Na topie

World of Tanks ewoluuje - zgarnij 1 z 500 kodów i sprawdź co nowego

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: darmowe kody gra sieciowa MMO Wargaming

Dobra wiadomość przed weekendem. Mamy dla naszych czytelników 500 kodów zaproszeniowych (dla nowych graczy) i 100 kodów bonusowych (dla obecnych „czołgistów”) do wykorzystania w grze World of Tanks.

  • World of Tanks ewoluuje - zgarnij 1 z 500 kodów i sprawdź co nowego
A A

World of Tanks to od lat jedna z najpopularniejszych gier sieciowych, a Wargaming robi wiele, by wciąż zaskakiwać fanów i zachęcać nowych graczy do sprawdzenia tego, co oferuje. Dobra wiadomość na dziś jest taka, że mamy do rozdania 500 kodów zaproszeniowych i 100 kodów bonusowych – zasada jest prosta: kto pierwszy, ten lepszy!

Zgarnij kod zaproszeniowy lub kod bonusowy do World of Tanks

Jeżeli nie masz jeszcze konta na platformie Wargaming, to mamy dodatkową motywację, by je założyć. Każdy z 500 kodów zaproszeniowych to 7 dni konta premium, lekki czołg amerykański Locust oraz miejsce w garażu.

 

Pobierz kod do gry

Jeżeli natomiast grasz już w World of Tanks, możesz pobrać kod bonusowy, dzięki któremu otrzymasz średni czołg radziecki Churchill III, miejsce w garażu oraz bonus: 5x +200% do doświadczenia załogi na 1 godzinę.

 

Pobierz kod do gry

Kody są aktywne do 30 czerwca, a informacje na temat tego, jak je aktywować, znajdziesz tutaj.

Co nowego w World of Tanks?

W marcu odbyła się premiera World of Tanks 1.0, a więc jednej z największych aktualizacji, która przyniosła ze sobą ulepszoną grafikę, poprawioną fizykę i odświeżoną muzykę. Niedawno też uruchomione zostało Centrum Modów, a na początku tego miesiąca pojawiło się włoskie drzewko czołgów.

Najświeższe wiadomości są natomiast takie, że do świata World of Tanks dotarły czołgi z jedynego w swoim rodzaju uniwersum Warhammer 40,000. Są to: ciężki KV-2 (R) Valhallan Ragnarok (którego mocnymi stronami są: siła ognia, osłona i prędkość) oraz BDR G1 B z mordiańskim zestawem stylistyzacyjnym.

Źródło: Wargaming

Odsłon: 10019 Skomentuj newsa
Komentarze

59

Udostępnij
  1. chrisplbw
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2018-05-17 16:19

    BNC3-RH8MW-YZMMP oddaje

    Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      8    

      Opublikowano: 2018-05-17 18:01

      Mogę zapytać jaki jest sens tego twojego i innych zachowania? Po co pobierasz kod skoro go nie potrzebujesz? Atencji szukasz? Liczba kodów jest ograniczona i przez takich jak ty to się zainteresowanym szybciej skończą i zamiast normalnie w cywilizowany sposób sobie pobrać własny, to będzie się użerać z taką pajacerką co odwalacie i sprawdzać czy te z komentarzy już są zrealizowane czy jeszcze nie. No kurde, głupota ludzka mnie czasem przeraża.

      Skomentuj

      1. taki_jeden
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-05-17 18:16

        Patrzę na te komentarze i tylko szeroko oczy otwieram. Niedługo ze zdziwienia będą wypadać.

        Skomentuj

      2. 4tlas
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-05-17 18:35

        a co jak ktos przez przypadek sobie w to kliknal i mu kod wyskoczyl???chyba lepiej je dac do koma a ktos jeszcze jakis problem z tego robi ...

        Skomentuj Historia edycji

        1. taki_jeden
          Oceń komentarz:

          -5    

          Opublikowano: 2018-05-17 18:43

          Przez przypadek to Cię starzy zrobili.

          Skomentuj

          1. polaris123321
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-05-21 15:41

            Kolejny inteligent... Nie lepiej omyłkowo kliknąć i do śmietnika wrzucić, niż się podzielić na forum...

            Skomentuj

  2. Madejus
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 16:20

    Oddaje: BNC8-ST64A-WXUP6

    Skomentuj

  3. kombajn
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-17 16:28

    Wargamingowi skończyły się zmyślone czołgi, projekty rysowane na serwetkach nie istniejące w rzeczywistości zlepki kilku maszyn i inne cuda wianki to sięgają do uniwersum innej gry żeby wydębić jeszcze troszkę pieniędzy od graczy. Co następne? Czołgi inspirowane pojazdami z Gwiezdnych Wojen?

