Systemy operacyjne

Windows 10 dostał kolejną zbiorczą aktualizację

opublikowano przez w dniu 2015-09-11

Jakie zmiany przynosi? To niestety dość trudne pytanie.

Windows 10 aktualizacja

Windows 10 szybko zwiększa swoje rynkowe udziały, ale zapewne wielu z was przychyla się do tezy, iż nie wszystko działa w nowym systemie tak jak powinno. Stopniowo ma się to jednak zmieniać, do czego przyczyniają się głównie przygotowywane przez producenta aktualizacje. Udostępniona została właśnie kolejna z nich.

Od razu wyjaśnić musimy, iż mowa o tak zwanej aktualizacji zbiorczej, ponieważ informacjami o tych pojedynczych nie chcemy was zalewać. Omawiana, najnowsza paczka oznaczona jest symbolem KB3081455. Jakie zmiany przynosi?

W tym miejscu pojawia się pewien problem, ponieważ omówienie dokładnych szczegółów nie jest niestety możliwe. Zgodnie z przyjętą wcześniej polityką, Microsoft nie jest skory do informowania o zmianach wprowadzanych do Windows 10.

Paczkę KB3081455, tak jak zdecydowaną większość innych aktualizacji, trzeba zatem zainstalować niejako „w ciemno”. Wygląda jednak na to, że w głównej mierze mamy tutaj do czynienia z łatkami naprawiającymi drobne błędy, a także koncentrującymi się na bezpieczeństwie. Nie pojawiają się raczej nowe funkcje.

Pamiętajcie, że wszystkie nasze publikacje związane z omawianym systemem, w tym pierwsze porady dotyczące pojawiających się problemów, znajdziecie w naszej strefie Windows 10.

Źródło: microsoft-news

marketplace

Komentarze

29
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kiedy naprawią bugujące się menu start?
  Zaloguj się
 • avatar
  Ten Windows 10 to kupa z dużą ilością błędów i niedociągnięć ja wróciłem do 7. Może za pół roku znowu spróbuję wsiąść na 10 jednak na razie do puki nie ma gier na Dx12 to nie ma sensu się przesiadać
  Zaloguj się
 • avatar
  Ta nowa polityka według której nie ma informacji, co zawiera aktualizacja to wyraźny znak że Microsoft chce nas śledzić. Z pewnością zmiany jakie będą wprowadzane do Windows 10 przez kolejne aktualizacje będzie można blokować czy nawet usuwać ale zanim ich szpiegujące działanie zostanie wykryte i upublicznione w sieci MS dostanie to co chciał nam wykraść.
  Zaloguj się
 • avatar
  Nie rozumiem. Przecież wszystko jest opisane tu: https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/3081455
  Zaloguj się
 • avatar
  KB3081455 nic takiego nie dostałem, mam wersje home.
 • avatar
  Właśnie przeczytałem bardzo ciekawy artykuł na pcworld.com. Możecie mieć Windows 10 w waszym Wondow 7 i nawet o tym nie wiedzieć. http://www.pcworld.com/article/2983162/windows/didnt-ask-for-windows-10-your-pc-may-have-downloaded-it-anyway.html
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Powtórzę to jeszcze raz to nie system, a zlepek przypadkowych usług, komend i programów, i jak to mówią z g... bicza nie kręcisz :)
  Zaloguj się
  -5