Na topie

World of Tanks ewoluuje - zgarnij 1 z 500 kodów i sprawdź co nowego

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: darmowe kody gra sieciowa MMO Wargaming

Dobra wiadomość przed weekendem. Mamy dla naszych czytelników 500 kodów zaproszeniowych (dla nowych graczy) i 100 kodów bonusowych (dla obecnych „czołgistów”) do wykorzystania w grze World of Tanks.

  • World of Tanks ewoluuje - zgarnij 1 z 500 kodów i sprawdź co nowego
A A

World of Tanks to od lat jedna z najpopularniejszych gier sieciowych, a Wargaming robi wiele, by wciąż zaskakiwać fanów i zachęcać nowych graczy do sprawdzenia tego, co oferuje. Dobra wiadomość na dziś jest taka, że mamy do rozdania 500 kodów zaproszeniowych i 100 kodów bonusowych – zasada jest prosta: kto pierwszy, ten lepszy!

Zgarnij kod zaproszeniowy lub kod bonusowy do World of Tanks

Jeżeli nie masz jeszcze konta na platformie Wargaming, to mamy dodatkową motywację, by je założyć. Każdy z 500 kodów zaproszeniowych to 7 dni konta premium, lekki czołg amerykański Locust oraz miejsce w garażu.

 

Pobierz kod do gry

Jeżeli natomiast grasz już w World of Tanks, możesz pobrać kod bonusowy, dzięki któremu otrzymasz średni czołg radziecki Churchill III, miejsce w garażu oraz bonus: 5x +200% do doświadczenia załogi na 1 godzinę.

 

Pobierz kod do gry

Kody są aktywne do 30 czerwca, a informacje na temat tego, jak je aktywować, znajdziesz tutaj.

Co nowego w World of Tanks?

W marcu odbyła się premiera World of Tanks 1.0, a więc jednej z największych aktualizacji, która przyniosła ze sobą ulepszoną grafikę, poprawioną fizykę i odświeżoną muzykę. Niedawno też uruchomione zostało Centrum Modów, a na początku tego miesiąca pojawiło się włoskie drzewko czołgów.

Najświeższe wiadomości są natomiast takie, że do świata World of Tanks dotarły czołgi z jedynego w swoim rodzaju uniwersum Warhammer 40,000. Są to: ciężki KV-2 (R) Valhallan Ragnarok (którego mocnymi stronami są: siła ognia, osłona i prędkość) oraz BDR G1 B z mordiańskim zestawem stylistyzacyjnym.

Źródło: Wargaming

Odsłon: 13036 Skomentuj newsa
Komentarze

50

Udostępnij
  1. chrisplbw
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2018-05-17 16:19

    BNC3-RH8MW-YZMMP oddaje

    Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      8    

      Opublikowano: 2018-05-17 18:01

      Mogę zapytać jaki jest sens tego twojego i innych zachowania? Po co pobierasz kod skoro go nie potrzebujesz? Atencji szukasz? Liczba kodów jest ograniczona i przez takich jak ty to się zainteresowanym szybciej skończą i zamiast normalnie w cywilizowany sposób sobie pobrać własny, to będzie się użerać z taką pajacerką co odwalacie i sprawdzać czy te z komentarzy już są zrealizowane czy jeszcze nie. No kurde, głupota ludzka mnie czasem przeraża.

      Skomentuj

      1. 4tlas
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-05-17 18:35

        a co jak ktos przez przypadek sobie w to kliknal i mu kod wyskoczyl???chyba lepiej je dac do koma a ktos jeszcze jakis problem z tego robi ...

        Skomentuj Historia edycji

          1. polaris123321
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-05-21 15:41

            Kolejny inteligent... Nie lepiej omyłkowo kliknąć i do śmietnika wrzucić, niż się podzielić na forum...

            Skomentuj

  2. Madejus
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 16:20

    Oddaje: BNC8-ST64A-WXUP6

    Skomentuj

  3. kombajn
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-17 16:28

    Wargamingowi skończyły się zmyślone czołgi, projekty rysowane na serwetkach nie istniejące w rzeczywistości zlepki kilku maszyn i inne cuda wianki to sięgają do uniwersum innej gry żeby wydębić jeszcze troszkę pieniędzy od graczy. Co następne? Czołgi inspirowane pojazdami z Gwiezdnych Wojen?