    Skomentuj

    1. LukisK
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-05-17 17:13

      Nic nie zaczerpują z innej gry po prostu na mocy współpracy z twórcami Warhammera oni reklamują ich gre dodając skórkę i czołg premium stylizowany na ich gre (opcje wyglądu można wyłączyć). Wiec nie płacz.

      Skomentuj

    2. Finear
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-05-17 18:29

      ta gra wyszła w 2011 roku (a w CES chyba w 2010) serio spodziewałes się ze wrzuca do niej tylko czołgi z ww2 i to tylko te które były użyte w walkach?

      chyba powinno się chwalić ze wg wspiera i rozwija grę po tylu latach a nie narzekać lol

      Skomentuj

      1. kombajn
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-05-18 07:34

        Finear Ta gra osiągnęła wersję 1.0 w tym roku od 2011 roku kosili pieniądze za wersję beta. Ta gra nie jest wspierana (w sensie zapłaciłeś raz i masz wszystko co producent do gry stworzył i dostajesz poprawki- wspierany to jest Starcraft 1 do którego patch wyszedł jakoś w zeszłym roku) tylko jest w ciągłej produkcji także ciężko powiedzieć że coś wyszło jeśli co miesiąc, dwa jest nowa wersja. To raz, a dwa że ja od dawna mówię że to jest World of fantasy Tanks. I zanim mi tu powiesz "nie graj jak ci się nie podoba", to odpowiem ci: nie gram bo ta gra jest bez sensu.

        Skomentuj

        1. Finear
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-05-18 08:24

          bzdura
          gra miała premiere w Europie w 2011 roku
          numer wersji nie ma kompletnie znaczenia każdy wydawca może sobie numerować kolejne jak mu się podoba

          jest wspierana bo cały czas jest nowy content, porównanie do sc1 bez sensu bo to kompletnie inny model sprzedaży i rozwoju gry
          nikt by w nią nie grał gdyby po 2-3 latach przestali dodawać nowe czołgi

          ja też nie gram btw

          Skomentuj Historia edycji

          1. kombajn
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-05-18 08:47

            "jest wspierana bo cały czas jest nowy content, porównanie do sc1 bez sensu bo to kompletnie inny model sprzedaży i rozwoju gry
            nikt by w nią nie grał gdyby po 2-3 latach przestali dodawać nowe czołgi"
            Jest rozwijana, wspierany jest właśnie np Starcraft. Rozwijana znaczy są dodawane nowe elementy a gra przechodzi ciągłą ewolucję. Wspierana znaczy że utrzymywane są serwery, w grze są poprawiane błędy a sam produkt jest dostosowywany np do nowych wersji systemu operacyjnego. Tak samo jak Windows 10 jest rozwijany a poprzednie wersje były wspierane. A czy nikt by nie grał? Powiedz to ludziom grającym od 20 lat w Starcrafta czy inne gry które są od lat na rynku.

            Skomentuj

          2. kombajn
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-05-18 08:53

            A ponieważ gra jest w ciągłym rozwoju nie można powiedzieć że została wydana, co najwyżej można powiedzieć kiedy zostały uruchomione serwery. Obecna gra ma niewiele wspólnego poza nazwą z oryginalnym produktem. Zmienił się silnik (i to kilkukrotnie), fizyka, mapy, ekonomia, match making, kretyńskie gold ammo, ba pierwotnie były zdaje się 3 nacje tylko. Jedyne co się nie zmieniło to to że to nadal gra bez sensu nastawiona na to żebyś wydał furmankę pieniędzy w pogoni za króliczkiem (jeszcze lepszym czołgiem) którego nie masz prawa złapać z ekonomią ustawioną tak żebyś wydał jeszcze więcej pieniędzy, z czołgami premium na które musisz wydać jeszcze więcej pieniędzy żeby przełamać ekonomię.

            Skomentuj Historia edycji

          3. taki_jeden
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-05-18 10:22

            Co do terminologii się zgodzę (wspierana/rozwijana), ale co do reszty już nie. Oczywiście możesz tak sobie uważać, nie bronię.

            Wg mnie Wargaming robi dobrą robotę, rozwija swój produkt cały czas. I to się chwali, bo nie dość, że gra może być na czasie (z grafiką, fizyką czy innymi technologiami), to do tego masz nowe mapy, nowe pojazdy, nowe tryby gry i różne zmiany w rozgrywce, które w sumie po części muszą się zmieniać wraz z rozwojem wszystkich wcześniej wymienionych elementów. Gdyby po premierze wersji 1.0 poprawiliby tylko bugi i zostawili to wszystkich na 3 nacjach i tej garstce czołgów, to już by nikt nie pamiętał o tej grze. Wszedłby w to ktoś inny i zrobił coś nowszego. A tak skoro ich gra stara się być cały czas na czasie to i nie ma większej konkurencji. (Można rzec, że są sami konkurencją dla siebie - i dobrze).

