomentuj

  6. mirage
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-08-06 18:24

    Wszyscy oburzeni, jak to można sprzedawać wiedźmina 1 za 50 dych. Kto Wam każe kupować? Sam chętnie bym to nabył do kolekcji - i dla takich jak ja ta edycja jest wydawana (czyt. dla fanów Wiedźmina). Jeżeli za jakiś czas będzie dalej dostępne to chętnie kupię. Czekam też na rozszerzoną trójkę, bo dwójkę już mam :) A Wy malkontenci po prostu nie czytajcie niusów o edycjach rozszerzonych, kolekcjonerskich, wzbogaconych etc. i szukajcie najtańszych wersji elektronicznych w sklepach online.
    Powodzenia ;)

    Skomentuj

    1. scoobydoo19911
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-08-07 05:37

      Sam też się zastanowię, obecnie bardzo brakuje ładnie wydanych gier na pc. Inna rzecz że fizycznej kopii tylko 1 mi brakuje

      Skomentuj

  7. mbe13
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-06 22:52

    Niedawno ta gra była na GOGu za free

    Skomentuj

  8. RaDoLo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-07 11:53

    Słuchajcie na allegro już schodzą za 100 zł. A to dopiero początek.

    Tak będzie wyglądać Wiedźmin 2: http://allegro.pl/wiedzmin-2-edycja-rozszerzona-pc-pl-steelbook-i6916819602.html

    A tak Wiedźmin 3: http://allegro.pl/wiedzmin-3-edycja-goty-pc-pl-steelbook-i6916821972.html

    Skomentuj

  9. Zwis88
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-08 21:44

    .