    Skomentuj

    1. LukisK
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-05-17 17:13

      Nic nie zaczerpują z innej gry po prostu na mocy współpracy z twórcami Warhammera oni reklamują ich gre dodając skórkę i czołg premium stylizowany na ich gre (opcje wyglądu można wyłączyć). Wiec nie płacz.

      Skomentuj

      1. kombajn
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2018-05-18 07:34

        Finear Ta gra osiągnęła wersję 1.0 w tym roku od 2011 roku kosili pieniądze za wersję beta. Ta gra nie jest wspierana (w sensie zapłaciłeś raz i masz wszystko co producent do gry stworzył i dostajesz poprawki- wspierany to jest Starcraft 1 do którego patch wyszedł jakoś w zeszłym roku) tylko jest w ciągłej produkcji także ciężko powiedzieć że coś wyszło jeśli co miesiąc, dwa jest nowa wersja. To raz, a dwa że ja od dawna mówię że to jest World of fantasy Tanks. I zanim mi tu powiesz "nie graj jak ci się nie podoba", to odpowiem ci: nie gram bo ta gra jest bez sensu.

        Skomentuj

          1. kombajn
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-05-18 08:47

            "jest wspierana bo cały czas jest nowy content, porównanie do sc1 bez sensu bo to kompletnie inny model sprzedaży i rozwoju gry
            nikt by w nią nie grał gdyby po 2-3 latach przestali dodawać nowe czołgi"
            Jest rozwijana, wspierany jest właśnie np Starcraft. Rozwijana znaczy są dodawane nowe elementy a gra przechodzi ciągłą ewolucję. Wspierana znaczy że utrzymywane są serwery, w grze są poprawiane błędy a sam produkt jest dostosowywany np do nowych wersji systemu operacyjnego. Tak samo jak Windows 10 jest rozwijany a poprzednie wersje były wspierane. A czy nikt by nie grał? Powiedz to ludziom grającym od 20 lat w Starcrafta czy inne gry które są od lat na rynku.

            Skomentuj

          2. kombajn
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-05-18 08:53

            A ponieważ gra jest w ciągłym rozwoju nie można powiedzieć że została wydana, co najwyżej można powiedzieć kiedy zostały uruchomione serwery. Obecna gra ma niewiele wspólnego poza nazwą z oryginalnym produktem. Zmienił się silnik (i to kilkukrotnie), fizyka, mapy, ekonomia, match making, kretyńskie gold ammo, ba pierwotnie były zdaje się 3 nacje tylko. Jedyne co się nie zmieniło to to że to nadal gra bez sensu nastawiona na to żebyś wydał furmankę pieniędzy w pogoni za króliczkiem (jeszcze lepszym czołgiem) którego nie masz prawa złapać z ekonomią ustawioną tak żebyś wydał jeszcze więcej pieniędzy, z czołgami premium na które musisz wydać jeszcze więcej pieniędzy żeby przełamać ekonomię.

            Skomentuj Historia edycji

          3. kombajn
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-05-18 11:07

            Obejrzyj sobie:
            https://www.youtube.com/watch?v=ZyXWRO28VgY&t=0s
            Następnie zatrzymaj się na wynikach i zastanów nad tym jaką nagrodę za tak dobry mecz dostał ten gracz w kontekście cen czołgów w doświadczeniu i kredytach (a dostał nagrodę starczającą na odblokowanie i zakup czołgu 3 poziomu? tak na oko i z pamięci mówię bo nie grałem w tą kretyńska grę od jakiś trzech lat), a potem powtórz te swoje głupoty o tym że WOT to nie jest grą nastawiona na granie pojazdami premium na koncie premium czyli wyciskani z ludzi pieniędzy.
            I tak moje umiejętności nawet nie są zbliżone. Chcesz wiedzieć jak wyglada darmowa gra w której jedyne opłaty (dzięki którym gra jest utrzymywana i rozwijana) są za kosmetykę? Zobacz sobie jak funkcjonuje Patch of Exile.
            A gdyby WoT było genialną grą to nawet mając 5 map i 3 drzewka ludzie by w nią grali. Ale WoT nie jest nawet średniej jakości grą. Ja swoje konto kazałem supportowi zamknąć pomimo tego że miałem odkryte prawie wszystkie czołgi (w momencie gdy skończyłem grać) i ~10k rozegranych bitew. Wiesz dlaczego? Dlatego że to pożal się boże "gra" nie przynosiła mi żadnej przyjemności z rozgrywki i wydawała się ciężką pracą za która mi nikt nie płaci a nawet ja muszę dopłacać, bo tylko takie odczucia we mnie dominowały gdy do kolejnego czołgu brakowało mi setki tysięcy kredytów i równie dużo doświadczenia. Do tego dochodzi jeszcze masa cheaterów, ogólne wszechobecne chamstwo na serwerze, wyzywanie i obrażanie ludzi itp itd. Dziękuje postoje guana się nie tyka bo się człowiek ubrudzi.

