• benchmark.pl
 • E3
 • Wolfenstein: Youngblood na nowym zwiastunie z okazji E3
Gry

Wolfenstein: Youngblood na nowym zwiastunie z okazji E3

opublikowano przez w dniu 2019-06-10

Jeśli czekacie na ten tytuł, koniecznie rzućcie okiem na świeżutki zwiastun gry Wolfenstein: Youngblood, z fragmentami rzeczywistej rozgrywki.

Już 26 lipca odbędzie się premiera gry Wolfenstein: Youngblood – pierwszej odsłony koncentrującej się na kooperacji. Głównymi bohaterkami są Jess i Soph – córki B.J. Blazowicza, które w trakcie poszukiwań zaginionego ojca pomogą oczyścić borykający się z nazistowskim problemem Paryż z dziewiątej dekady ubiegłego stulecia. Podczas E3 2019 zaprezentowany został nowy zwiastun tej produkcji, zawierający sceny z rozgrywki.

Jak wspomnieliśmy, nowy Wolfenstein przeznaczony jest do zabawy w kooperacji. Jeśli jednak nie będziemy w stanie znaleźć drugiego albo drugiej do zabawy, z pomocą przyjdzie sztuczna inteligencja, która przejmie kontrolę nad drugą z bliźniaczek. Dodajmy, że obie dysponują wspomaganym pancerzem, bogatym arsenałem i niemałymi umiejętnościami. Widać to zresztą na wspomnianym, świeżutkim materiale wideo (do obejrzenia poniżej).

Wolfenstein: Youngblood – trailer z E3 2019:

Gra Wolfenstein: Youngblood zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Źródło: Bethesda

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jak miło usłyszeć że powstaję coraz więcej gier na API Vulkan
 • avatar
  Czemu oni taką muzykę dają ciągle do fajnych gier?

  Co prawda podtytuł Youngblood to sugestia do kogo to kierowane, ale no... :(
 • avatar
  Całkiem nieźle wyszło im połączenie akcji do dźwięków Carpenter Brut'a, ciekawe jak rozwiążą AI - jak będzie często włazić w sam środek ognia, a przez to zmuszać do wczytania wcześniejszego zapisu to będzie co najmniej "lipa".