Na topie

Inteligentna opaska fitness zrobiona dobrze? Withings Pulse HR zapowiada się świetnie

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Inteligentna, bo oferuje powiadomienia ze smartfona i dostęp do platformy treningowej. Fitness, bo zawiera komplet podstawowych funkcji dla aktywnych. Opaska Withings Pulse HR może przy tym pochwalić się niezłą estetyką i długim czasem pracy.

 • Inteligentna opaska fitness zrobiona dobrze? Withings Pulse HR zapowiada się świetnie
A A

Pozytywnie rozumiana prostota ma być kluczową cechą charakterystyczną opaski fitness Withings Pulse HR. W znacznie bardziej subtelnym gadżecie producent spróbował zmieścić wszystkie najważniejsze funkcje pokazanego niedawno zegarka Steel HR Sport, co brzmi jak naprawdę dobra zapowiedź.

Pod względem estetyki opaska Withings Pulse HR niczym szczególnym się nie wyróżnia, ale producent przekonuje o wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Pasek został wykonany z silikonu, a w centralnej części gadżetu znajduje się czarno-biały wyświetlacz OLED w stalowej ramce. 

Withings Pulse HR opaska

Równie ważna jest oczywiście funkcjonalność. Pulse HR monitoruje tętno (wykonując badanie co 10 minut i w trybie ciągłym podczas ćwiczeń), liczy kroki i spalone kalorie, czuwa nad snem i oferuje pobudkę w optymalnym momencie, a po sparowaniu ze smartfonem pozwala też na pilnowanie tempa i celów sportowych oraz otrzymywanie powiadomień.

Withings Pulse HR app

O czym jeszcze warto wspomnieć? Ano między innymi o wodoszczelności (5 ATM), automatycznym rozpoznawaniu aktywności i 20-dniowym czasie pracy. Na koniec dodajmy, że cena opaski została ustalona na 129,95 euro.

Źródło: Digital Trends, The Verge, Withings

Odsłon: 3255 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij

Gadżety w marketplace

 1. tarzinio
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-11-15 09:49

  20 dni ciągłego mierzenia? Czy może tylko "czuwania"?. Jak sobie radzi z mierzeniem pulsu podczas sprintu lub pływania? Pewnie jak większość, czyli średnio

  Skomentuj

 2. P-ek1985
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-11-15 10:08

  W tej cenie wolę sprawdzonego Fitbit Charge 3

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!