            Skomentuj

          4. tomchina
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-05-30 21:44

            Ja dodam jeszcze od siebie, że jak się nie nauczysz dobrze grać V tierem (i następnymi) to na X-ce będzie porażka i będziesz słyszał bluzgi całkiem zasłużone.
            Dla mnie jest to najlepsza gra jaką mogli wymyślić, a to z kilku powodów:
            1) mam np. czas tylko na 15-20 min i mogę zagrać (obowiązki) i w każdej chwili mogę przerwać i do niej wrócić
            2) wymaga o de mnie myślenia - szybkie szachy (nie siadam jak nie mam siły myśleć :( )
            3) każda gra jest inna
            4)gra w plutonach, klanach to esencja tej gry ale tylko dla najlepszych ;)
            5) gra darmowa (teraz jeszcze bardziej ;) i tylko od Ciebie zależy czy będziesz chciał płacić czy może lepiej grać.

            Skomentuj

  4. hollow_
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2018-05-17 16:40

    Proszę: BNCC-24CGZ-SHW68

    Skomentuj

  5. 4tlas
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2018-05-17 16:53

    BNCW-D4ZXP-B4X9G

    Skomentuj

  6. drcocaina
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 16:55

    BNC7-B42H4-GGVYW

    Skomentuj

  7. widmoxxx
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:03

    dzięki któremu otrzymasz średni czołg radziecki Churchil II
    -> Śmiechłem :D

    Skomentuj

  8. CrackiN
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:06

    BNC6-R5EDT-B55P2

    Skomentuj

  9. Majuss
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:11

    I po co tutaj wklejacie te kody zaproszeniowe? ehh

    Skomentuj

    1. czapelka21
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2018-05-17 17:20

      Kolego Majuss, jak Ci nie pasuje, że ludzie oddają za darmo te kody tu na benchu to ja właśnie zrobiłem KOPIUJ a Ty sobie WKLEJ. Do zobaczenia w bitwie :)

      Skomentuj

    2. jacy4
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-05-17 17:59

      Ja na przykład wklejam bo nie doczytałem że to kod dla nowych, a nie dla tych co już mają wota
      BNCE-K823X-BXWGV

      Skomentuj

  10. zidane21345
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:15

    BNCB-GYZHS-HAEDP

    Skomentuj

  11. h2185793
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:28

    BNC6-SW495-F2U5P

    Skomentuj

  12. buli007
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:29

    BNCM-YABUC-28XXW

    Skomentuj

  13. buli007
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:29

    BNCM-YABUC-28XXW

    Skomentuj

  14. maciek1235
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:55

    BNC4-5MBMY-KAMF6

    Skomentuj

  15. elioenaj
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-05-17 18:10

    BNCR-AS4DK-84F8C
    kod zaproszeniowy
    nie ten kliknąłem :(

    Skomentuj

  16. Sorg87
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-05-17 18:50

    prosze :)

