Na topie

Pamiętajmy o Dunkierce, grając w World of Tanks, Warships i Warplanes

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Już 14 lipca rozpocznie się seria wydarzeń zatytułowana „Pamiętajmy o Dunkierce” w grach World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes

 • Pamiętajmy o Dunkierce, grając w World of Tanks, Warships i Warplanes
A A

Tydzień przed kinową premierą filmu Dunkierka, czyli dokładnie 14 lipca, w grach World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes wystartuje seria wydarzeń przygotowanych specjalnie na tę okazję. Co konkretnie zaserwuje graczom firma Wargaming?

Wirtualni czołgiści i piloci już od 14 lipca będą mogli wziąć udział w serii misji pod tytułem „Pamiętajmy o Dunkierce”. Za wykonanie zleconych zadań czekać będą nagrody w postaci pojazdów, kamuflaży i innych elementów nawiązujących do bitwy, będącej istotnym rozdziałem w historii II wojny światowej.

Wirtualni kapitanowie okrętów również dołączą do walki, a za wysiłek w walce zostaną nagrodzeni nie tylko kontenerami i flagami zainspirowanymi wydarzeniami w Dunkierce, ale też (jeśli wystarczająco się postarają) unikatowym kapitanem.

„Cud pod Dunkierką, podobnie jak wiele innych wydarzeń II Wojny Światowej ma olbrzymi wpływ na nasze gry. Jesteśmy zainspirowani tymi historycznymi czynami i cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z Warner Bros. w związku z oczekiwanym filmem wojennym Dunkierka” – komentuje Erik Whiteford z Wargaming America.

Dunkierka, a więc najnowszy film Christophera Nolana, trafi do kin 21 lipca.

Źródło: Wargaming

Odsłon: 2575 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. Nie_ma_lipy
  Oceń komentarz:

  -4    

  Opublikowano: 2017-07-12 15:50

  "Pamiętajmy o Dunkierce" , a reszta to ....uj!W nowym Cod-ie też Dunkierka ....Ah szkoda słów....

  Skomentuj

 2. Chiny_X
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-12 16:51

  Ja tam pamiętam... o Polsce.

  Skomentuj

 3. Hans Olo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-12 19:01

  A co tu jest do zapamiętywania? Banda łachmaniarzy zwących siebie europejskimi mocarstwami zwiewa przed Niemcami, którzy boją się ich atakować czymkolwiek poza lotnictwem.

  Skomentuj

 4. Sharimsejn
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-12 22:12

  Zawsze to dodatkowy event ale żeby zaraz się nie okazało, że Francuzi to bardziej wojowniczy i bohaterski naród niż Polacy. Jak się poszpera to włos się jeży na widok niewyedukowania o czymś tak znanym jak druga wojna światowa.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!