Na topie

27. Finał WOŚP - najciekawsze aukcje technologiczne i gamingowe

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Internet

Przedstawiamy niektóre spośród najciekawszych aukcji, jakie zostały przygotowane z okazji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • 27. Finał WOŚP - najciekawsze aukcje technologiczne i gamingowe
A A

27. Finał WOŚP to kolejna okazja, by wesprzeć fundację, która wyposaża szpitale w nowoczesny, ratujący życie sprzęt, a przy okazji stać się posiadaczem czegoś wyjątkowego. Mowa o licytacjach przygotowywanych między innymi przez firmy, które na pewno znacie z publikacji na benchmarku. Oczywiście cały dochód z poszczególnych aukcji trafia na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która pieniądze zebrane w 27. edycji przeznaczy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jakie ciekawostki przygotowano w tym roku? To między innymi… 

Smartfon Xiaomi Mi MIX 3 w niezwykłej odsłonie

Jest tylko jeden sposób, by zdobyć jedyny w Europie egzemplarz najnowszego flagowca Xiaomi Mi MIX 3 w niezwyklej edycji Palace Museum. To aukcja charytatywna WOŚP, którą chiński producent przygotował wraz z siecią Play (która dokłada do zestawu Złoty Numer). O tym świetnie wyposażonym smartfonie możecie przeczytać w naszym newsie, a w tej niecodziennej odsłonie możecie wylicytować go do 23 stycznia.

WOŚP Xiaomi

Wypasiony zestaw militarny od The Farm 51

Z WOŚP grają też twórcy gry World War 3, czyli gliwiczanie z ekipy The Farm 51. Przygotowali oni naprawdę ciekawy zestaw, na który składają się: klucz do wspomnianej strzelaniny, „niepodległościowy” plakat w formacie A2, koszulka i plecak z logo WW3, metalowy nieśmiertelnik, przypinka i naszywka „Sprzymierzeni z GROM”, a do tego jeszcze szereg innych bonusów oraz 6-godzinne szkolenie z operatorami GROM-u (z zakresu posługiwania się bronią strzelecką). Licytacja trwa do 24 stycznia.

WOŚP WW3

Trzy aukcje Wargaming

Firma Wargaming przygotowała nie jedną, lecz trzy aukcje, by wesprzeć 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pierwsza z nich to nie lada gratka dla fanów World of Tanks. Zawiera ona dwa polskie czołgi do wykorzystania w grze (Pudel i Prototyp 50 TP) oraz zestaw fizycznych przedmiotów: czołg COBI Pudel, dwie koszulki w rozmiarze L, torbę „Polska siła, polska chwała” oraz bluzę z kapturem, spodenki i koszulkę WoT. Licytacja trwa do 25 stycznia.

WOŚP WoT

Druga aukcja dla miłośników World of Tanks zawiera: cyfrowy czołg premium Panzer V/IV, czołg COBI Maus, koszulkę Maus, brelok i naszywkę WoT oraz koszulkę i torbę „Polska siła, polska chwała”. Licytacja zakończy się 25 stycznia.

WOŚP Panzer

Coś dla siebie znajdą również fani World of Warships. Przygotowany z okazji 27. finału WOŚP zestaw składa się z czterech okrętów premium (Belfast, Kutuzow, Missouri i Kamikaze R), modelu Battleship Bismarck z klocków COBI oraz wspólne pływanie w dywizjonie z członkami ekipy Wargaming. Licytacja trwa do 25 stycznia.

WOŚP WoWs

Limitowany zestaw z aparatem Ricoh GR II

Producent stworzył tylko 1200 egzemplarzy Ricoh GR II Premium Kit z flagowym aparatem i praktycznymi akcesoriami w eleganckiej walizeczce. Dzięki wspólnej aukcji WOŚP i firmy Ricoh Polska można stać się posiadaczem takiego limitowanego zestawu – na zaproponowanie najwyższej ceny czas jest do 31 stycznia.

WOŚP Ricoh

Więcej aukcji można znaleźć na oficjalnej stronie, a już teraz wszystkim licytującym życzymy szczęścia! 

Źródło: inf. własna

Odsłon: 3479 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. passat
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2019-01-12 21:18

  Czy dam na uran dla Czeczeńców? Zawsze!

  Skomentuj

 2. DragonRed
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2019-01-13 14:09

  Przelałem 20$ na WOSP a wy pewnie na piwo zbieracie.

  Skomentuj

  1. ahael
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2019-01-13 19:23

   Ja też przelałem. Piwa nie pije. Nieco inne trunki:-)

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!