    Skomentuj

  17. Sorg87
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-05-17 18:51

    Prosze kodzik macie
    BNC4-925UU-NCX5N

    Skomentuj

  18. mutissj
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-05-17 19:14

    nie wiem dlaczego oddajecie kody, więc dołączam się:
    BNCY-3G7M8-AF8BV

    Skomentuj

  19. Etemity
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 19:43

    BNCH-3MCZ9-5G9B9 zaproszeniowy dla nowych graczy

    Skomentuj

  20. radelgar
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 19:52

    BNCR-BVETY-U22P4

    Skomentuj

  21. Kopyrdelec
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 20:32

    BNCV-C7FAP-HH5XD dla nowych graczy

    Skomentuj

  22. ToMy81
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 21:27

    BNC4-2E399-RWECZ sorki też sie na szybkości naciąłem :D kod zaproszeniowy oczywiście

    Skomentuj

    1. ToMy81
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-05-17 21:52

      2PCFG-CD8TR-FW9P9 i jeszcze zaproszeniowy z CD Action

      Skomentuj

  23. mati4176
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-05-17 22:00

    BNC5-47BNM-SVTH6

    Skomentuj

  24. rebep
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-05-18 07:03

    Niedoczytałem i kliknąłem nie ten, oddaje BNCD-ZURD7-XYHUM

    Skomentuj

  25. tarzinio
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-18 08:17

    Nie działa. Wpisuje an stronie i nie hasa

    Skomentuj

    1. wilk323
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-05-18 09:50

      Kod zaproszeniowy? Jego się wpisuje przy zakładaniu konta. Z gotowym nie działa

      Skomentuj

  26. wilk323
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-18 08:18

    Mam pytanko. A w sumie nawet dwa.
    Kiedy będą te kody dla już grających?
    I od kiedy Churchill III jest czołgiem średnim? Zawsze myślałem, że to ciężki.

    Skomentuj

    1. lelon
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-05-18 08:21

      Bo to jest "średni" czołg :P
      Chociaż długi czas miałem top exp na nim :)
      Jak trafisz na 3-4 tier grający bez golda to można się pobawić.

      Skomentuj

      1. wilk323
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-05-18 08:34

        Hmm... trzeba będzie się nim przejechać, ajk się uda zdobyć. Najfajniejszej zabawki na V nie zastąpi, ale może nie będzie taki najgorszy.

        Skomentuj

        1. tomchina
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-05-30 21:50

          Bardzo dobry na początek do szkolenia załóg i zarabiania, dużo się można na nim nauczyć, oczywiście jak się chce :(. Bardzo mile go wspominam.

          Skomentuj

  27. Blinkuu
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-18 11:18

    Wygenerowany kod nie działa. Rozdawanie niedziałających kodów jest nie ładne Benchmark. Użyty był oczywiście kod wygenerowany dla mnie na stronie po zalogowaniu a nie taki z komentarzy. Wstyd Benchmark...

    Skomentuj

    1. greghor
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-05-18 11:42

      jakim za przeproszeniem trzeba być debilem i nie czytać ze zrozumieniem.
      TEN KOD ZAPROSZENIOWY NIE DZIAŁA DLA STARYCH GRACZY

      Skomentuj

  28. anzeh
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-18 11:52

    "Wargaming robi wiele, by [...] zachęcać nowych graczy do sprawdzenia tego, co oferuje"

    Równie wiele a nawet więcej robi by zniechęcić obecnych. Ja spasowałem 3 lata temu. Dlatego aktywnych graczy jest w porywach 150 tysięcy mimo że w reklamach huczy o milionach kont.

    Skomentuj

      1. Kas1978
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-05-18 15:33

        Zapewne czerwony pomidor ktory nie spedzil sekundy aby dowiedziec sie jak tak naprawde ta gra dziala :) Jak spotowac, odbijac, itd - arogant jak wiekszosc ludzi w tej grze ktorzy potem narzekaja, ze : "wszyscy czituja" .

        Skomentuj

  29. rebep
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-05-18 15:20

    Cały dzień odświerzania i co, gówno. Pula juź się skończyła. Dzięki za zmarnowany czas benchmark.pl

    Skomentuj

  30. wilk323
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-18 17:11

    szybko poszło

    Skomentuj

  31. HemaN
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-18 20:35

    Serdeczne dzięki Panowie za nowy czołg do kolekcji :) .

    Skomentuj

  32. cereus77
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-19 20:50

    Żaden kod nie działa ,nie wiem czemu ,pisze że nie poprawny kod,sprobój ponownie i tak w koło macieju ,a zaden nie wbija .