Na topie

„Pudel”: polski czołg już w World of Tanks

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Z okazji 73. rocznicy zdobycia przez Powstańców Warszawskich czołgu „Pudel”, jego wirtualna wersja staje się częścią gry World of Tanks.

  • „Pudel”: polski czołg już w World of Tanks
A A

Wreszcie się doczekaliśmy. W World of Tanks na PC zadebiutował pierwszy polski czołg – jest to konkretnie „Pudel”, który dokładnie 73 lata temu został zdobyty przez Powstańców Warszawskich. 

„Pudel” to Pantera zdobiona Znakiem Polski Walczącej i lotniczą szachownicą. Jest to czołg średni VI poziomu, którego najmocniejszymi stronami są: solidny pancerz, wysoka celność działa oraz duża prędkość jazdy. Na jego wyposażeniu znajduje się działo 7,5 cm Kw.K. L/70.

WoT Pudel

„Twórcy gry przywiązali dużą wagę do detali historycznego malowania kadłuba i elementów charakterystycznych” – zwraca uwagę firma Wargaming i na dokładkę publikuje filmik, przedstawiający maszynę w akcji:

Czołg jest dostępny w trzech zestawach: standardowym (za 15,20 euro), kompletnym (za 24,99 euro z załogą wyszkoloną w 100 proc., 1500 złota, kontem premium na 30 dni i bonusami) oraz najlepszym (za 39,99 euro z załogą, dodatkowymi bonusami i 8000 złota). A jak nim grać? Na to pytanie odpowiedź znajdujemy w kolejnym filmie:

„Pudel” otwiera polskie drzewko technologiczne – pozostaje więc tylko czekać na pojawienie się kolejnych maszyn.

Źródło: Wargaming

Odsłon: 4307 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. kristof080
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-08-02 13:47

    Czy dochody od polskich graczy sie na tyle skurczyly, ze wprowadzaja polskie drzewko?

    Skomentuj

      1. kristof080
        Oceń komentarz:

        -4    

        Opublikowano: 2017-08-02 14:37

        To juz mogli zrobic dwa lata temu. Nie oszukuj sie.

        Skomentuj

        1. Finear
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2017-08-02 14:57

          mogli ale maja jakis plan wydawniczy

          wrzucenie wszystkiego naraz to kiepski pomysł (nie tylko dla nich ze strony finasowej - dla graczy też)

          Skomentuj

  2. Eternal1
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-08-02 15:09

    No z całym szacunkiem, lecz jak można otwierać POLSKIE drzewko przejętym NIEMIECKIM czołgiem?

    Skomentuj

    1. Finear
      Oceń komentarz:

      -6    

      Opublikowano: 2017-08-02 15:37

      no na poczatek to moim zdaniem całkiem dobry wybór

      Skomentuj

  3. piruet1974
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-08-02 17:33

    Równie dobrze polskim czołgiem mógłby być RUDY (radziecki T34-85). Tak zaczęli od niemieckiego...

    Skomentuj

      1. Zwierzak
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-08-02 22:42

        Nie jest jednak w polskim drzewku. Sprawdź pod jaką jest flagą.

        Skomentuj

  4. piruet1974
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-02 21:27

    A co ja napisałem? Dlatego właśnie mógł być jako pierwszy polski czołg.

    Skomentuj

  5. kristof080
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-08-02 23:02

    I dlatego niektorzy slepo wierza, ze WG robi to dla graczy. Plan wydawniczy? Pewnie zalezny od dochodow. Bo w dupie maja graczy. Polskie drzewko moglo powstac juz dawno temu. Bo jest kilka czolgow ktore byly dobre. A Rudy i Pudelek mogly byc uzupelnieniem.

    Skomentuj Historia edycji

  6. MaNiAc
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-02 23:16

    A ktoś w ten CRAP od oszukańczego WG jeszcze gra?
    Tak gra jest spisana na straty, tak można żarżnąć kureę znoszącą złotej jajka...

    Poprost całe te WG które przeniosło się na Cypr żeby podatków nie płacić jest zachłanne i beznadziejnie chciwe...

    WG = CCCP

    Skomentuj

  7. Fiona
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-08-04 07:46

    To prawda iż minister MON zamówił 300 "Pudelków" do tych swoich wojsk ???