            Co do modelu biznesowego to w dalszym ciągu uważam, że jest to najbardziej przyjazny model z gier free to play w jakie grałem. Za darmo dostajesz tak dużą rozbudowaną grę, że można grać i miesiąc dzień w dzień bez uczucia, że coś tracisz nie wydając żadnych pieniędzy. Właśnie kiedyś było to bardziej odczuwalne. Teraz wystarczy, że bierzesz udział w różnych wydarzeniach, których jest masa, robisz misje osobiste, a najlepiej jak jeszcze dołączysz do jakiegoś klanu, żeby pograć Twierdzę to w sumie nie ma, żadnej potrzeby kupowania czołgów premium czy płacenia za konto. Mam 1 czołg premium, kupiony lata temu i nie przejechałem nim bitwy od wielu miesięcy i nie mam poczucia, że jestem jakiś słabszy czy gorszy, albo żeby był mi jakoś szczególnie do czegoś potrzebny.

            Czy ktoś wydaje na tę grę pieniądze to mnie już mniej obchodzi. W sumie zrobili kawał dobrej gry, to im się należy. Ale jak uważasz, że z jakimś konkretnym czołgiem poradziłbyś sobie lepiej, to radzę Ci właśnie nie graj. Niestety tak to ogólnie wygląda w multi, "broń OP, postać OP", no to jak OP to bierz ją i graj. I wychodzi, że to w sumie jeszcze trzeba umieć grać.

            Skomentuj Historia edycji

          4. kombajn
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-05-18 11:07

            Obejrzyj sobie:
            https://www.youtube.com/watch?v=ZyXWRO28VgY&t=0s
            Następnie zatrzymaj się na wynikach i zastanów nad tym jaką nagrodę za tak dobry mecz dostał ten gracz w kontekście cen czołgów w doświadczeniu i kredytach (a dostał nagrodę starczającą na odblokowanie i zakup czołgu 3 poziomu? tak na oko i z pamięci mówię bo nie grałem w tą kretyńska grę od jakiś trzech lat), a potem powtórz te swoje głupoty o tym że WOT to nie jest grą nastawiona na granie pojazdami premium na koncie premium czyli wyciskani z ludzi pieniędzy.
            I tak moje umiejętności nawet nie są zbliżone. Chcesz wiedzieć jak wyglada darmowa gra w której jedyne opłaty (dzięki którym gra jest utrzymywana i rozwijana) są za kosmetykę? Zobacz sobie jak funkcjonuje Patch of Exile.
            A gdyby WoT było genialną grą to nawet mając 5 map i 3 drzewka ludzie by w nią grali. Ale WoT nie jest nawet średniej jakości grą. Ja swoje konto kazałem supportowi zamknąć pomimo tego że miałem odkryte prawie wszystkie czołgi (w momencie gdy skończyłem grać) i ~10k rozegranych bitew. Wiesz dlaczego? Dlatego że to pożal się boże "gra" nie przynosiła mi żadnej przyjemności z rozgrywki i wydawała się ciężką pracą za która mi nikt nie płaci a nawet ja muszę dopłacać, bo tylko takie odczucia we mnie dominowały gdy do kolejnego czołgu brakowało mi setki tysięcy kredytów i równie dużo doświadczenia. Do tego dochodzi jeszcze masa cheaterów, ogólne wszechobecne chamstwo na serwerze, wyzywanie i obrażanie ludzi itp itd. Dziękuje postoje guana się nie tyka bo się człowiek ubrudzi.

            Skomentuj

          5. taki_jeden
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-05-18 14:18

            Path of Exile nie jest grą multiplayer (competitive), no i ilość graczy też dużo mniejsza.

            Ja Ci nie każę w to grać. Nie podoba się to nie. Ale głównie chodzi o to, że masz zdanie strasznie nieaktualne. Gra się cały czas zmienia, przez ostatnie 3 lata (skoro nie grałeś), wiele się zmieniło. Ja nie gram już tyle co kiedyś, ale zaglądam od czasu do czasu, głównie jak wychodzą większe aktualizacje. I nie przeczę, że w tej grze można zostawić mnóstwo pieniędzy jak ktoś chce. Właśnie jak ktoś chce, bo jak nie, to też można grać. To czy czerpiesz przyjemność to już jest sprawa bardzo indywidualna. Mi sprawia przyjemność pojeżdżenie w plutonie z kumplami z klanu. Albo wpadnięcie na pare bitew o twierdzę. I w takiej właśnie zespołowej grze 15vs15 widzę największy sens i czerpię z tego najwięcej przyjemności.

