Na topie

WTW - komunikator lepszy od GG i Tlen?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Oprogramowanie

Kategoria: Oprogramowanie Internet Tematyka: Programy do pobrania

Mamy dzisiaj dobre wiadomości, dla wszystkich osób korzystających z komunikatorów internetowych takich jak Tlen czy Gadu-Gadu lecz nie przepadających zbytnio za nimi. Otóż na rynek wkracza zupełnie nowa aplikacja stworzona przez jednego programistę, pozbawiona niepotrzebnych "bajerów" jak u konkurencji, stabilniejszy niż Tlen. Oto nowy komunikator internetowy WTW.

AA

Alternatywna aplikacja pozwala na porozumiewanie się nie tylko z użytkownikami korzystającymi z najpopularniejszych komunikatorów w Polsce - GG oraz Tlen - ale również zagranicznymi takimi jak Jabber.

Niewątpliwymi zaletami aplikacji jest jej szybkość działania, estetyczny i przejrzysty wygląd oraz stabilność. Ponadto WTW oferuje obsługę wtyczek, zmianę skórek, wysyłania wiadomości e-maili oraz transfer plików do każdej sieci IM.

Aplikacja pracuje (na razie) jedynie z systemami Microsoft Windows XP/Vista/Windows7 i jest dostępna w dwóch wersjach - x86 oraz 64-bitowej. Więcej informacji na stronie internetowej twórcy aplikacji wtw.

Źródło: k2t.eu

Odsłon: 26088 Skomentuj newsa
Komentarze

24

Udostępnij
  1. JoHnNy08PL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-10-27 16:40

    oo zarz po testuje ^^
    jak bez bajerów to fajnie :DD

    Skomentuj

    1. hunio
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2009-10-27 23:40

      ...i bez reklam.

      Skomentuj

  2. mICh@eL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-10-27 16:40

    Już myślałem, że tytuł to "WTF? - komunikator lepszy..." xD :P

    Skomentuj

    1. Gonzo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2009-10-27 17:03

      WTF byłaby chyba lepszą nazwą:D

      Skomentuj

    2. seryoga
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2009-10-27 18:45

      lol ja na pierwszy rzut oka zauważyłem "WTF - Komunikator lepszy..." :P

      Skomentuj

  3. Tim0n
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2009-10-27 16:56

    Całkiem ciekawe. Chyba się przerzucę :)

    Skomentuj

  4. frog01
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-10-27 16:58

    obsluguje to windows live messenger?

    Skomentuj

    1. Amadis
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2009-10-27 17:38

      jak najbardziej znane to na pewno też.

      Skomentuj

  5. Użytkownik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-10-27 17:37

    Konnekt już jest... ale konkurencja nigdy nie szkodzi.

    Skomentuj

    1. bovi_ja
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2009-10-27 22:17

      Rzeczywiście jest ale niestety o ile dobrze się orientuję nie jest już rozwijany a szkoda.

      Skomentuj

  6. RUNNER18
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-10-27 17:46

    Program jest świetny i nie sprawia problemów w obsłudze i zajmuje tylko 18MB RAM (gg40MB) ja się przerzuciłem już na niego. Polecam :):P

    Skomentuj

    1. Użytkownik
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2009-10-27 20:27

      konnekt 3MB :)

      Skomentuj

    2. Maxver
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2009-10-27 21:43

      Mnie zabiera 34MB :S

      Skomentuj

  7. Majki78
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-10-27 18:02

    ja testuje go od 10 min i potwierdzam że jest idealny dla kogoś kto potrzebuje programu minimalistycznego...
    stylowy i prosty... :)
    jedynie brakuje mi paru podstawowych emotek...
    ktoś wie gdzie włączyc albo co doinstalowac żeby były?

    Skomentuj

    1. dralex
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2009-10-27 18:11

      Przecież ikonki emotów są tylko dla Ciebie - kto ma przypisane gify do komend temu się wyświetlą :)

      Skomentuj

  8. sudione
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-10-27 18:44

    Jeżeli mogę coś polecić to ZDECYDOWANIE polecam GGlite! WTW owszem jest lekki, fajny ale GGlite bije go na głowę! Sam plik instalacyjny to 640kB przy 8MB wagi WTW!!! Kto nie chce komunikatora "wieś śpiewa i tańczy" (wide nowe wersje GG) to GGlite jest najlepszym wyborem na rynku!!! P O L E C A M!!!

    Skomentuj

    1. nugatt
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2009-10-27 20:04

      Poza tym WTF ciągle się aktualizuje. Aż zrobiło się to nudne.

      Skomentuj

      1. nugatt
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2009-10-27 20:06

        640 kb czy 8mb - to akurat żaden argument

        Skomentuj

  9. jurcys
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-10-27 20:05

    wersja x86 i 64bitowa... bardzo ciekawe stwierdzenie ;)

    Skomentuj

  10. bagienny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-10-27 20:27

    "Źródło: k2t.eu" my ass. Wybaczcie Panowie, ale z czystej uczciwości moglibyście napisać "Źródło: PurePC". Po pierwsze zrzut jest zrobiony przeze mnie specjalnie do newsa na PPC. Po drugie widzę, że nawet nie chciało wam się szukać innej miniaturki, tylko po raz kolejny zerżnęliście tą obrabianą przeze mnie. Po trzecie nawet nie pokusiliście się o dodanie jakiejkolwiek swojej treści, tylko przeredagowaliście oryginalną treść. Ale jasne - źródło: k2t.eu...

    Skomentuj

    1. scanner
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2009-10-28 13:15

      W takim razie ode mnie "1" na ocenie. Plagiatom i zrzynkom kategorycznie NIE :)

      Skomentuj

  11. bovi_ja
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-10-27 22:20

    Używam WTW od kilku miesięcy (trafiłem na niego przeglądając forum konnekta) i muszę przyznać, że jest naprawdę dobry. Szybki, prosty i co dla mnie najważniejsze pozbawiony zbędnych duperelów.

    Skomentuj

  12. januszek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2009-10-28 09:31

    Jest dostępny w wersji portable czy tylko takiej do instalacji?

    Skomentuj

    1. Kaworu
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2009-10-28 21:27

      Wersja "portable" ogranicza się do "skopiuj sobie pliki, działa bez instalacji" - trzeba tylko pamiętać jaką wersje (x64/x86) się wrzuca na pendrive.
      A jako-takiej wersji "w zip" nie ma.