            Mając 10k bitew i odblokowane wszystkie czołgi w grze? No chyba nie. Albo to było nawet więcej niż 3 lata temu. Jak były właśnie tylko 3 nacje i o połowę mniej czołgów niż teraz mają.

            Skomentuj Historia edycji

          6. taki_jeden
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-05-18 14:45

            Co do wyniku z filmiku. No jak za pojedynczą bitwę trwającą kilkanaście minut, bez wliczania różnych mnożników to jest dużo. Ilość xpa jest w miarę poprawna, idzie dużo szybciej niż zbieranie kasy. I w tej grze ilość kredytów jest czynnikiem, który ma Cię skłonić do kupienia premki. Aczkolwiek, jest tyle sposobów, żeby uzbierać kasę i xpa, że nie ma to aż takiego znaczenia. A to boosty, które można co raz dostać za darmo, a to jakieś misje i inne eventy, zniżki na materiały eksploatacyjne i czołgi. No jest dużo możliwości. W końcu gra polega na tym, żeby grać, a nie żeby mieć każdy czołg w garażu dla samego posiadania. Załóżmy scenariusz, że nie ma żadnego odblokowywania, każdy ma wszystkie czołgi dostępne na start. Grałbyś? Byłyby jakieś inne bitwy niż na 10 tierach? Wystarczy wejść na jakiś testowy serwer gdzie masz miliony kredytów i freexpa, żeby odblokować sobie co chcesz od testów. Zero przyjemności z takiej gry.

            Skomentuj

  4. hollow_
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2018-05-17 16:40

    Proszę: BNCC-24CGZ-SHW68

    Skomentuj

  5. 4tlas
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2018-05-17 16:53

    BNCW-D4ZXP-B4X9G

    Skomentuj

  6. drcocaina
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 16:55

    BNC7-B42H4-GGVYW

    Skomentuj

  7. widmoxxx
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:03

    dzięki któremu otrzymasz średni czołg radziecki Churchil II
    -> Śmiechłem :D

    Skomentuj

  8. CrackiN
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:06

    BNC6-R5EDT-B55P2

    Skomentuj

  9. Majuss
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:11

    I po co tutaj wklejacie te kody zaproszeniowe? ehh

    Skomentuj

    1. czapelka21
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2018-05-17 17:20

      Kolego Majuss, jak Ci nie pasuje, że ludzie oddają za darmo te kody tu na benchu to ja właśnie zrobiłem KOPIUJ a Ty sobie WKLEJ. Do zobaczenia w bitwie :)

      Skomentuj

      1. taki_jeden
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-05-17 18:12

        No właśnie dobre pytanie po co? Po co klikasz po kod skoro i tak go nie chcesz? Jest jakaś pula, jak ktoś zainteresowany to kliknie i będzie miał i nie będzie musiał testować każdego kodu z komentarzy aż trafi na nieużywany. I tak nie użyjesz więcej niż 1 na jedno konto. Więc nie ma to najmniejszego sensu wklejanie ich w komentarzach.

        Skomentuj

    2. jacy4
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-05-17 17:59

      Ja na przykład wklejam bo nie doczytałem że to kod dla nowych, a nie dla tych co już mają wota
      BNCE-K823X-BXWGV

      Skomentuj

  10. zidane21345
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:15

    BNCB-GYZHS-HAEDP

    Skomentuj

  11. h2185793
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:28

    BNC6-SW495-F2U5P

    Skomentuj

  12. buli007
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:29

    BNCM-YABUC-28XXW

    Skomentuj

  13. buli007
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:29

    BNCM-YABUC-28XXW

    Skomentuj

  14. maciek1235
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 17:55

    BNC4-5MBMY-KAMF6

    Skomentuj

  15. elioenaj
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-05-17 18:10

    BNCR-AS4DK-84F8C
    kod zaproszeniowy
    nie ten kliknąłem :(

    Skomentuj

  16. Sorg87
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-05-17 18:50

    prosze :)

    Skomentuj

  17. Sorg87
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-05-17 18:51

    Prosze kodzik macie
    BNC4-925UU-NCX5N

    Skomentuj

  18. mutissj
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-05-17 19:14

    nie wiem dlaczego oddajecie kody, więc dołączam się:
    BNCY-3G7M8-AF8BV

    Skomentuj

  19. Etemity
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 19:43

    BNCH-3MCZ9-5G9B9 zaproszeniowy dla nowych graczy

    Skomentuj

  20. radelgar
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 19:52

    BNCR-BVETY-U22P4

    Skomentuj

  21. Kopyrdelec
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 20:32

    BNCV-C7FAP-HH5XD dla nowych graczy

    Skomentuj

  22. ToMy81
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-17 21:27

    BNC4-2E399-RWECZ sorki też sie na szybkości naciąłem :D kod zaproszeniowy oczywiście

    Skomentuj

    1. ToMy81
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-05-17 21:52

      2PCFG-CD8TR-FW9P9 i jeszcze zaproszeniowy z CD Action

      Skomentuj

  23. mati4176
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-05-17 22:00

    BNC5-47BNM-SVTH6

    Skomentuj

  24. rebep
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-05-18 07:03

    Niedoczytałem i kliknąłem nie ten, oddaje BNCD-ZURD7-XYHUM

    Skomentuj

  25. tarzinio
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-18 08:17

    Nie działa. Wpisuje an stronie i nie hasa

    Skomentuj

    1. wilk323
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-05-18 09:50

      Kod zaproszeniowy? Jego się wpisuje przy zakładaniu konta. Z gotowym nie działa

      Skomentuj

  26. wilk323
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-18 08:18

    Mam pytanko. A w sumie nawet dwa.
    Kiedy będą te kody dla już grających?
    I od kiedy Churchill III jest czołgiem średnim? Zawsze myślałem, że to ciężki.

    Skomentuj

    1. lelon
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-05-18 08:21

      Bo to jest "średni" czołg :P
      Chociaż długi czas miałem top exp na nim :)
      Jak trafisz na 3-4 tier grający bez golda to można się pobawić.

      Skomentuj

      1. wilk323
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-05-18 08:34

        Hmm... trzeba będzie się nim przejechać, ajk się uda zdobyć. Najfajniejszej zabawki na V nie zastąpi, ale może nie będzie taki najgorszy.

        Skomentuj

  27. Blinkuu
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-05-18 11:18

    Wygenerowany kod nie działa. Rozdawanie niedziałających kodów jest nie ładne Benchmark. Użyty był oczywiście kod wygenerowany dla mnie na stronie po zalogowaniu a nie taki z komentarzy. Wstyd Benchmark...

    Skomentuj

    1. greghor
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-05-18 11:42

      jakim za przeproszeniem trzeba być debilem i nie czytać ze zrozumieniem.
      TEN KOD ZAPROSZENIOWY NIE DZIAŁA DLA STARYCH GRACZY

      Skomentuj

  28. anzeh
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-18 11:52

    "Wargaming robi wiele, by [...] zachęcać nowych graczy do sprawdzenia tego, co oferuje"

    Równie wiele a nawet więcej robi by zniechęcić obecnych. Ja spasowałem 3 lata temu. Dlatego aktywnych graczy jest w porywach 150 tysięcy mimo że w reklamach huczy o milionach kont.

    Skomentuj

    1. taki_jeden
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-05-18 15:05

      Ale nie patrz tylko na europejskie serwery.

      A z ciekawości, czym takim zniechęcili Cię?

      Skomentuj

      1. Kas1978
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-05-18 15:33

        Zapewne czerwony pomidor ktory nie spedzil sekundy aby dowiedziec sie jak tak naprawde ta gra dziala :) Jak spotowac, odbijac, itd - arogant jak wiekszosc ludzi w tej grze ktorzy potem narzekaja, ze : "wszyscy czituja" .

        Skomentuj

    2. Finear
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-05-19 12:22

      na EU gra naraz jakies 200-250k graczy na RU ponad milion
      w jednyn momecie w peaku

      wot to jest jedna z największych gier na rynku

      Skomentuj

  29. rebep
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-05-18 15:20

    Cały dzień odświerzania i co, gówno. Pula juź się skończyła. Dzięki za zmarnowany czas benchmark.pl

    Skomentuj

    1. taki_jeden
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-05-18 15:51

      Może to kara za to, że w szkole nie uważałeś jak Pani z polskiego mówiła, że odświeżać piszę się przez ż.

      Skomentuj

  30. wilk323
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-18 17:11

    szybko poszło

    Skomentuj

  31. HemaN
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-18 20:35

    Serdeczne dzięki Panowie za nowy czołg do kolekcji :) .

    Skomentuj

  32. cereus77
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-19 20:50

    Żaden kod nie działa ,nie wiem czemu ,pisze że nie poprawny kod,sprobój ponownie i tak w koło macieju ,a zaden nie wbija .